'Barça drukt door: derde bod op droomdoelwit'

door
'Barça drukt door: derde bod op droomdoelwit'

FC Barcelona wil niets liever dan terugkeren aan de absolute top. De Catalanen bevinden zich nog altijd in een moeilijke financiële situatie, waardoor de transferplannen niet makkelijk uit te voeren zijn. Het hoofddoelwit is Robert Lewandowski. De Pool moet volgend seizoen voor goals zorgen in Camp Nou.


Maar dan zal Barça wel een akkoord moeten vinden met Bayern München. Daar ligt Lewa nog tot midden volgend jaar onder contract. Der Rekordmeister is niet van plan om de aanvaller zomaar te laten gaan. Als hij deze zomer al weg wil, dan moet er boter bij de vis komen. Dat beseft Barça maar al te goed. De Blaugrana bracht al tevergeefs twee keer een bod uit. Nu zou de club een derde uitgebracht hebben volgens verschillende Spaanse en Duitse media.

Het nieuws wordt bevestigd door transfergoeroe Fabrizio Romano. Barça zou 40 miljoen euro bieden (exclusief bonussen). Dat lijkt niet genoeg te zijn om Bayern te overtuigen. De Duitse club mikt naar verluidt op 50 miljoen euro. Hier en daar wordt zelfs gewag gemaakt van 75 miljoen euro. Een grote smak geld voor Barça, dat het zoals eerder aangegeven financieel niet al te breed heeft.

MANÉ

Bayern anticipeerde ondertussen al op een mogelijk vertrek van Lewandowski. De club haalde bij Liverpool Sadio Mané weg voor 32 miljoen euro. De Senegalees was bij de Reds al enkele jaren een absolute smaakmaker. In 269 duels voor de Engelsen scoorde hij 120 keer en gaf hij 48 assists. Die statistieken moet hij proberen te evenaren bij Bayern. Het zal nodig zijn om Lewandowski te doen vergeten in de Allianz Arena.

LEES OOK: 'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

Gaat Lewa deze zomer naar Barça?

Meest recent

Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

1
1
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over Oosting

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

9
9
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

86
86
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

55
55
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

59
59
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

132
132
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

127
127
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

121
121
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

184
184
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

62
62
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

79
79
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

55
55
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

410
410
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

120
120
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

295
295
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

530
530
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

412
412
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

100
100
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

251
251
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

168
168
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

307
307
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

345
345
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

333
333
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

367
367
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

223
223

Meer sportnieuws