'Bayern slaat Barça-droom aan diggelen'

556
'Bayern slaat Barça-droom aan diggelen'

FC Barcelona wil zich deze zomer grondig versterken. De Blaugrana is klaar om toe te slaan op de transfermarkt, met de middelen die ze heeft. Prioriteit nummer één is Robert Lewandowski (33). De Pool wil koste wat het kost weg bij Bayern München, hoewel hij er nog een contract heeft tot midden volgend jaar. Der Rekordmeister is niet van plan om Lewa zomaar te laten gaan.


Dat bleek uit de woorden van erevoorzitter Uli Hoeness op een conferentie in Aken. Die ontkende dat Barça een derde en hoger bod uitgebracht heeft op de aanvaller. "Ik weet niets over een nieuw aanbod. Maar zoals het in München gaat, wat ik in verschillende gesprekken heb gehoord, kan Barcelona zich tijd besparen en stoppen met de aanbiedingen", klonk het fors.

Hoeness houdt net als Bayern de voet stijf. Hij verklaarde dat "Robert zijn contract moet nakomen". Lewandowski lijkt een transfer zo op zijn buik te mogen schrijven. Ook al het geld van de wereld lijkt Bayern niet te doen toegeven. "Ik kan me niet voorstellen dat er een bedrag is dat ons zou verzwakken", verduidelijkte Hoeness.

LEGENDE

Lewandowski verdedigt al sinds 2014 de kleuren van Bayern. Hij kwam toen transfervrij over van grote concurrent Borussia Dortmund. In al die tijd is de spits uitgegroeid tot een Beiers icoon. In 375 duels scoorde hij maar liefst 344 (!) keer. Een waanzinnig gemiddelde. In het seizoen 2020-2021 trapte Lewandowski er maar liefst 41 tegen de touwen in de Bundesliga. Daarmee veegde hij het record van "Der Bomber" Gerd Müller van de tabellen. Die scoorde er 40 in het seizoen 1971-1972.

LEES OOK: 'Club Brugge slaat toe: 'nieuwe Lewandowski' op komst'

Zal Bayern plooien, denk je?

Meest recent

Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

5
5
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

3
3
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

78
78
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

23
23
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

23
23
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

36
36
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

88
88
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

37
37
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

93
93
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

114
114
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

218
218
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

191
191
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

256
256
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

126
126
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

121
121
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

87
87
Lavia en Diego Moreira gaan viraal: “Waarom zo boos?”

De interlandperiode is gedaan, maar een moment met Roméo Lavia en Diego Moreira gaat plots ...

28
28
Kohnen gooit olie op het vuur voor Waalse derby

Speeldag 8 van de Jupiler Pro League staat voor de deur. De affiche die in het oog springt is de ...

51
51
Ferme waarschuwing Anderlecht: Friis slaat op tafel bij Cercle

Cercle Brugge neemt het na de interlandbreak op tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. ...

203
203
De Mil grijpt in na afgesprongen transfer Max Dean

Max Dean werd afgelopen zomermercato nog nadrukkelijk met een knaltransfer in verband gebracht, maar ...

261
261
Van Bommel-blunder bij Rode Duivels: “Mislukte gok”

De interlandperiode van de Nations League zit erop voor de Rode Duivels. Mark van Bommel heeft zijn ...

118
118
Extra troef Thorup? Uitblinker Jong Genk heeft plan

Voor KRC Genk is het seizoen niet al te best begonnen, want er wordt toch veel meer verwacht van de ...

97
97
AA Gent baalt hard na veelbelovend internationaal debuut

Dit weekend gaat de Jupiler Pro League weer van start. AA Gent zal daarbij op zijn elan willen ...

45
45
Mbappé-saga: Mourinho haalt verschroeiend uit

De laatste dagen draait de geruchtenmolen op volle toeren rond Kylian Mbappé. De ...

64
64
Ex-Rode Duivel: "Ik had naar Atletico Madrid moeten gaan"

Het kan soms hard verkeren in een carrière. In 2019 en 2020 zat hij nog drie keer op de bank ...

79
79

Meer sportnieuws