'Bayern slaat Barça-droom aan diggelen'

door
'Bayern slaat Barça-droom aan diggelen'

FC Barcelona wil zich deze zomer grondig versterken. De Blaugrana is klaar om toe te slaan op de transfermarkt, met de middelen die ze heeft. Prioriteit nummer één is Robert Lewandowski (33). De Pool wil koste wat het kost weg bij Bayern München, hoewel hij er nog een contract heeft tot midden volgend jaar. Der Rekordmeister is niet van plan om Lewa zomaar te laten gaan.


Dat bleek uit de woorden van erevoorzitter Uli Hoeness op een conferentie in Aken. Die ontkende dat Barça een derde en hoger bod uitgebracht heeft op de aanvaller. "Ik weet niets over een nieuw aanbod. Maar zoals het in München gaat, wat ik in verschillende gesprekken heb gehoord, kan Barcelona zich tijd besparen en stoppen met de aanbiedingen", klonk het fors.

Hoeness houdt net als Bayern de voet stijf. Hij verklaarde dat "Robert zijn contract moet nakomen". Lewandowski lijkt een transfer zo op zijn buik te mogen schrijven. Ook al het geld van de wereld lijkt Bayern niet te doen toegeven. "Ik kan me niet voorstellen dat er een bedrag is dat ons zou verzwakken", verduidelijkte Hoeness.

LEGENDE

Lewandowski verdedigt al sinds 2014 de kleuren van Bayern. Hij kwam toen transfervrij over van grote concurrent Borussia Dortmund. In al die tijd is de spits uitgegroeid tot een Beiers icoon. In 375 duels scoorde hij maar liefst 344 (!) keer. Een waanzinnig gemiddelde. In het seizoen 2020-2021 trapte Lewandowski er maar liefst 41 tegen de touwen in de Bundesliga. Daarmee veegde hij het record van "Der Bomber" Gerd Müller van de tabellen. Die scoorde er 40 in het seizoen 1971-1972.

LEES OOK: Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

🚀

Zal Bayern plooien, denk je?

Meest recent

Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

2
2
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

0
0
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

24
24
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

75
75
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

49
49
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

44
44
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

259
259
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

136
136
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

242
242
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

117
117
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

421
421
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

237
237
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

174
174
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

146
146
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

220
220
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

64
64
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

662
662
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

78
78
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

114
114
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

428
428
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

64
64
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

111
111

Meer sportnieuws