Deila komt met slecht nieuws voor ongeduldige Standard-fans

door
Deila komt met slecht nieuws voor ongeduldige Standard-fans

Standard is woensdag tegen zijn eerste nederlaag van de voorbereiding aangelopen, want net als Anderlecht vorig weekend moest het ook zijn meerdere erkennen in STVV. De Rouches kwamen tegen de Kanaries opnieuw met een piepjong elftal aan de aftrap, met daarbij nog heel wat beloften en spelers die vorig jaar nog afgeschreven werden.


Trainer Ronny Deila moet immers nog steeds roeien met de riemen die hij heeft, want hij moet nog steeds wachten op zijn eerste aanwinst van de zomer. Maar daar blijkt de Noor helemaal niet rouwig om. Hij komt zelfs met slecht nieuws voor de vele fans die stilaan ongeduldig worden en zich afvragen waar de broodnodige versterking voor hun ploeg toch blijft.

"Het is belangrijker om voor de juiste spelers te gaan in plaats van zomaar spelers binnenhalen. We weten wat we willen, maar in deze fase van de markt zijn jongens nog dubbel zo duur", verklaarde Deila immers aan Het Laatste Nieuws. Daarmee laat hij uitschijnen dat het nog een tijdje zou kunnen duren voor we een eerste aanwinst in Luik zien.

TIJD NEMEN
Sinds de overname door 777 Partners hebben de fans van Standard al heel wat geduld moeten oefenen. De Amerikaanse eigenaars lijken zeer beducht om fouten te maken en daarom drukken ze hun stempel maar zeer traagjes. Ook de aanstellingen van technisch directeur Fergal Harkin en trainer Deila lieten lang op zich wachten. Het wordt dan ook nog een race tegen de klok om klaar te zijn voor de start van de competitie, die voor de Rouches al op 22 juli volgt. 

LEES OOK: Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Zal Standard klaar zijn voor het seizoen?

Meest recent

'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

8
8
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

25
25
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

19
19
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

54
54
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

21
21
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

174
174
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

75
75
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

89
89
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

162
162
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

257
257
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

343
343
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

293
293
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

357
357
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

62
62
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

264
264
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

195
195
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

477
477
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

410
410
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

110
110
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

326
326
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

218
218
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

580
580

Meer sportnieuws