Italianen trekken conclusie na opvallend rugnummer Lukaku

door
Italianen trekken conclusie na opvallend rugnummer Lukaku

Een jaartje geleden vertrok Romelu Lukaku bij Internazionale, de ploeg hij vlak daarvoor nog Italiaans kampioen had gemaakt. Maar lang bleef hij niet weg uit het Stadio Giuseppe Meazza. Zo vierde de Rode Duivel woensdag zijn terugkeer, weliswaar op huurbasis, bij de Nerazzuri.


Lukaku besloot vorige zomer om opnieuw bij Chelsea FC aan de slag te gaan. Dat betaalde meer dan 100 miljoen euro voor zijn komst. Maar de spits slaagde er in Londen maar niet in om zijn draai te vinden en had naar verluidt een gespannen relatie met coach Thomas Tuchel. Al snel raakte dan ook bekend dat de spits graag wou terugkeren naar Milaan, waar hij misschien wel de beste periode van zijn carrière tot dusver beleefde. En na enkele weken van onderhandelen zijn de betrokken partijen er dus uitgeraakt.

Een definitieve terugkeer naar Inter was nooit aan de orde. Daar hebben de Milanezen te weinig middelen voor. En dus werd een overeenkomst gesloten over een huurbeurt. De vice-kampioen uit de Serie A zou zo'n 8 miljoen euro betalen om hem één seizoen over te nemen. Aan dat bedrag zijn ook nog eens zo'n 2 miljoen euro bonussen en variabelen verbonden. En woensdagavond werd de comeback ook officieel bekend gemaakt.

LUCKY NUMBER 90
Lukaku zal tijdens zijn tweede periode bij Inter met een opvallend rugnummer spelen, zo kreeg hij '90' toegewezen. Zijn vorige rugnummer, '9', blijft dus in het bezit van Edin Dzeko. Die leek nochtans op weg naar de uitgang. Maar doordat hij zijn rugnummer behoudt, trekt men de conclusie dat de Bosniër alsnog blijft als doublure/concurrent voor Lukaku.

LEES OOK: Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Lukaku gaat bij Inter zijn beste vorm weer terugvinden ...

Meest recent

"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

1
1
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

76
76
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

11
11
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

18
18
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

150
150
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

94
94
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

92
92
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

76
76
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

192
192
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

125
125
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

164
164
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

476
476
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

157
157
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

99
99
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

308
308
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

381
381
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

284
284
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

272
272
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

58
58
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

170
170
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

87
87
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

128
128
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

84
84
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

64
64

Meer sportnieuws