'Barça gaat tot uiterste met ultiem miljoenenbod'

door
'Barça gaat tot uiterste met ultiem miljoenenbod'

FC Barcelona heeft het seizoen in La Liga afgesloten op de tweede plaats, waardoor het volgend seizoen opnieuw in de Champions League aantreedt. En dus is het vooral uitkijken naar wat er tijdens de zomermaanden zal gebeuren op Camp Nou. Zo wordt opnieuw de nodige transferbeweging verwacht.


De club haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe aanwinsten in huis, maar om weer definitief de aansluiting te maken met de Europese top is nog meer versterking nodig. Het bestuur maakt momenteel dan ook werk van een aantal, veelal transfervrije, doelwitten. AC Milan-middenvelder Franck Kessié en Chelsea-verdediger Andreas Christensen zouden weldra voorgesteld worden op Camp Nou nu hun contracten definitief zijn afgelopen.

Daarnaast willen de Catalanen ook de aanvalslinie van versterking voorzien. Verschillende namen doen daarvoor de ronde, de ene al wat spectaculairder dan de andere. Robert Lewandowski blijft in ieder geval het toptarget voor de spits-positie. En op de flanken staat Raphinha bovenaan het lijstje. De Braziliaanse international maakt al een tijdje indruk bij Leeds United en zou hoog op de lijst staan in Camp Nou. Coach Xavi Hernandez is alvast een grote fan, maar hij is niet de enige.

ULTIEM BOD
Zo geraakte deze week bekend dat Raphinha ook nadrukkelijk in beeld is bij Chelsea FC. De Blues hebben naar verluidt zelfs al een akkoord met Leeds bereikt. Maar desondanks wil Barça niet opgeven. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano deden de Catalanen nog een ultieme poging om het dossier naar zich toe te trekken. Maar dat bod viel lager uit dan dat van Chelsea en dus wil Leeds de afspraken met de Blues respecteren. Barça hoopt nu dat Raphinha en zijn zaakwaarnemer Deco The Peacocks alsnog op andere gedachten kan brengen.

LEES OOK: 'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Barcelona moet vooral zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

8
8
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

6
6
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

41
41
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

71
71
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

237
237
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

252
252
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

157
157
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

194
194
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

178
178
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

101
101
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

116
116
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

59
59
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

165
165
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

442
442
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

371
371
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

269
269
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

131
131
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

421
421
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

92
92
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

804
804
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

282
282
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

226
226
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

174
174
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

412
412
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

157
157

Meer sportnieuws