'Europese topclubs vechten om sterkhouder Clement'

58 stemmen
'Europese topclubs vechten om sterkhouder Clement'

Philippe Clement begon aarzelend bij AS Monaco, maar kreeg de trein dan toch op de rails in het prinsdom. De voormalige trainer van Club Brugge loodste de Monegasken nog naar een knappe derde plek, na een sterke inhaalrace. Volgend seizoen wil Monaco er meteen staan en van meet af aan meestrijden aan de Franse top. Het valt af te wachten met welke spelers Clement dat zal moeten proberen te doen.


Onze landgenoot zag Real Madrid al aan de haal gaan met Aurélien Tchouaménie. De Koninklijke haalde de middenvelder weg voor een bedrag dat in de toekomst kan oplopen tot 100 miljoen euro. De Fransman moet de komende jaren een van de leidinggevende pionnen worden in het Madrileense elftal. Bovendien was het middenveld van Real dringend toe aan verjonging. Modric, Kroos en Casemiro zullen niet eeuwig blijven meegaan in de Spaanse hoofdstad.

Mogelijk verliest Clement nu nog een tweede sterkhouder bij Monaco. Zo weet journalist Ekrem Konur dat er vanuit de Europese top grote interesse is voor Benoît Badiashile (21). Atlético Madrid, Chelsea en Manchester United zouden de situatie van de jonge verdediger op de voet volgen. Badiashile ligt nog tot midden 2024 vast in Zuid-Frankrijk en moet volgens Transfermarkt op moment van schrijven 30 miljoen euro kosten.

BLESSURE

Badiashile was vaak een basisspeler bij Monaco het afgelopen seizoen. In de Ligue 1 kwam hij 24 keer in actie, waarvan 21 keer als basisspeler. Badiashile moest wel een aanzienlijk deel van de Franse competitie missen door een hamstringblessure. Dat weerhoudt de genoemde Europese topclubs er echter niet van om interesse te tonen. Afwachten waar de speler volgend seizoen aan de slag gaat.

LEES OOK: 'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Waar speelt hij volgend seizoen?

Meest recent

Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank?

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

11
11
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

65
65
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

64
64
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

84
84
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

126
126
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

74
74
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

214
214
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

278
278
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

451
451
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

375
375
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

463
463
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

254
254
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

67
67
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

514
514
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

344
344
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

350
350
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

165
165
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

59
59
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

288
288
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

347
347
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

473
473
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

258
258
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1759
1759
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

652
652
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

269
269

Meer sportnieuws