Italianen trekken conclusie na opvallend rugnummer Lukaku

door
Italianen trekken conclusie na opvallend rugnummer Lukaku

Een jaartje geleden vertrok Romelu Lukaku bij Internazionale, de ploeg hij vlak daarvoor nog Italiaans kampioen had gemaakt. Maar lang bleef hij niet weg uit het Stadio Giuseppe Meazza. Zo vierde de Rode Duivel woensdag zijn terugkeer, weliswaar op huurbasis, bij de Nerazzuri.


Lukaku besloot vorige zomer om opnieuw bij Chelsea FC aan de slag te gaan. Dat betaalde meer dan 100 miljoen euro voor zijn komst. Maar de spits slaagde er in Londen maar niet in om zijn draai te vinden en had naar verluidt een gespannen relatie met coach Thomas Tuchel. Al snel raakte dan ook bekend dat de spits graag wou terugkeren naar Milaan, waar hij misschien wel de beste periode van zijn carrière tot dusver beleefde. En na enkele weken van onderhandelen zijn de betrokken partijen er dus uitgeraakt.

Een definitieve terugkeer naar Inter was nooit aan de orde. Daar hebben de Milanezen te weinig middelen voor. En dus werd een overeenkomst gesloten over een huurbeurt. De vice-kampioen uit de Serie A zou zo'n 8 miljoen euro betalen om hem één seizoen over te nemen. Aan dat bedrag zijn ook nog eens zo'n 2 miljoen euro bonussen en variabelen verbonden. En woensdagavond werd de comeback ook officieel bekend gemaakt.

LUCKY NUMBER 90
Lukaku zal tijdens zijn tweede periode bij Inter met een opvallend rugnummer spelen, zo kreeg hij '90' toegewezen. Zijn vorige rugnummer, '9', blijft dus in het bezit van Edin Dzeko. Die leek nochtans op weg naar de uitgang. Maar doordat hij zijn rugnummer behoudt, trekt men de conclusie dat de Bosniër alsnog blijft als doublure/concurrent voor Lukaku.

LEES OOK: Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Lukaku gaat bij Inter zijn beste vorm weer terugvinden ...

Meest recent

'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

30
30
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

18
18
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

82
82
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

63
63
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

70
70
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

60
60
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

154
154
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

57
57
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

119
119
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1077
1077
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

58
58
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

65
65
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

459
459
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

214
214
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

114
114
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

144
144
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

131
131
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1012
1012
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

123
123
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

368
368
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

858
858
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

129
129
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

85
85

Meer sportnieuws