'Barça drukt door: derde bod op droomdoelwit'

door
'Barça drukt door: derde bod op droomdoelwit'

FC Barcelona wil niets liever dan terugkeren aan de absolute top. De Catalanen bevinden zich nog altijd in een moeilijke financiële situatie, waardoor de transferplannen niet makkelijk uit te voeren zijn. Het hoofddoelwit is Robert Lewandowski. De Pool moet volgend seizoen voor goals zorgen in Camp Nou.


Maar dan zal Barça wel een akkoord moeten vinden met Bayern München. Daar ligt Lewa nog tot midden volgend jaar onder contract. Der Rekordmeister is niet van plan om de aanvaller zomaar te laten gaan. Als hij deze zomer al weg wil, dan moet er boter bij de vis komen. Dat beseft Barça maar al te goed. De Blaugrana bracht al tevergeefs twee keer een bod uit. Nu zou de club een derde uitgebracht hebben volgens verschillende Spaanse en Duitse media.

Het nieuws wordt bevestigd door transfergoeroe Fabrizio Romano. Barça zou 40 miljoen euro bieden (exclusief bonussen). Dat lijkt niet genoeg te zijn om Bayern te overtuigen. De Duitse club mikt naar verluidt op 50 miljoen euro. Hier en daar wordt zelfs gewag gemaakt van 75 miljoen euro. Een grote smak geld voor Barça, dat het zoals eerder aangegeven financieel niet al te breed heeft.

MANÉ

Bayern anticipeerde ondertussen al op een mogelijk vertrek van Lewandowski. De club haalde bij Liverpool Sadio Mané weg voor 32 miljoen euro. De Senegalees was bij de Reds al enkele jaren een absolute smaakmaker. In 269 duels voor de Engelsen scoorde hij 120 keer en gaf hij 48 assists. Die statistieken moet hij proberen te evenaren bij Bayern. Het zal nodig zijn om Lewandowski te doen vergeten in de Allianz Arena.

LEES OOK: 'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Gaat Lewa deze zomer naar Barça?

Meest recent

Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

38
38
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

5
5
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

48
48
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

121
121
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

11
11
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

29
29
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

12
12
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

263
263
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

134
134
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

176
176
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

55
55
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

214
214
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

98
98
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

117
117
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

353
353
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

459
459
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

271
271
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

215
215
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

486
486
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

582
582

Meer sportnieuws