Deila komt met slecht nieuws voor ongeduldige Standard-fans

door
Deila komt met slecht nieuws voor ongeduldige Standard-fans

Standard is woensdag tegen zijn eerste nederlaag van de voorbereiding aangelopen, want net als Anderlecht vorig weekend moest het ook zijn meerdere erkennen in STVV. De Rouches kwamen tegen de Kanaries opnieuw met een piepjong elftal aan de aftrap, met daarbij nog heel wat beloften en spelers die vorig jaar nog afgeschreven werden.


Trainer Ronny Deila moet immers nog steeds roeien met de riemen die hij heeft, want hij moet nog steeds wachten op zijn eerste aanwinst van de zomer. Maar daar blijkt de Noor helemaal niet rouwig om. Hij komt zelfs met slecht nieuws voor de vele fans die stilaan ongeduldig worden en zich afvragen waar de broodnodige versterking voor hun ploeg toch blijft.

"Het is belangrijker om voor de juiste spelers te gaan in plaats van zomaar spelers binnenhalen. We weten wat we willen, maar in deze fase van de markt zijn jongens nog dubbel zo duur", verklaarde Deila immers aan Het Laatste Nieuws. Daarmee laat hij uitschijnen dat het nog een tijdje zou kunnen duren voor we een eerste aanwinst in Luik zien.

TIJD NEMEN
Sinds de overname door 777 Partners hebben de fans van Standard al heel wat geduld moeten oefenen. De Amerikaanse eigenaars lijken zeer beducht om fouten te maken en daarom drukken ze hun stempel maar zeer traagjes. Ook de aanstellingen van technisch directeur Fergal Harkin en trainer Deila lieten lang op zich wachten. Het wordt dan ook nog een race tegen de klok om klaar te zijn voor de start van de competitie, die voor de Rouches al op 22 juli volgt. 

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

Zal Standard klaar zijn voor het seizoen?

Meest recent

Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

1
1
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

1
1
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

17
17
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

52
52
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

106
106
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

50
50
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

45
45
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

71
71
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

28
28
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

72
72
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

274
274
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

104
104
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

367
367
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

117
117
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

179
179
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

296
296
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

382
382
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

137
137
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

545
545
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

148
148
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

105
105
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

282
282

Meer sportnieuws