'Standard haalt verrassende verdedigende kracht'

door
'Standard haalt verrassende verdedigende kracht'

Standard bereidt zich onder nieuwe trainer Ronny Deila voor op het komende seizoen. De Noor moet orde op zaken stellen op Sclessin en de Rouches opnieuw naar de Belgische top brengen. Een kwaliteitsinjectie lijkt om dat doel te bereiken meer dan welkom. Dat bewees de teleurstellende 14de plek van het afgelopen seizoen.


Standard zou nu volgens La Dernière Heure dicht bij een nieuwe verdediger staan. Het medium meldt dat de club onderhandelt met Frédéric Dulpus (32). Die zit zonder club nadat Excelsior Moeskroen failliet verklaard werd. Duplus zou wel gehaald worden voor de Luikse beloften, die volgend seizoen in de Challenger Pro League zullen aantreden. De Fransman kan zijn ervaring doorgeven aan de jonkies van Standard.

Ervaring heeft Duplus te over. Hij startte zijn profcarrière in 2011 bij FC Sochaux. Daarna kwam hij uit voor Vannes, Guingamp, Zulte Waregem, White Star, Antwerp, Lens, OH Leuven en tot slot Excelsior Moeskroen. Een hele boterham. Duplus kwam in zijn carrière het vaakst uit voor OHL. Hij speelde 71 keer voor de Vlaams-Brabanders.

MULEKA

Ondertussen is het ook uitkijken naar wie Sclessin zal verlaten deze zomer. Jackson Muleka geniet alvast heel wat interesse. De Congolees speelde zich het voorbije half jaar in de kijker bij het Turkse Kasimpasa en is grof wild. Vincent Kompany zou de nodige miljoenen veil hebben om de spits naar Burnley te halen, maar ook Besiktas lijkt van Muleka een prioriteit te maken. Afwachten wie aan het langste eind zal trekken.

LEES OOK: Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vreemde transfer?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

19
19
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

29
29
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

35
35
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

53
53
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

38
38
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

39
39
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

69
69
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

162
162
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

131
131
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

119
119
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

63
63
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

55
55
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

120
120
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

174
174
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

257
257
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

150
150
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

99
99
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

201
201
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

363
363
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

491
491
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

130
130
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

131
131
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

279
279

Meer sportnieuws