'Bom in Parijs: PSG wil af van Messi'

door
'Bom in Parijs: PSG wil af van Messi'

Paris Saint-Germain sloeg donderdagavond een eerste keer toe op de transfermarkt, want het presenteerde Vitinha (FC Porto) als zijn eerste aanwinst voor het nieuwe seizoen. Het grote geweld lijkt deze zomer in Parijs echter aan uitgaande zijde verwacht te mogen worden. De voorbije dagen werd al duidelijk dat Neymar het Parc des Princes mag verlaten en nu valt een nieuwe bom.


Want PSG zou niet alleen van zijn Braziliaanse ster af willen. De Spaanse journalist Pedro Morata stelt dat niemand minder dan Lionel Messi ook zou mogen vertrekken. De zevenvoudige Gouden Bal streek nochtans pas vorige zomer neer bij PSG, dat hem na een lange soap transfervrij wist weg te plukken bij FC Barcelona. Maar in Frankrijk kon Messi zijn stempel niet helemaal drukken zoals verwacht. Elf goals en vijftien assists in 34 wedstrijden zijn niet de statistieken die we van hem gewoon zijn.

Messi ligt in het Parc des Princes nog onder contract tot 2023, maar PSG hoopt deze zomer al een oplossing voor de 35-jarige te vinden. Dat zou vooral gebeuren onder impuls van sportief adviseur Luis Campos, die het elftal volledig rond de pas verlengde en veel jongere Kylian Mbappé zou willen bouwen. En dus moet zelfs Messi plaats ruimen voor de nieuwe chouchou.

KANS KLEIN
Desondanks lijkt de kans klein dat het effectief tot een transfer zal komen deze zomer. Voor zowel Neymar als Messi liggen er nog heel wat struikelblokken op de weg, vooral van financiële aard. Ze hebben allebei een megacontract in Parijs en zijn daardoor voor slechts een handvol clubs betaalbaar, waarbij het nog maar de vraag is of één van die clubs ook bereid zal zijn om zo diep in de buidel te tasten voor spelers wier houdbaarheidsdatum in zicht lijkt te komen. Daarnaast is het ook niet duidelijk of Messi zelf wel wil vertrekken. Neymar zou wel al zijn zinnen op een transfer gezet hebben.


LEES OOK: Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

Zal PSG deze zomer van Messi af kunnen raken?

Meest recent

Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

7
7
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

53
53
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

35
35
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

28
28
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

144
144
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

32
32
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

57
57
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

238
238
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

42
42
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

78
78
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

53
53
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

175
175
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

221
221
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

136
136
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

145
145
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

62
62
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

43
43
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

125
125
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

158
158
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

163
163
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

51
51
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

326
326
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

110
110

Meer sportnieuws