'Barça drukt door: derde bod op droomdoelwit'

door
'Barça drukt door: derde bod op droomdoelwit'

FC Barcelona wil niets liever dan terugkeren aan de absolute top. De Catalanen bevinden zich nog altijd in een moeilijke financiële situatie, waardoor de transferplannen niet makkelijk uit te voeren zijn. Het hoofddoelwit is Robert Lewandowski. De Pool moet volgend seizoen voor goals zorgen in Camp Nou.


Maar dan zal Barça wel een akkoord moeten vinden met Bayern München. Daar ligt Lewa nog tot midden volgend jaar onder contract. Der Rekordmeister is niet van plan om de aanvaller zomaar te laten gaan. Als hij deze zomer al weg wil, dan moet er boter bij de vis komen. Dat beseft Barça maar al te goed. De Blaugrana bracht al tevergeefs twee keer een bod uit. Nu zou de club een derde uitgebracht hebben volgens verschillende Spaanse en Duitse media.

Het nieuws wordt bevestigd door transfergoeroe Fabrizio Romano. Barça zou 40 miljoen euro bieden (exclusief bonussen). Dat lijkt niet genoeg te zijn om Bayern te overtuigen. De Duitse club mikt naar verluidt op 50 miljoen euro. Hier en daar wordt zelfs gewag gemaakt van 75 miljoen euro. Een grote smak geld voor Barça, dat het zoals eerder aangegeven financieel niet al te breed heeft.

MANÉ

Bayern anticipeerde ondertussen al op een mogelijk vertrek van Lewandowski. De club haalde bij Liverpool Sadio Mané weg voor 32 miljoen euro. De Senegalees was bij de Reds al enkele jaren een absolute smaakmaker. In 269 duels voor de Engelsen scoorde hij 120 keer en gaf hij 48 assists. Die statistieken moet hij proberen te evenaren bij Bayern. Het zal nodig zijn om Lewandowski te doen vergeten in de Allianz Arena.

LEES OOK: TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

🚀

Gaat Lewa deze zomer naar Barça?

Meest recent

Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

22
22
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

106
106
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

26
26
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

16
16
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

78
78
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

208
208
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

217
217
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

180
180
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

196
196
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

66
66
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

180
180
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

253
253
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

324
324
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

83
83
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

120
120
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

332
332
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

670
670
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

112
112
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

144
144
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

496
496
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

471
471
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

301
301
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

331
331
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

68
68

Meer sportnieuws