Straffe zet: KVK haalt Bruno terug naar België

door
Straffe zet: KVK haalt Bruno terug naar België

Met Noa Lang, Casper Nielsen, Paul Onuachu, ... dreigt de Jupiler Pro League deze zomer weer enkele smaakmakers te verliezen. Maar een aantal mooie namen vinden ook de weg terug naar de Belgische competitie. Massimo Bruno bijvoorbeeld, werd woensdagavond voorgesteld bij KV Kortrijk.


De flankaanvaller brak destijds helemaal door bij RSC Anderlecht. Al snel werd hem een grootse toekomst voorspeld, zeker toen RB Leipzig hem in 2014 kwam wegplukken uit het Lotto Park. Maar mede door de nodige blessures stokte zijn ontwikkeling. Ook een uitleenbeurt aan zusterclub RB Salzburg werd geen onverdeeld succes. Vervolgens keerde hij voor twee seizoenen terug op huurbasis naar Anderlecht. Daar liet hij opnieuw flitsen van zijn kunnen zien, toch was het niet voldoende om de Brusselaars te overtuigen tot een definitieve comeback.

In 2018 maakte hij dan ook opnieuw een terugkeer, dit keer naar zijn jeugdclub Sporting Charleroi. Door een zware kruisband-blessure werd zijn rentree op Mambourg er echter eentje van wisselvallig succes. Bovendien werd na drie jaar geen akkoord gevonden over de verlenging van zijn contract. En zo belandde Bruno vorige zomer als transfervrije speler bij het Turkse Bursaspor. Daar deed hij het behoorlijk met 6 goals en 7 assists in 28 competitieduels.

AANWINST ZES
Maar nu gaat de inmiddels 28-jarige aanvaller dus opnieuw in de Jupiler Pro League aan de slag. Bij KV Kortrijk tekende Bruno meteen een contract van 3 seizoenen. Hoeveel de Kerels voor hem betaalden, werd niet gecommuniceerd. En zo blijven de Kortrijkzanen zich bijzonder gretig tonen op de transfermarkt. Bruno is namelijk alweer de zesde zomeraanwinst in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KVK zou wel eens de revelatie van volgend seizoen kunnen worden ...

Meest recent

"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

83
83
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

68
68
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

160
160
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

43
43
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

301
301
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

84
84
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

150
150
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

729
729
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

160
160
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

45
45
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

280
280
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

975
975
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

169
169
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

188
188
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

112
112
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

44
44
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

782
782
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

538
538
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

70
70
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

469
469
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

250
250
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

381
381
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

260
260
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

481
481
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

423
423

Meer sportnieuws