Italianen trekken conclusie na opvallend rugnummer Lukaku

door
Italianen trekken conclusie na opvallend rugnummer Lukaku

Een jaartje geleden vertrok Romelu Lukaku bij Internazionale, de ploeg hij vlak daarvoor nog Italiaans kampioen had gemaakt. Maar lang bleef hij niet weg uit het Stadio Giuseppe Meazza. Zo vierde de Rode Duivel woensdag zijn terugkeer, weliswaar op huurbasis, bij de Nerazzuri.


Lukaku besloot vorige zomer om opnieuw bij Chelsea FC aan de slag te gaan. Dat betaalde meer dan 100 miljoen euro voor zijn komst. Maar de spits slaagde er in Londen maar niet in om zijn draai te vinden en had naar verluidt een gespannen relatie met coach Thomas Tuchel. Al snel raakte dan ook bekend dat de spits graag wou terugkeren naar Milaan, waar hij misschien wel de beste periode van zijn carrière tot dusver beleefde. En na enkele weken van onderhandelen zijn de betrokken partijen er dus uitgeraakt.

Een definitieve terugkeer naar Inter was nooit aan de orde. Daar hebben de Milanezen te weinig middelen voor. En dus werd een overeenkomst gesloten over een huurbeurt. De vice-kampioen uit de Serie A zou zo'n 8 miljoen euro betalen om hem één seizoen over te nemen. Aan dat bedrag zijn ook nog eens zo'n 2 miljoen euro bonussen en variabelen verbonden. En woensdagavond werd de comeback ook officieel bekend gemaakt.

LUCKY NUMBER 90
Lukaku zal tijdens zijn tweede periode bij Inter met een opvallend rugnummer spelen, zo kreeg hij '90' toegewezen. Zijn vorige rugnummer, '9', blijft dus in het bezit van Edin Dzeko. Die leek nochtans op weg naar de uitgang. Maar doordat hij zijn rugnummer behoudt, trekt men de conclusie dat de Bosniër alsnog blijft als doublure/concurrent voor Lukaku.

LEES OOK: Arsenal niet onklopbaar: tienkoppig Chelsea pakt cruciaal punt

Lukaku gaat bij Inter zijn beste vorm weer terugvinden ...

Meest recent

Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

0
0
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

9
9
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o kent einde

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

26
26
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

82
82
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

100
100
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

228
228
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

167
167
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

291
291
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

127
127
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

148
148
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

90
90
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

199
199
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

782
782
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

205
205
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

530
530
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

362
362
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

184
184
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

263
263
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

167
167
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

527
527
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

401
401
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

206
206
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

389
389
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

988
988

Meer sportnieuws