Straffe zet: KVK haalt Bruno terug naar België

door
Straffe zet: KVK haalt Bruno terug naar België

Met Noa Lang, Casper Nielsen, Paul Onuachu, ... dreigt de Jupiler Pro League deze zomer weer enkele smaakmakers te verliezen. Maar een aantal mooie namen vinden ook de weg terug naar de Belgische competitie. Massimo Bruno bijvoorbeeld, werd woensdagavond voorgesteld bij KV Kortrijk.


De flankaanvaller brak destijds helemaal door bij RSC Anderlecht. Al snel werd hem een grootse toekomst voorspeld, zeker toen RB Leipzig hem in 2014 kwam wegplukken uit het Lotto Park. Maar mede door de nodige blessures stokte zijn ontwikkeling. Ook een uitleenbeurt aan zusterclub RB Salzburg werd geen onverdeeld succes. Vervolgens keerde hij voor twee seizoenen terug op huurbasis naar Anderlecht. Daar liet hij opnieuw flitsen van zijn kunnen zien, toch was het niet voldoende om de Brusselaars te overtuigen tot een definitieve comeback.

In 2018 maakte hij dan ook opnieuw een terugkeer, dit keer naar zijn jeugdclub Sporting Charleroi. Door een zware kruisband-blessure werd zijn rentree op Mambourg er echter eentje van wisselvallig succes. Bovendien werd na drie jaar geen akkoord gevonden over de verlenging van zijn contract. En zo belandde Bruno vorige zomer als transfervrije speler bij het Turkse Bursaspor. Daar deed hij het behoorlijk met 6 goals en 7 assists in 28 competitieduels.

AANWINST ZES
Maar nu gaat de inmiddels 28-jarige aanvaller dus opnieuw in de Jupiler Pro League aan de slag. Bij KV Kortrijk tekende Bruno meteen een contract van 3 seizoenen. Hoeveel de Kerels voor hem betaalden, werd niet gecommuniceerd. En zo blijven de Kortrijkzanen zich bijzonder gretig tonen op de transfermarkt. Bruno is namelijk alweer de zesde zomeraanwinst in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KVK zou wel eens de revelatie van volgend seizoen kunnen worden ...

Meest recent

'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

39
39
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

47
47
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

93
93
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

45
45
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

239
239
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

51
51
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

172
172
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

260
260
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

116
116
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

296
296
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

172
172
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

587
587
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

118
118
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

107
107
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

395
395
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

148
148
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

274
274
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

197
197
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

116
116
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

116
116
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

326
326

Meer sportnieuws