'Barça gaat tot uiterste met ultiem miljoenenbod'

door
'Barça gaat tot uiterste met ultiem miljoenenbod'

FC Barcelona heeft het seizoen in La Liga afgesloten op de tweede plaats, waardoor het volgend seizoen opnieuw in de Champions League aantreedt. En dus is het vooral uitkijken naar wat er tijdens de zomermaanden zal gebeuren op Camp Nou. Zo wordt opnieuw de nodige transferbeweging verwacht.


De club haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe aanwinsten in huis, maar om weer definitief de aansluiting te maken met de Europese top is nog meer versterking nodig. Het bestuur maakt momenteel dan ook werk van een aantal, veelal transfervrije, doelwitten. AC Milan-middenvelder Franck Kessié en Chelsea-verdediger Andreas Christensen zouden weldra voorgesteld worden op Camp Nou nu hun contracten definitief zijn afgelopen.

Daarnaast willen de Catalanen ook de aanvalslinie van versterking voorzien. Verschillende namen doen daarvoor de ronde, de ene al wat spectaculairder dan de andere. Robert Lewandowski blijft in ieder geval het toptarget voor de spits-positie. En op de flanken staat Raphinha bovenaan het lijstje. De Braziliaanse international maakt al een tijdje indruk bij Leeds United en zou hoog op de lijst staan in Camp Nou. Coach Xavi Hernandez is alvast een grote fan, maar hij is niet de enige.

ULTIEM BOD
Zo geraakte deze week bekend dat Raphinha ook nadrukkelijk in beeld is bij Chelsea FC. De Blues hebben naar verluidt zelfs al een akkoord met Leeds bereikt. Maar desondanks wil Barça niet opgeven. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano deden de Catalanen nog een ultieme poging om het dossier naar zich toe te trekken. Maar dat bod viel lager uit dan dat van Chelsea en dus wil Leeds de afspraken met de Blues respecteren. Barça hoopt nu dat Raphinha en zijn zaakwaarnemer Deco The Peacocks alsnog op andere gedachten kan brengen.

LEES OOK: Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

🚀

Barcelona moet vooral zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

15
15
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

16
16
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

14
14
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

53
53
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

16
16
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

398
398
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

169
169
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

144
144
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

69
69
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

84
84
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

49
49
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

77
77
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

557
557
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

130
130
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

284
284
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

42
42
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

572
572
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

259
259
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

79
79
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

400
400
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

345
345
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

117
117
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

221
221

Meer sportnieuws