Overmars-flop maakt toptransfer

153 stemmen
Overmars-flop maakt toptransfer

Marc Overmars liet zich al gelden als technisch directeur van Antwerp. Hij haalde met Vincent Janssen een grote naam naar de Bosuil. Daarna volgde de transfer van Christopher Scott, die overkomt van het grote Bayern München. Het is afwachten of beide transfers zullen renderen. Niet alles wat Overmars in het verleden aanraakte, veranderde immers in goud.


Bij Ajax, zijn vorige club, leverde Overmars over het algemeen uitstekend werk. Hij bouwde een sterk team met pionnen die hij later voor veel geld doorverkocht. Af en toe sloeg hij echter de bal mis, zoals bij de transfer van Mateo Cassierra. De Colombiaan werd in 2016 door Ajax weggekocht bij Deportivo Cali, een club uit zijn thuisland. De Amsterdammers legden destijds 5,5 miljoen euro op tafel.

Cassierra kon bij Ajax nooit echt zijn draai vinden. Hij werd uitgeleend aan FC Groningen en Racing Club. In totaal speelde hij maar 34 keer voor de Ajacieden. Met 5 goals en 1 assist bleef hij onder de verwachtingen. Na Ajax trok de speler naar het Portugese Belenenses. Daarna ging het naar het Russische PFK Sochi. Daar kende hij een goed seizoen met 14 goals en 6 assists in de competitie. Dat levert hem nu een toptranfer op binnen Rusland.

ZENIT

Cassierra verkast immers naar Zenit Sint-Petersburg. De club stelt de aanvaller voor op haar officiële kanalen. Hij tekent voor drie seizoenen, met optie op een bijkomend seizoen. Met de overgang zou volgens Transfermarkt 4,5 miljoen euro gemoeid zijn. Cassierra kan nu bewijzen dat Overmars het tóch bij het rechte eind had toen hij hem naar Amsterdam haalde.  

LEES OOK: 'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Welke transfer zal een schot in de roos zijn?

Meest recent

Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

31
31
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

5
5
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

172
172
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

34
34
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

122
122
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

242
242
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

35
35
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

149
149
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

287
287
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

425
425
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

376
376
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

143
143
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

81
81
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

389
389
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

203
203
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

486
486
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

134
134
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

333
333
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

571
571
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

319
319
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1009
1009
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

471
471
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358

Meer sportnieuws