'Club Brugge onderhandelt over miljoenenaanwinst'

door
'Club Brugge onderhandelt over miljoenenaanwinst'

Club Brugge is momenteel volop bezig met de voorbereiding op komend seizoen, dat van start gaat met de Supercup tegen AA Gent. Het is voorlopig wel koffiedik kijken welke basisploeg verwacht mag worden tegen de Buffalo's. De internationals moeten immers nog aansluiten en bovendien is er nog versterking onderweg.


Blauw-Zwart zal tijdens de zomermercato vooral het aanvallende compartiment van extra kwaliteit moeten voorzien. Het contract van Bas Dost wordt immers niet verlengd, de huurovereenkomst van Sargis Adamyan liep af, Noa Lang aast op een stap hogerop en ook Charles De Ketelaere sluit een transfer niet uit. Met Ferran Jugtla werd alvast een centrumaanvaller aangetrokken. Club wil echter ook nog een nieuwe spits halen én een extra flankaanvaller. Voor die laatste positie zouden Bruggelingen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Christos Tzolis.

De 20-jarige Griekse international was anderhalf jaar geleden al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar ondanks concrete onderhandelingen met zijn toenmalige werkgever PAOK bleef een akkoord toen uit. Vorige zomer besloot Tzolis dan maar om voor een avontuur in de Premier League te kiezen en ging hij bij Norwich City aan de slag. Maar die club degradeerde en Tzolis zelf was allerminst een vaste basisspeler, waardoor hij een nieuwe uitdaging zou overwegen.

10 MILJOEN
De geruchten omtrent een overgang naar Club doen nu al enkele weken de ronde. En volgens de Griekse journalist Giannis Chorianopoulos lopen de onderhandelingen volop. Al is een akkoord niet meteen voor morgen. De vraagprijs van zo'n 10 miljoen euro zou te hoog zijn voor Blauw-Zwart. Bovendien mikt de landskampioen op een huurbeurt met aankoopoptie, terwijl Norwich een definitieve transfer verkiest. Beide clubs zullen dus nog naar mekaar moeten toegroeien, maar blijven wel in gesprek.

LEES OOK: 'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club verbreekt deze zomer zijn transferrecord ...

Meest recent

Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

7
7
Straffe ambitie bij KV Mechelen; "Op lange termijn..."

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

14
14
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

13
13
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

61
61
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

48
48
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

40
40
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

246
246
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

101
101
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

94
94
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

172
172
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

177
177
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

53
53
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

66
66
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

128
128
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

857
857
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

229
229
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

252
252
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

288
288
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

114
114
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

99
99
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

75
75
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

299
299
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

157
157
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

282
282
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

539
539

Meer sportnieuws