'Club Brugge verbrijzelt Belgisch transferrecord'

1364 stemmen
'Club Brugge verbrijzelt Belgisch transferrecord'

Club Brugge werkt komend weekend een vriendschappelijke partij af tegen Beerschot VA, vervolgens trekken coach Carl Hoefkens en zijn manschappen naar Wageningen voor een stage. Daar zullen ook de internationals hun opwachting maken. Al is het voor een aantal van hun niet zeker of ze wel bij Club blijven.


Zo is het onder meer uitkijken wat er met Charles De Ketelaere zal gebeuren. De landskampioen wil zijn goudklompje liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Of dat ook zal lukken valt evenwel te betwijfelen. Zelf sluit de Rode Duivel immers niets uit. En ondertussen wordt de interesse in CDK steeds groter. Vooral AC Milan was tot dusver concreet. De Italiaanse kampioen flirt al een tijdje met de 21-jarige en zou weldra ook overgaan tot concrete actie.

Maar Milan is niet de enige club die haar zinnen heeft gezet op het Brugse goudhaantje. Ook Leicester City wordt al even genoemd als mogelijke bestemming. En volgens het medium 90 Mins is de interesse van de Foxes nog steeds actueel. De middenmoter uit de Premier League zou zelfs vertrouwen hebben in een goede afloop van het dossier. Het is enkel wachten op een aantal uitgaande transfers worden afgerond alvorens een concreet bod zal worden uitgebracht.

TRANSFERRECORD
En volgens 90 Mins mogen de Bruggelingen hopen op de absolute jackpot. De landskampioen zou zo'n 40 miljoen euro verlangen voor De Ketelaere, wat hem meteen de duurste uitgaande transfer ooit in de Jupiler Pro League zou maken. En bij het genoemde medium is men ervan overtuigd dat Leicester uiteindelijk wel bereid zou gaan met zo'n bedrag. Al zullen de Engelsen eerst de onderhandelingsruimte af tasten, zo zou het openingsbond zich rond de 30 miljoen euro situeren.

LEES OOK: Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

De Ketelaere speelt volgend seizoen in het buitenland ...

Meest recent

Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto vat alles samen

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

3
3
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

34
34
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

203
203
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

302
302
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

219
219
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

475
475
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

114
114
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

211
211
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

269
269
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

111
111
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

419
419
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

366
366
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

417
417
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

784
784
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

187
187
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

192
192
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

375
375
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1796
1796
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

170
170
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

186
186
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

91
91
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

53
53
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

234
234
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

345
345

Meer sportnieuws