'Club Brugge verbrijzelt Belgisch transferrecord'

1364 stemmen
'Club Brugge verbrijzelt Belgisch transferrecord'

Club Brugge werkt komend weekend een vriendschappelijke partij af tegen Beerschot VA, vervolgens trekken coach Carl Hoefkens en zijn manschappen naar Wageningen voor een stage. Daar zullen ook de internationals hun opwachting maken. Al is het voor een aantal van hun niet zeker of ze wel bij Club blijven.


Zo is het onder meer uitkijken wat er met Charles De Ketelaere zal gebeuren. De landskampioen wil zijn goudklompje liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Of dat ook zal lukken valt evenwel te betwijfelen. Zelf sluit de Rode Duivel immers niets uit. En ondertussen wordt de interesse in CDK steeds groter. Vooral AC Milan was tot dusver concreet. De Italiaanse kampioen flirt al een tijdje met de 21-jarige en zou weldra ook overgaan tot concrete actie.

Maar Milan is niet de enige club die haar zinnen heeft gezet op het Brugse goudhaantje. Ook Leicester City wordt al even genoemd als mogelijke bestemming. En volgens het medium 90 Mins is de interesse van de Foxes nog steeds actueel. De middenmoter uit de Premier League zou zelfs vertrouwen hebben in een goede afloop van het dossier. Het is enkel wachten op een aantal uitgaande transfers worden afgerond alvorens een concreet bod zal worden uitgebracht.

TRANSFERRECORD
En volgens 90 Mins mogen de Bruggelingen hopen op de absolute jackpot. De landskampioen zou zo'n 40 miljoen euro verlangen voor De Ketelaere, wat hem meteen de duurste uitgaande transfer ooit in de Jupiler Pro League zou maken. En bij het genoemde medium is men ervan overtuigd dat Leicester uiteindelijk wel bereid zou gaan met zo'n bedrag. Al zullen de Engelsen eerst de onderhandelingsruimte af tasten, zo zou het openingsbond zich rond de 30 miljoen euro situeren.

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

De Ketelaere speelt volgend seizoen in het buitenland ...

Meest recent

'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

79
79
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

173
173
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

464
464
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

100
100
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

146
146
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

240
240
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

34
34
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

458
458
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

170
170
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

151
151
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

53
53
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

86
86
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

63
63
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

422
422
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

242
242
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

563
563
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

177
177
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

119
119
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

141
141
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

160
160
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

210
210
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

178
178
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

149
149
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

545
545
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

646
646

Meer sportnieuws