'Eerste gegadigde meldt zich voor Bongonda'

311 stemmen
'Eerste gegadigde meldt zich voor Bongonda'

KRC Genk hield zich tot dusver nog vrij rustig op de transfermarkt, maar we lijken de komende twee maanden toch nog heel wat activiteit te mogen verwachten bij de Limburgers. Zeker op uitgaand vlak mogen we nog enkele vertrekkers verwachten, waarbij ook een aantal grote namen. Technisch directeur Dimitri de Condé had enkele maanden geleden al verkondigd dat de club afscheid zou nemen van een paar sterkhouders.


Eén van die sterkhouders die lijkt af te stevenen op een transfer, is Theo Bongonda. De flankaanvaller gaat zijn laatste contractjaar in en op zijn 26ste is het stilaan nu of nooit als hij nog terug een stap hogerop in het buitenland wil zetten. Hij zou inmiddels zelfs al aan de clubleiding laten weten dat hij deze zomer wil vertrekken en er zou nu ook een eerste gegadigde zich gemeld hebben.

Volgens Het Belang van Limburg heeft een niet nader bepaalde club uit de Verenigde Arabische Emiraten zijn interesse kenbaar gemaakt. Voor Bongonda en Genk zou dat alvast een lucratieve optie zijn, al zal dat misschien niet meteen de sportieve uitdaging zijn waar de speler op hoopt. Hoe dan ook lijkt een vertrek met de dag dichter te komen.

APART TRAINEN
Bongonda werd intussen ook al uit de spelersgroep gehaald, weet Het Laatste Nieuws. In onderling overleg werd beslist dat hij in afwachting van een transfer net als Iké Ugbo apart zal trainen. Wouter Vrancken lijkt dus ook helemaal niet meer op de Genkse recordaankoop te rekenen.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Zal Bongonda naar een grotere competitie trekken?

Meest recent

Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

7
7
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

3
3
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

143
143
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

229
229
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

91
91
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

206
206
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

625
625
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

388
388
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

127
127
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

692
692
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

219
219
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

147
147
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

240
240
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

153
153
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

57
57
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

80
80
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

158
158
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

131
131
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

568
568
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

191
191
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

381
381
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1107
1107

Meer sportnieuws