'Barça drukt door: derde bod op droomdoelwit'

door
'Barça drukt door: derde bod op droomdoelwit'

FC Barcelona wil niets liever dan terugkeren aan de absolute top. De Catalanen bevinden zich nog altijd in een moeilijke financiële situatie, waardoor de transferplannen niet makkelijk uit te voeren zijn. Het hoofddoelwit is Robert Lewandowski. De Pool moet volgend seizoen voor goals zorgen in Camp Nou.


Maar dan zal Barça wel een akkoord moeten vinden met Bayern München. Daar ligt Lewa nog tot midden volgend jaar onder contract. Der Rekordmeister is niet van plan om de aanvaller zomaar te laten gaan. Als hij deze zomer al weg wil, dan moet er boter bij de vis komen. Dat beseft Barça maar al te goed. De Blaugrana bracht al tevergeefs twee keer een bod uit. Nu zou de club een derde uitgebracht hebben volgens verschillende Spaanse en Duitse media.

Het nieuws wordt bevestigd door transfergoeroe Fabrizio Romano. Barça zou 40 miljoen euro bieden (exclusief bonussen). Dat lijkt niet genoeg te zijn om Bayern te overtuigen. De Duitse club mikt naar verluidt op 50 miljoen euro. Hier en daar wordt zelfs gewag gemaakt van 75 miljoen euro. Een grote smak geld voor Barça, dat het zoals eerder aangegeven financieel niet al te breed heeft.

MANÉ

Bayern anticipeerde ondertussen al op een mogelijk vertrek van Lewandowski. De club haalde bij Liverpool Sadio Mané weg voor 32 miljoen euro. De Senegalees was bij de Reds al enkele jaren een absolute smaakmaker. In 269 duels voor de Engelsen scoorde hij 120 keer en gaf hij 48 assists. Die statistieken moet hij proberen te evenaren bij Bayern. Het zal nodig zijn om Lewandowski te doen vergeten in de Allianz Arena.

LEES OOK: Lewandowski sleurt alweer bibberend Barça er nog door

Gaat Lewa deze zomer naar Barça?

Meest recent

Frappante uitspraak Albert: Anderlecht naast Union en Club?

RSC Anderlecht heeft de huidige interland-periode op een positieve manier kunnen inzetten. Het ...

25
25
'Megatransfer Fofana: titanenstrijd met drie grootmachten'

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

39
39
Vermant in complete stress: Duivels-droom nu al op barsten?

Door de blessuregolf krijgt Romeo Vermant zijn kans bij de Rode Duivels, maar de lat ligt anders: ...

96
96
'Code rood bij Club: zorgwekkend nieuws uit ziekenboeg'

Bij Club Brugge kan men momenteel even op adem komen na het zware schema van de voorbije weken. Maar ...

113
113
'Garcia meedogenloos: einde verhaal voor Rode Duivel'

Maandag komen de Rode Duivels opnieuw samen in Tubeke om de WK-kwalificatieduels tegen Kazachstan en ...

407
407
Scharniermoment in DAZN-soap aangebroken: drie opties op tafel

Woensdag staat de Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Veruit het belangrijkste ...

175
175
'Renard wacht lot niet af: dubbele winteraanwinst Anderlecht'

Het vernieuwde bestuur is inmiddels officieel van start gegaan bij RSC Anderlecht. In de komende ...

215
215
'Courtois haakt weer af: markante statistiek bij Duivels'

De Rode Duivels kunnen beginnen aan hun voorbereiding op de wedstrijden tegen Kazachstan en ...

69
69
Stassin velt zijn oordeel over selectie Vermant bij Duivels

De Rode Duivels verzamelden dinsdag in Tubeke om te beginnen aan de voorbereiding op de laatste ...

105
105
Schokkend verhaal: Lokeren-speler in afkickkliniek

Het gaat dit seizoen maar moeizaam voor Lokeren in de Challenger Pro League. Vorig seizoen haalde ...

88
88
Hey velt oordeel over zijn eerste jaar bij Anderlecht

Anderlecht is met een goed gevoel de interlandbreak ingegaan na een knappe zege in de kraker tegen ...

156
156
'Antwerp ziet in januari volgende sterkhouder vertrekken'

Antwerp kon vorig weekend opgelucht ademhalen na de zege tegen La Louvière, waardoor het een ...

343
343
Sterkhouder Club valt door de mand: "Was een verrassing"

Bij Club Brugge zullen ze tijdens de interlandbreak hun wonden likken na de tegenvallende prestatie ...

165
165
'Trossard in bloedvorm: transferstrijd barst weer los'

Arsenal blijft heersen in de Premier League, al liet het vorig weekend wel verrassend punten liggen ...

70
70
Jonge Duivels kennen volgende tegenstander op WK U17

De Jonge Duivels hebben vrij vlot de groepsfase van het WK U17 overleefd. Ze verloren nog hun ...

213
213
De Bilde heeft één gouden tip voor Anderlecht

De laatste kans voor Marc Coucke. Dat is toch de conclusie met de volgende nieuwe start die RSC ...

294
294
Swerts met twee kleppers extra: "Heeft iets speciaal"

De Belgische beloften spelen vrijdag in Oostenrijk een belangrijk duel richting het EK 2027. Coach ...

49
49
Keert vergeten Neerpede-parel terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht liet de afgelopen jaren héél wat talenten vertrekken. Sommigen kozen ...

431
431
'FC Barcelona schokt met transfer Rode Duivel'

FC Barcelona wil zich in januari versterken. Buitenlandse media melden dat ze aanvallend wel wat ...

216
216
Verhuurde JPL-spelers: huurling toont zich in Nederland

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

60
60
Na Stroeykens volgende RSCA-smaakmaker weldra bij Congo?

RSC Anderlecht kende geen gewelde zomermerato. Iets te veel kwantiteit en te weinig direct inzetbare ...

243
243
Preud'homme doet boekje open over werking Club NXT

In Youth We Trust. Even was het de slogan van aartsrivaal RSC Anderlecht, maar tegenwoordig trekt ...

279
279
Rode Duivels hakken Courtois-knoop definitief door

Eén zege volstaat om definitief een WK-ticket te bemachtigen, maar in het tweeluik tegen ...

110
110
De Ketelaere ontploft: pijnlijke breuk bij Duivels loert

De blessuregolf bij de Rode Duivels heeft één grote winnaar opgeleverd: Charles De ...

666
666
'Exit in januari: Genk neemt afscheid van steunpilaar'

KRC Genk heeft tot dusver een wisselvallig seizoen achter de rug, met heel wat ups en downs. Vooral ...

603
603

Meer sportnieuws