'Barça gaat tot uiterste met ultiem miljoenenbod'

107 stemmen
'Barça gaat tot uiterste met ultiem miljoenenbod'

FC Barcelona heeft het seizoen in La Liga afgesloten op de tweede plaats, waardoor het volgend seizoen opnieuw in de Champions League aantreedt. En dus is het vooral uitkijken naar wat er tijdens de zomermaanden zal gebeuren op Camp Nou. Zo wordt opnieuw de nodige transferbeweging verwacht.


De club haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe aanwinsten in huis, maar om weer definitief de aansluiting te maken met de Europese top is nog meer versterking nodig. Het bestuur maakt momenteel dan ook werk van een aantal, veelal transfervrije, doelwitten. AC Milan-middenvelder Franck Kessié en Chelsea-verdediger Andreas Christensen zouden weldra voorgesteld worden op Camp Nou nu hun contracten definitief zijn afgelopen.

Daarnaast willen de Catalanen ook de aanvalslinie van versterking voorzien. Verschillende namen doen daarvoor de ronde, de ene al wat spectaculairder dan de andere. Robert Lewandowski blijft in ieder geval het toptarget voor de spits-positie. En op de flanken staat Raphinha bovenaan het lijstje. De Braziliaanse international maakt al een tijdje indruk bij Leeds United en zou hoog op de lijst staan in Camp Nou. Coach Xavi Hernandez is alvast een grote fan, maar hij is niet de enige.

ULTIEM BOD
Zo geraakte deze week bekend dat Raphinha ook nadrukkelijk in beeld is bij Chelsea FC. De Blues hebben naar verluidt zelfs al een akkoord met Leeds bereikt. Maar desondanks wil Barça niet opgeven. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano deden de Catalanen nog een ultieme poging om het dossier naar zich toe te trekken. Maar dat bod viel lager uit dan dat van Chelsea en dus wil Leeds de afspraken met de Blues respecteren. Barça hoopt nu dat Raphinha en zijn zaakwaarnemer Deco The Peacocks alsnog op andere gedachten kan brengen.

LEES OOK: Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

🚀

Barcelona moet vooral zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

50
50
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

56
56
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

29
29
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

107
107
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

402
402
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

150
150
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

313
313
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

921
921
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

506
506
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

932
932
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

159
159
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

441
441
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

566
566
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

351
351
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

587
587
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws