'Europese topclubs vechten om sterkhouder Clement'

door
'Europese topclubs vechten om sterkhouder Clement'

Philippe Clement begon aarzelend bij AS Monaco, maar kreeg de trein dan toch op de rails in het prinsdom. De voormalige trainer van Club Brugge loodste de Monegasken nog naar een knappe derde plek, na een sterke inhaalrace. Volgend seizoen wil Monaco er meteen staan en van meet af aan meestrijden aan de Franse top. Het valt af te wachten met welke spelers Clement dat zal moeten proberen te doen.


Onze landgenoot zag Real Madrid al aan de haal gaan met Aurélien Tchouaménie. De Koninklijke haalde de middenvelder weg voor een bedrag dat in de toekomst kan oplopen tot 100 miljoen euro. De Fransman moet de komende jaren een van de leidinggevende pionnen worden in het Madrileense elftal. Bovendien was het middenveld van Real dringend toe aan verjonging. Modric, Kroos en Casemiro zullen niet eeuwig blijven meegaan in de Spaanse hoofdstad.

Mogelijk verliest Clement nu nog een tweede sterkhouder bij Monaco. Zo weet journalist Ekrem Konur dat er vanuit de Europese top grote interesse is voor Benoît Badiashile (21). Atlético Madrid, Chelsea en Manchester United zouden de situatie van de jonge verdediger op de voet volgen. Badiashile ligt nog tot midden 2024 vast in Zuid-Frankrijk en moet volgens Transfermarkt op moment van schrijven 30 miljoen euro kosten.

BLESSURE

Badiashile was vaak een basisspeler bij Monaco het afgelopen seizoen. In de Ligue 1 kwam hij 24 keer in actie, waarvan 21 keer als basisspeler. Badiashile moest wel een aanzienlijk deel van de Franse competitie missen door een hamstringblessure. Dat weerhoudt de genoemde Europese topclubs er echter niet van om interesse te tonen. Afwachten waar de speler volgend seizoen aan de slag gaat.

LEES OOK: Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

Waar speelt hij volgend seizoen?

Meest recent

Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

7
7
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

77
77
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

45
45
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

32
32
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

19
19
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

45
45
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

104
104
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

82
82
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

47
47
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

219
219
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

83
83
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

66
66
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

196
196
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

146
146
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

867
867
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

233
233
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

454
454
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

523
523
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

392
392
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

125
125
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

216
216
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

220
220
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

270
270
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

109
109
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

250
250

Meer sportnieuws