'Europese topclubs vechten om sterkhouder Clement'

door
'Europese topclubs vechten om sterkhouder Clement'

Philippe Clement begon aarzelend bij AS Monaco, maar kreeg de trein dan toch op de rails in het prinsdom. De voormalige trainer van Club Brugge loodste de Monegasken nog naar een knappe derde plek, na een sterke inhaalrace. Volgend seizoen wil Monaco er meteen staan en van meet af aan meestrijden aan de Franse top. Het valt af te wachten met welke spelers Clement dat zal moeten proberen te doen.


Onze landgenoot zag Real Madrid al aan de haal gaan met Aurélien Tchouaménie. De Koninklijke haalde de middenvelder weg voor een bedrag dat in de toekomst kan oplopen tot 100 miljoen euro. De Fransman moet de komende jaren een van de leidinggevende pionnen worden in het Madrileense elftal. Bovendien was het middenveld van Real dringend toe aan verjonging. Modric, Kroos en Casemiro zullen niet eeuwig blijven meegaan in de Spaanse hoofdstad.

Mogelijk verliest Clement nu nog een tweede sterkhouder bij Monaco. Zo weet journalist Ekrem Konur dat er vanuit de Europese top grote interesse is voor Benoît Badiashile (21). Atlético Madrid, Chelsea en Manchester United zouden de situatie van de jonge verdediger op de voet volgen. Badiashile ligt nog tot midden 2024 vast in Zuid-Frankrijk en moet volgens Transfermarkt op moment van schrijven 30 miljoen euro kosten.

BLESSURE

Badiashile was vaak een basisspeler bij Monaco het afgelopen seizoen. In de Ligue 1 kwam hij 24 keer in actie, waarvan 21 keer als basisspeler. Badiashile moest wel een aanzienlijk deel van de Franse competitie missen door een hamstringblessure. Dat weerhoudt de genoemde Europese topclubs er echter niet van om interesse te tonen. Afwachten waar de speler volgend seizoen aan de slag gaat.

LEES OOK: ‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

Waar speelt hij volgend seizoen?

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

39
39
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

198
198
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

157
157
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

84
84
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

167
167
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

356
356
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

50
50
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

98
98
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

48
48
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

215
215
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

159
159
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

56
56
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

55
55
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

88
88
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

186
186
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

125
125
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

114
114
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

387
387
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

93
93
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

100
100
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

753
753
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

238
238
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

283
283
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

78
78

Meer sportnieuws