'Napoli hakt knoop over Mertens definitief door'

1362 stemmen
'Napoli hakt knoop over Mertens definitief door'

Dries Mertens leefde de voorbije maanden in onzekerheid over zijn toekomst, want zijn contract bij Napoli loopt donderdag ten einde. De 35-jarige Rode Duivel gaf in interviews meermaals aan dat hij dolgraag aan een tiende seizoen in Napels wou beginnen, want nergens voelt hij zich beter dan in de vurige Zuid-Italiaanse stad. Alleen wil Napoli zwaar besparen en dus vormde het zware contract van Mertens een probleem.


De voorbije weken probeerden club en speler nog een akkoord te vinden. Vooral Mertens probeerde dat. Hij vroeg aanvankelijk 4 miljoen euro per jaar en toen Napoli daar niet op inging, toonde hij zich zelfs bereid om vrede te nemen met amper de helft van dat bedrag. Maar ook dat was niet voldoende om tot een akkoord te komen en volgens Il Mattino is een scheiding nu onvermijdelijk.

Mertens bleef tot het laatste moment hopen dat er nog een contractverlenging uit de bus zou rollen, maar op zijn laatste dag als speler van Napoli heeft ook hij de hoop nu opgegeven. De aanvaller zou al beginnen uitkijken naar een nieuwe club, want hij wil uiteraard nog topfit zijn voor het WK in Qatar. Lazio blijft genoemd worden als mogelijke bestemming, want daar zou hij herenigd kunnen worden met zijn ex-trainer Maurizio Sarri.

NAPOLI TREURT NIET
Terwijl Napels wellicht zal treuren om het afscheid van chouchou Ciro, blijft Napoli niet bij de pakken zitten. Het maakt al volop werk van de vervanging van Mertens. Gerard Deulofeu zou weggeplukt worden bij Udinese, terwijl nu ook Joaquin Correa in beeld zou zijn. De Argentijn zou mogen vertrekken bij Internazionale om plaats te maken voor zijn landgenoot Paulo Dybala.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Zal Mertens snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

144
144
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

235
235
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

177
177
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

60
60
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

111
111
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

128
128
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

517
517
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

242
242
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

74
74
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

188
188
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

102
102
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

380
380
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

80
80
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

40
40
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

592
592
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

650
650
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

121
121
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

296
296
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

196
196
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

110
110
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

178
178
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

348
348
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

324
324

Meer sportnieuws