Straffe zet: KVK haalt Bruno terug naar België

122
Straffe zet: KVK haalt Bruno terug naar België

Met Noa Lang, Casper Nielsen, Paul Onuachu, ... dreigt de Jupiler Pro League deze zomer weer enkele smaakmakers te verliezen. Maar een aantal mooie namen vinden ook de weg terug naar de Belgische competitie. Massimo Bruno bijvoorbeeld, werd woensdagavond voorgesteld bij KV Kortrijk.


De flankaanvaller brak destijds helemaal door bij RSC Anderlecht. Al snel werd hem een grootse toekomst voorspeld, zeker toen RB Leipzig hem in 2014 kwam wegplukken uit het Lotto Park. Maar mede door de nodige blessures stokte zijn ontwikkeling. Ook een uitleenbeurt aan zusterclub RB Salzburg werd geen onverdeeld succes. Vervolgens keerde hij voor twee seizoenen terug op huurbasis naar Anderlecht. Daar liet hij opnieuw flitsen van zijn kunnen zien, toch was het niet voldoende om de Brusselaars te overtuigen tot een definitieve comeback.

In 2018 maakte hij dan ook opnieuw een terugkeer, dit keer naar zijn jeugdclub Sporting Charleroi. Door een zware kruisband-blessure werd zijn rentree op Mambourg er echter eentje van wisselvallig succes. Bovendien werd na drie jaar geen akkoord gevonden over de verlenging van zijn contract. En zo belandde Bruno vorige zomer als transfervrije speler bij het Turkse Bursaspor. Daar deed hij het behoorlijk met 6 goals en 7 assists in 28 competitieduels.

AANWINST ZES
Maar nu gaat de inmiddels 28-jarige aanvaller dus opnieuw in de Jupiler Pro League aan de slag. Bij KV Kortrijk tekende Bruno meteen een contract van 3 seizoenen. Hoeveel de Kerels voor hem betaalden, werd niet gecommuniceerd. En zo blijven de Kortrijkzanen zich bijzonder gretig tonen op de transfermarkt. Bruno is namelijk alweer de zesde zomeraanwinst in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: Nieuwe coach van KV Kortrijk al bekend?

KVK zou wel eens de revelatie van volgend seizoen kunnen worden ...

Meest recent

City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

3
3
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

28
28
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

113
113
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

28
28
Nieuwe chouchou bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

142
142
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

43
43
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

169
169
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

64
64
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

97
97
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

300
300
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

156
156
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

96
96
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

25
25
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

415
415
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

29
29
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

211
211
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

232
232
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

209
209
‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Fred Vanderbiest ligt al een tijdje onder vuur bij KV Mechelen. Na een 3 op 21 is het vijf voor ...

581
581
Onrust bij OHL? Spelers slaan keihard terug

Oud-Heverlee Leuven heeft de eerste driepunter van het seizoen te pakken. Timmy Simons lag zwaar ...

92
92
Zulte Waregem verbaast na Anderlecht: “Intimideren door fans”

Zulte Waregem was sterk aan het seizoen begonnen, maar tegen RSC Anderlecht ging Essevee roemloos ...

630
630
Rampavond Debast bij Sporting: Rode Duivel bijt in het stof

Zeno Debast werd door Mark van Bommel opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de verdediger kende bij ...

65
65
Lommel SK niet ontevreden: "Stap dichter bij ons doel"

Lommel SK mag zeer tevreden zijn over zijn terugkeer naar de Jupiler Pro League. De Limburgers ...

78
78
Anderlecht bekoort: "Heel blij dat ik hier mag spelen"

RSC Anderlecht won vlot en overtuigend met 3-0 van Zulte Waregem. RSCA staat zo vijfde in de Jupiler ...

449
449

Meer sportnieuws