'Overmars-effect: Antwerp betaalt schijntje voor aanwinst'

door
'Overmars-effect: Antwerp betaalt schijntje voor aanwinst'

Antwerp FC staat voor enkele drukke dagen in zijn voorbereiding op het komende seizoen. Aanstaande zaterdag staat namelijk een oefenpot tegen KV Mechelen op het programma, twee dagen later vertrekken coach Mark van Bommel en zijn manschappen op stage in Oostenrijk. Daar worden ook enkele nieuwe gezichten verwacht.


Sportief directeur Marc Overmars heeft zich immer volledig toegelegd op het transferwerk. Met Vincent Janssen is zijn eerste topaanwinst alvast een feit. De spits tekende voor vier seizoenen op de Bosuil en maakte begin deze week een eerste keer zijn opwachting op training. De verwachting is dan ook dat hij zaterdag tegen KV Mechelen minuten zal maken. En inmiddels heeft Overmars ook een tweede directe versterking binnen gehaald.

Zo werd dinsdag de komst van Christopher Scott aangekondigd. De 20-jarige Duitser met Ghanese roots stond onder contract bij Bayern München. Daar stond hij te boek als een veelbelovend talent. Maar de kansen op een doorbraak bij de eerste ploeg van Der Rekordmeister waren miniem gezien de zware concurrentie. En daarom heeft Scott voor de Bosuil kiezen.

ZOMERKOOPJE
De veelbelovende jongeling zette meteen zijn kribbel onder een contract van vier seizoenen. En zo lijkt Overmars een gouden zaak te hebben gedaan. Volgens het Duitse TZ, dat doorgaans goed geïnformeerd is over Bayern, betaalde Antwerp slechts 1.4 miljoen euro om Scott over te nemen. Die beperkte som had vooral te maken met het feit dat hij zijn laatste contractjaar was ingegaan. Mogelijk werden ook een aantal toekomstgerichte bonussen in de overeenkomst opgenomen, maar daarover werd niet bericht.

LEES OOK: 'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp moet ook zijn middenveld nog versterken ...

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

155
155
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

85
85
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

170
170
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

115
115
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

94
94
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

208
208
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

216
216
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

44
44
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

400
400
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

257
257
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

497
497
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

479
479
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

149
149
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

364
364
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

254
254
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

109
109
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

511
511
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

681
681

Meer sportnieuws