Straffe zet: KVK haalt Bruno terug naar België

122 stemmen
Straffe zet: KVK haalt Bruno terug naar België

Met Noa Lang, Casper Nielsen, Paul Onuachu, ... dreigt de Jupiler Pro League deze zomer weer enkele smaakmakers te verliezen. Maar een aantal mooie namen vinden ook de weg terug naar de Belgische competitie. Massimo Bruno bijvoorbeeld, werd woensdagavond voorgesteld bij KV Kortrijk.


De flankaanvaller brak destijds helemaal door bij RSC Anderlecht. Al snel werd hem een grootse toekomst voorspeld, zeker toen RB Leipzig hem in 2014 kwam wegplukken uit het Lotto Park. Maar mede door de nodige blessures stokte zijn ontwikkeling. Ook een uitleenbeurt aan zusterclub RB Salzburg werd geen onverdeeld succes. Vervolgens keerde hij voor twee seizoenen terug op huurbasis naar Anderlecht. Daar liet hij opnieuw flitsen van zijn kunnen zien, toch was het niet voldoende om de Brusselaars te overtuigen tot een definitieve comeback.

In 2018 maakte hij dan ook opnieuw een terugkeer, dit keer naar zijn jeugdclub Sporting Charleroi. Door een zware kruisband-blessure werd zijn rentree op Mambourg er echter eentje van wisselvallig succes. Bovendien werd na drie jaar geen akkoord gevonden over de verlenging van zijn contract. En zo belandde Bruno vorige zomer als transfervrije speler bij het Turkse Bursaspor. Daar deed hij het behoorlijk met 6 goals en 7 assists in 28 competitieduels.

AANWINST ZES
Maar nu gaat de inmiddels 28-jarige aanvaller dus opnieuw in de Jupiler Pro League aan de slag. Bij KV Kortrijk tekende Bruno meteen een contract van 3 seizoenen. Hoeveel de Kerels voor hem betaalden, werd niet gecommuniceerd. En zo blijven de Kortrijkzanen zich bijzonder gretig tonen op de transfermarkt. Bruno is namelijk alweer de zesde zomeraanwinst in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

KVK zou wel eens de revelatie van volgend seizoen kunnen worden ...

Meest recent

'Cruijff jaagt Bounida naar de uitgang bij Ajax'

Vorig seizoen betekende eindelijk de grote doorbraak van Rayane Bounida. Op zijn 20ste wist het ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Transfervuurwerk bij Club, Genk breekt record'

Terwijl het WK in Amerika zijn ontknoping nadert, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

79
79
'Fabrizio Romano meldt droomtransfer voor Youri Tielemans'

Youri Tielemans heeft een sterk WK achter de rug. De middenvelder van Aston Villa staat voor een ...

166
166
Yamal zet halve finale op scherp: Frankrijk slaat hard terug

De Rode Duivels gingen in de kwartfinale onderuit tegen Spanje. In de halve finale neemt La Roja het ...

41
41
Kiki Vanrafelghem zorgt voor heel wat emoties naast het veld

Voor Kiki Vanrafelghem was het allesbehalve een gewone oefenwedstrijd. De middenvelder van KV ...

63
63
‘Club zwiert met miljoenen: groot slachtoffer wil plots weg'

Club Brugge is druk in de weer op de zomermercato. Blauw-Zwart gaat vooral hard op de Zwitserse ...

447
447
Neville ziet WK-sensatie: "Hij is dé superster"

Engeland staat in de halve finale van het WK. De Engelsen rekenen op onder meer Jude Bellingham om ...

62
62
Garcia nog bondscoach? Boskamp geeft zijn oordeel

Rudi Garcia leverde sinds hij bondscoach werd van België uitstekend werk. Een coach die alle ...

224
224
'Drama voor Union SG: monstersom valt plots weg'

Een klein voetbaldrama voor Union SG en Anan Khalaili. De rechterflankspeler leek op weg naar een ...

173
173
Patro Eisden flikt het weer: alweer 'onbekende' topdeal?

Patro Eisden kende al een zeer drukke mercato. De Limburgse tweedeklasser is zeker nog niet klaar op ...

44
44
Antwerp rekent op toptransfer: "RAFC is een grote club"

Bij Royal Antwerp FC is er nood aan duidelijkheid in het bestuur, want er is héél veel ...

413
413
Baouf op weg naar absolute knaltransfer?

Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden ...

177
177
'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

KRC Genk werkte afgelopen weekend een oefenduel tegen Fortuna Sittard af (2-1-nederlaag). Daarbij ...

993
993
Messi clasht met ref: liplezers onthullen harde woorden

Argentinië is nog steeds in de running om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. De ...

272
272
'Nieuwe transferwending: Tzolis maakt helder statement'

Christos Tzolis traint opnieuw mee bij Club Brugge en maakte afgelopen weekend zelfs een mooie goal ...

336
336
Infantino flikt het weer: grandioze WK-verandering op tafel

Het wereldkampioenschap 2026 zit er bijna op. Komende zondag wordt de finale in New York alweer ...

401
401
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

482
482
Alles slaat om voor Lammens: meteen grote gevolgen

Senne Lammens kreeg tegen Spanje negentien minuten die alles konden veranderen. Het werd geen ...

350
350
'Recordaanwinst van 10 mil zorgt voor extra vertrekker Genk'

KRC Genk toonde zich voorlopig redelijk rustig op de zomerse transfermarkt. Maar daar zou wel eens ...

371
371
'Vuurwerk bij Club: Sommer binnen, drie knaltransfers in pijplijn'

Club Brugge beleefde een vrij kalme zomermercatot tot dusver, maar begint nu toch onder stoom te ...

869
869
'Sibierski zet exodus voort: nog meer vertrekkers Anderlecht'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

766
766
Nieuwe bondscoach België? 'Mannaert neigt duidelijke richting op'

De Belgische WK-delegatie is opnieuw geland op eigen bodem. De spelers kunnen nu op vakantie na een ...

616
616
Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

136
136
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

384
384
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

166
166

Meer sportnieuws