'Neymar wil absoluut terug naar Camp Nou'

215 stemmen
'Neymar wil absoluut terug naar Camp Nou'

Paris Saint-Germain wil komend seizoen een zoveelste poging ondernemen om de Champions League te winnen. Daarvoor zette de Franse kampioen alle zeilen bij om het contract van Kylian Mbappé te verlengen. Maar Neymar Jr. zou dan weer géén rol spelen in de sportieve plannen.


Zo doen al een tijdje geruchten de ronde dat de Qatarese eigenaars de Braziliaan liever zien vertrekken. En die geruchten werd onlangs gevoed door enkele uitspraken van voorzitter Nasser Al-Khelaifi. Die werd bij Marca gepolst naar een eventueel vertrek van de Braziliaan en wou niks uitsluiten. "We kunnen er niet over praten. Sommige spelers komen, sommigen zullen de club verlaten. Maar wat ik wel kan zeggen is dat bepaalde spelers zich voor 200% gaan moeten inzetten. We moeten weer nederig worden en willen resultaten zien", aldus de preses.

Volgens RMC is het kamp-Neymar behoorlijk geïrriteerd door die uitspraken en zou de Braziliaan een vertrek uit het Parc des Princes niet langer uitsluiten. Bij TV3 gaat men zelfs nog een stap verder. Volgens de Spaanse televisiezender heeft de aanvaller immers zijn zinnen gezet op een terugkeer naar FC Barcelona. Zijn vertrek destijds uit Camp Nou verliep weliswaar behoorlijk turbulent, maar Neymar is de club altijd een warm hart blijven toedragen. Bij Barça beleefde hij tot dusver ook de beste periode uit zijn carrière. En het is niet de eerste keer dat hij wil terugkeren naar Catalonië.

VEEL TE DUUR
Coach Xavi Hernandez zou zijn voormalige ploegmaat volgens TV3 ook met 'open armen' verwelkomen. Desondanks is de kans bijzonder klein dat het tot een reünie komt. En dat heeft alles met de financiële zijde te maken. Zoals alom geweten kampt Barça met een forse schuldenberg. En hoewel PSG wil meewerken aan een vertrek, blijft Neymar een stevig prijskaartje met zich meedragen. Zeker omdat zijn contract vanaf vrijdag automatisch verlengd tot worden tot medio 2027. Bovendien heeft de Braziliaan ook een pittig loon. Voor Barcelona lijkt het dus onmogelijk om aan de financiële vereisten te voldoen.

LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

🚀

Neymar blijft gewoon bij PSG ...

Meest recent

Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

34
34
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

18
18
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

32
32
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

144
144
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

60
60
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

246
246
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

164
164
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

54
54
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

54
54
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

414
414
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

56
56
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

152
152
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

240
240
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

59
59
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

145
145
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

259
259
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

42
42
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

61
61
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

74
74
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

123
123
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

107
107
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

38
38
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

227
227
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

217
217
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

511
511

Meer sportnieuws