'Standard haalt verrassende verdedigende kracht'

71 stemmen
'Standard haalt verrassende verdedigende kracht'

Standard bereidt zich onder nieuwe trainer Ronny Deila voor op het komende seizoen. De Noor moet orde op zaken stellen op Sclessin en de Rouches opnieuw naar de Belgische top brengen. Een kwaliteitsinjectie lijkt om dat doel te bereiken meer dan welkom. Dat bewees de teleurstellende 14de plek van het afgelopen seizoen.


Standard zou nu volgens La Dernière Heure dicht bij een nieuwe verdediger staan. Het medium meldt dat de club onderhandelt met Frédéric Dulpus (32). Die zit zonder club nadat Excelsior Moeskroen failliet verklaard werd. Duplus zou wel gehaald worden voor de Luikse beloften, die volgend seizoen in de Challenger Pro League zullen aantreden. De Fransman kan zijn ervaring doorgeven aan de jonkies van Standard.

Ervaring heeft Duplus te over. Hij startte zijn profcarrière in 2011 bij FC Sochaux. Daarna kwam hij uit voor Vannes, Guingamp, Zulte Waregem, White Star, Antwerp, Lens, OH Leuven en tot slot Excelsior Moeskroen. Een hele boterham. Duplus kwam in zijn carrière het vaakst uit voor OHL. Hij speelde 71 keer voor de Vlaams-Brabanders.

MULEKA

Ondertussen is het ook uitkijken naar wie Sclessin zal verlaten deze zomer. Jackson Muleka geniet alvast heel wat interesse. De Congolees speelde zich het voorbije half jaar in de kijker bij het Turkse Kasimpasa en is grof wild. Vincent Kompany zou de nodige miljoenen veil hebben om de spits naar Burnley te halen, maar ook Besiktas lijkt van Muleka een prioriteit te maken. Afwachten wie aan het langste eind zal trekken.

LEES OOK: Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Vreemde transfer?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

55
55
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

57
57
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

405
405
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

314
314
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

924
924
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

507
507
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

933
933
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

159
159
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

443
443
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

567
567
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

353
353
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

590
590
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws