'Club Brugge verbrijzelt Belgisch transferrecord'

door
'Club Brugge verbrijzelt Belgisch transferrecord'

Club Brugge werkt komend weekend een vriendschappelijke partij af tegen Beerschot VA, vervolgens trekken coach Carl Hoefkens en zijn manschappen naar Wageningen voor een stage. Daar zullen ook de internationals hun opwachting maken. Al is het voor een aantal van hun niet zeker of ze wel bij Club blijven.


Zo is het onder meer uitkijken wat er met Charles De Ketelaere zal gebeuren. De landskampioen wil zijn goudklompje liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Of dat ook zal lukken valt evenwel te betwijfelen. Zelf sluit de Rode Duivel immers niets uit. En ondertussen wordt de interesse in CDK steeds groter. Vooral AC Milan was tot dusver concreet. De Italiaanse kampioen flirt al een tijdje met de 21-jarige en zou weldra ook overgaan tot concrete actie.

Maar Milan is niet de enige club die haar zinnen heeft gezet op het Brugse goudhaantje. Ook Leicester City wordt al even genoemd als mogelijke bestemming. En volgens het medium 90 Mins is de interesse van de Foxes nog steeds actueel. De middenmoter uit de Premier League zou zelfs vertrouwen hebben in een goede afloop van het dossier. Het is enkel wachten op een aantal uitgaande transfers worden afgerond alvorens een concreet bod zal worden uitgebracht.

TRANSFERRECORD
En volgens 90 Mins mogen de Bruggelingen hopen op de absolute jackpot. De landskampioen zou zo'n 40 miljoen euro verlangen voor De Ketelaere, wat hem meteen de duurste uitgaande transfer ooit in de Jupiler Pro League zou maken. En bij het genoemde medium is men ervan overtuigd dat Leicester uiteindelijk wel bereid zou gaan met zo'n bedrag. Al zullen de Engelsen eerst de onderhandelingsruimte af tasten, zo zou het openingsbond zich rond de 30 miljoen euro situeren.

LEES OOK: Club rekent op smaakmaker: lijstje met KDB en Yamal

De Ketelaere speelt volgend seizoen in het buitenland ...

Meest recent

Club rekent op smaakmaker: lijstje met KDB en Yamal

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Bayern München namens de Champions League. Blauw-Zwart ...

4
4
‘Probleemspits: Batshuayi op weg naar elfde club'

Michy Batshuayi werd de afgelopen interlandperiodes telkens opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia, ...

21
21
'Kompany is overtuigd en eist aanwinst bij Bayern'

Het gaat Vincent Kompany en Bayern München dit seizoen voor de wind. Als ze woensdagavond ook ...

8
8
'Domper voor Standard: straf dreigt alsnog'

Standard trok maandagnamiddag uiteindelijk vrij vlot een 1-0-overwinning tegen Antwerp over de ...

72
72
Prikje naar Bayern? Vanaken plots met opvallend shirt

Na de zware nederlaag van Union tegen Inter op dinsdagavond is het voor het Belgische voetbal hopen ...

82
82
Straffe onthulling Meunier: "Daarom weigerde ik Man Utd"

Op zijn 34ste is Thomas Meunier nog altijd een vaste waarde in de kern van de Rode Duivels. De ...

37
37
Club liet niet met zich sollen: Forbs doet onthulling

Club Brugge lijkt in de zomer alweer goede zaken gedaan te hebben op de transfermarkt. Nog niet alle ...

210
210
Van Buyten scherp voor Standard: "Het is triest"

Standard hoopte zich dit seizoen weer in de strijd om de top zes te mengen, maar met een tiende ...

83
83
'Union heeft volgende knaltransfer nu al in vizier'

Union nam een droomstart in de Champions League met winst op PSV, maar de laatste wedstrijden lijkt ...

98
98
'Puzzelen voor Fink na nieuwe blessuredomper Genk'

Donderdag is KRC Genk opnieuw aan zet in de Europa League. De Limburgers puurden uit hun eerste ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'Kompany verrast, ophef rond Mokio'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

198
198
Forbs roept straffe waarschuwing richting Bayern

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen Bayern München namens de Champions League. Nicky ...

199
199
'Spectaculaire comeback Klopp naar Liverpool in de maak'

Liverpool werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het een pak minder voor de ...

170
170
Courtois begint oorlog in Spanje: “Competitievervalsing!”

Thibaut Courtois is een oorlog gestart in Spanje. De doelman nam geen blad voor de mond wanneer het ...

139
139
"Zij hebben misschien meer kwaliteit als coach dan Kompany"

Daniël Van Buyten is samen met Jean-Marie Pfaff de Belgische speler met de grootste staat van ...

212
212
Union SG moet iets bedenken: "In België lukt dat wél"

Union SG verloor met 0-4 van Inter. Een terechte uitslag als je naar het spelbeeld en alle kansen ...

97
97
Club Brugge krijgt beetje hoop: "Bayern onklopbaar? Neen"

Bayern München hoopt vanavond zijn twaalfde opeenvolgende zege van het seizoen te boeken. ...

141
141
Union SG likt zijn wonden: "Of dit een tik is?"

Union SG verloor kansloos met 0-4 van Inter. Een oververdiende zege. De Brusselaars botsen in de ...

65
65
Kompany versus Club Brugge: RSCA denkt met weemoed terug

Bayern München - Club Brugge is in België toch vooral Vincent Kompany tegen Blauw-Zwart. ...

171
171
'AS Roma wil Zirkzee of Jupiler Pro League-spits'

Union SG werd de afgelopen jaren compleet leeggeroofd. Al kregen ze daar wel correcte transfersommen ...

76
76
Kompany verklapt: zó denkt Bayern-coach over Vanaken

In de Champions League waagt Club Brugge zich woensdag aan de loodzware verplaatsing op het veld van ...

501
501
'Vaste waarde moet vrezen voor WK-selectie bij Duivels'

Terwijl het clubvoetbal inmiddels weer op volle toeren draait, kan Rudi Garcia zich stilaan buigen ...

331
331
Onverwachte uithaal Hayen: "Geen recht van spreken"

Club Brugge werkte tot dusver een behoorlijk goed seizoen af, maar liet ook al de nodige steken ...

413
413
Emotionele Lang geeft vlammend interview: "Schandalig!"

Wat een erg mooie Champions League-avond had moeten worden, is uitgedraaid op een ware nachtmerrie ...

208
208
Marc Coucke schaakmat gezet: "In minder dan één minuut"

Hij is een man die niet snel terugdeinst voor risico’s. Miljardair, ondernemer, eigenaar van ...

252
252

Meer sportnieuws