Straffe zet: KVK haalt Bruno terug naar België

122 stemmen
Straffe zet: KVK haalt Bruno terug naar België

Met Noa Lang, Casper Nielsen, Paul Onuachu, ... dreigt de Jupiler Pro League deze zomer weer enkele smaakmakers te verliezen. Maar een aantal mooie namen vinden ook de weg terug naar de Belgische competitie. Massimo Bruno bijvoorbeeld, werd woensdagavond voorgesteld bij KV Kortrijk.


De flankaanvaller brak destijds helemaal door bij RSC Anderlecht. Al snel werd hem een grootse toekomst voorspeld, zeker toen RB Leipzig hem in 2014 kwam wegplukken uit het Lotto Park. Maar mede door de nodige blessures stokte zijn ontwikkeling. Ook een uitleenbeurt aan zusterclub RB Salzburg werd geen onverdeeld succes. Vervolgens keerde hij voor twee seizoenen terug op huurbasis naar Anderlecht. Daar liet hij opnieuw flitsen van zijn kunnen zien, toch was het niet voldoende om de Brusselaars te overtuigen tot een definitieve comeback.

In 2018 maakte hij dan ook opnieuw een terugkeer, dit keer naar zijn jeugdclub Sporting Charleroi. Door een zware kruisband-blessure werd zijn rentree op Mambourg er echter eentje van wisselvallig succes. Bovendien werd na drie jaar geen akkoord gevonden over de verlenging van zijn contract. En zo belandde Bruno vorige zomer als transfervrije speler bij het Turkse Bursaspor. Daar deed hij het behoorlijk met 6 goals en 7 assists in 28 competitieduels.

AANWINST ZES
Maar nu gaat de inmiddels 28-jarige aanvaller dus opnieuw in de Jupiler Pro League aan de slag. Bij KV Kortrijk tekende Bruno meteen een contract van 3 seizoenen. Hoeveel de Kerels voor hem betaalden, werd niet gecommuniceerd. En zo blijven de Kortrijkzanen zich bijzonder gretig tonen op de transfermarkt. Bruno is namelijk alweer de zesde zomeraanwinst in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: Rondje JPL: Anderlecht legt verdediger vast, drama treft Charleroi

KVK zou wel eens de revelatie van volgend seizoen kunnen worden ...

Meest recent

De Bruyne heeft er genoeg van: grote beslissing nadert

Kevin De Bruyne vertrok naar Napoli voor een nieuw groot hoofdstuk in zijn carrière, maar het ...

57
57
De Mil kan teleurstelling niet verbergen: "Heel jammer"

AA Gent en KRC Genk spelen zondag een finale voor een Europese ticket. Het moet hun matige Belgische ...

36
36
Hayen toont tanden: “Wij gaan ons niet verstoppen”

KRC Genk moet zijn seizoen proberen te redden tegen AA Gent. Een zege zou hen alsnog een Europees ...

26
26
'FC Barcelona doet bod, Atlético reageert met.... Yamal'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen versterking te halen. Anthony Gordon komt wellicht over ...

63
63
Patro Eisden verbaast België: “Onhoudbaar”

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

128
128
Anderlecht legt verdediger onder contract

RSC Anderlecht is volop bezig met talenten van eigen bodem langdurig vast te leggen. De Brusselaars ...

83
83
'Machtsstrijd bij Antwerp: nieuwe voorzitter op komst?'

Royal Antwerp FC is een club op drift, dat is al enkele jaren duidelijk. Eigenaar en voorzitter Paul ...

213
213
Preud'homme pakt uit: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Dankzij de licentieproblemen van RWDM blijft Club NXT alsnog in 1B. Een opluchting voor Blauw-Zwart, ...

427
427
Einde tijdperk: Anderlecht maakt afscheid bekend

Sportieve baas Antoine Sibierski gaat straks ongetwijfeld met de grove borstel door de kleedkamer ...

517
517
Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Toby Alderweireld mag dan wel afscheid genomen hebben van het hoogste niveau bij de Rode Duivels, ...

253
253
Antwerp shopt bij Club Brugge: twee vliegen in één klap

Nu het tussenseizoen begonnen is, blijkt ook de jacht op talent opnieuw geopend. Ook deze zomer ...

243
243
'Anderlecht houdt adem in: goudhaantje gratis weg?'

Ondanks alle kommer en kwel bij het eerste elftal, kunnen de fans van RSC Anderlecht zich nog altijd ...

355
355
Ruben Van Gucht pakt uit met megaproject: Big Brother-vibes

Ruben Van Gucht was de afgelopen jaren quasi niet uit het nieuws weg te slaan. De flamboyante ...

44
44
Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Het WK komt dichterbij. Nog een kleine twee weken en Mexico en Zuid-Afrika trappen het mondiale ...

132
132
‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

Neymar werd geselecteerd door Carlo Ancelotti voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

65
65
Evenepoel onthult transfer die niemand kende

Remco Evenepoel is nu wereldbekend door het wielrennen, maar in het verleden werd hij in de ...

128
128
Inter-baas duidelijk: alle twijfels over Stankovic van tafel

Aleksandar Stankovic was dit seizoen één van de grote revelaties op het middenveld van ...

325
325
‘Gheysens hakt knopen door: onrust bij Antwerp groeit'

Paul Gheysens en Royal Antwerp FC zitten in de problemen. Eerder op de dag kwam het nieuws naar ...

278
278
'Droomtransfer De Busser krijgt alsmaar meer vorm'

Het seizoen is amper voorbij, maar de transferzomer komt al helemaal op gang. Sommige spelers waren ...

62
62
Seizoensafsluiter op krukken: ook Gent gehavend voor barrage

Het Belgische voetbalseizoen wordt zondag afgesloten met een barragematch tussen AA Gent en KRC ...

243
243
Beerschot hakt knoop over Messoudi door na gemiste promotie

Voor Beerschot eindigde het seizoen met een domper. De Mannekes streden het hele seizoen met KV ...

205
205
Vader Stankovic zet transferdossier helemaal op zijn kop

Bij Club Brugge zullen ze in de komende twee weken vernemen of Aleksandar Stankovic al dan niet ...

1366
1366
'Bounida ziet transfer in het water vallen'

Voor Rayane Bounida werd het afgelopen seizoen het jaar van de grote doorbraak. Het toptalent ...

125
125
'Financiële problemen Antwerp: belangrijke pion stapt op'

Voor Antwerp dreigt het alweer een moeilijke zomer te worden. De Great Old moet zijn spelerskern ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Monsteraanbiedingen Club, nieuwe coach Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

214
214

Meer sportnieuws