'Barça drukt door: derde bod op droomdoelwit'

door
'Barça drukt door: derde bod op droomdoelwit'

FC Barcelona wil niets liever dan terugkeren aan de absolute top. De Catalanen bevinden zich nog altijd in een moeilijke financiële situatie, waardoor de transferplannen niet makkelijk uit te voeren zijn. Het hoofddoelwit is Robert Lewandowski. De Pool moet volgend seizoen voor goals zorgen in Camp Nou.


Maar dan zal Barça wel een akkoord moeten vinden met Bayern München. Daar ligt Lewa nog tot midden volgend jaar onder contract. Der Rekordmeister is niet van plan om de aanvaller zomaar te laten gaan. Als hij deze zomer al weg wil, dan moet er boter bij de vis komen. Dat beseft Barça maar al te goed. De Blaugrana bracht al tevergeefs twee keer een bod uit. Nu zou de club een derde uitgebracht hebben volgens verschillende Spaanse en Duitse media.

Het nieuws wordt bevestigd door transfergoeroe Fabrizio Romano. Barça zou 40 miljoen euro bieden (exclusief bonussen). Dat lijkt niet genoeg te zijn om Bayern te overtuigen. De Duitse club mikt naar verluidt op 50 miljoen euro. Hier en daar wordt zelfs gewag gemaakt van 75 miljoen euro. Een grote smak geld voor Barça, dat het zoals eerder aangegeven financieel niet al te breed heeft.

MANÉ

Bayern anticipeerde ondertussen al op een mogelijk vertrek van Lewandowski. De club haalde bij Liverpool Sadio Mané weg voor 32 miljoen euro. De Senegalees was bij de Reds al enkele jaren een absolute smaakmaker. In 269 duels voor de Engelsen scoorde hij 120 keer en gaf hij 48 assists. Die statistieken moet hij proberen te evenaren bij Bayern. Het zal nodig zijn om Lewandowski te doen vergeten in de Allianz Arena.

LEES OOK: 'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Gaat Lewa deze zomer naar Barça?

Meest recent

Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

27
27
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

11
11
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

38
38
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

85
85
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

44
44
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

271
271
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

524
524
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

492
492
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

343
343
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

331
331
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

235
235
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

576
576
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

237
237
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

281
281
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

83
83
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

441
441
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

196
196
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

72
72
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

46
46
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

73
73
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

195
195
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

119
119
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

263
263

Meer sportnieuws