'Overmars-effect: Antwerp betaalt schijntje voor aanwinst'

door
'Overmars-effect: Antwerp betaalt schijntje voor aanwinst'

Antwerp FC staat voor enkele drukke dagen in zijn voorbereiding op het komende seizoen. Aanstaande zaterdag staat namelijk een oefenpot tegen KV Mechelen op het programma, twee dagen later vertrekken coach Mark van Bommel en zijn manschappen op stage in Oostenrijk. Daar worden ook enkele nieuwe gezichten verwacht.


Sportief directeur Marc Overmars heeft zich immer volledig toegelegd op het transferwerk. Met Vincent Janssen is zijn eerste topaanwinst alvast een feit. De spits tekende voor vier seizoenen op de Bosuil en maakte begin deze week een eerste keer zijn opwachting op training. De verwachting is dan ook dat hij zaterdag tegen KV Mechelen minuten zal maken. En inmiddels heeft Overmars ook een tweede directe versterking binnen gehaald.

Zo werd dinsdag de komst van Christopher Scott aangekondigd. De 20-jarige Duitser met Ghanese roots stond onder contract bij Bayern München. Daar stond hij te boek als een veelbelovend talent. Maar de kansen op een doorbraak bij de eerste ploeg van Der Rekordmeister waren miniem gezien de zware concurrentie. En daarom heeft Scott voor de Bosuil kiezen.

ZOMERKOOPJE
De veelbelovende jongeling zette meteen zijn kribbel onder een contract van vier seizoenen. En zo lijkt Overmars een gouden zaak te hebben gedaan. Volgens het Duitse TZ, dat doorgaans goed geïnformeerd is over Bayern, betaalde Antwerp slechts 1.4 miljoen euro om Scott over te nemen. Die beperkte som had vooral te maken met het feit dat hij zijn laatste contractjaar was ingegaan. Mogelijk werden ook een aantal toekomstgerichte bonussen in de overeenkomst opgenomen, maar daarover werd niet bericht.

LEES OOK: Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp moet ook zijn middenveld nog versterken ...

Meest recent

'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

0
0
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

5
5
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

37
37
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

28
28
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

33
33
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

19
19
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

124
124
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

128
128
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

67
67
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

151
151
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

119
119
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

119
119
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

233
233
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

299
299
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

120
120
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

394
394
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

300
300
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

44
44
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

154
154
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

256
256
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

450
450
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

287
287
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

281
281

Meer sportnieuws