'Eerste gegadigde meldt zich voor Bongonda'

door
'Eerste gegadigde meldt zich voor Bongonda'

KRC Genk hield zich tot dusver nog vrij rustig op de transfermarkt, maar we lijken de komende twee maanden toch nog heel wat activiteit te mogen verwachten bij de Limburgers. Zeker op uitgaand vlak mogen we nog enkele vertrekkers verwachten, waarbij ook een aantal grote namen. Technisch directeur Dimitri de Condé had enkele maanden geleden al verkondigd dat de club afscheid zou nemen van een paar sterkhouders.


Eén van die sterkhouders die lijkt af te stevenen op een transfer, is Theo Bongonda. De flankaanvaller gaat zijn laatste contractjaar in en op zijn 26ste is het stilaan nu of nooit als hij nog terug een stap hogerop in het buitenland wil zetten. Hij zou inmiddels zelfs al aan de clubleiding laten weten dat hij deze zomer wil vertrekken en er zou nu ook een eerste gegadigde zich gemeld hebben.

Volgens Het Belang van Limburg heeft een niet nader bepaalde club uit de Verenigde Arabische Emiraten zijn interesse kenbaar gemaakt. Voor Bongonda en Genk zou dat alvast een lucratieve optie zijn, al zal dat misschien niet meteen de sportieve uitdaging zijn waar de speler op hoopt. Hoe dan ook lijkt een vertrek met de dag dichter te komen.

APART TRAINEN
Bongonda werd intussen ook al uit de spelersgroep gehaald, weet Het Laatste Nieuws. In onderling overleg werd beslist dat hij in afwachting van een transfer net als Iké Ugbo apart zal trainen. Wouter Vrancken lijkt dus ook helemaal niet meer op de Genkse recordaankoop te rekenen.

LEES OOK: KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Zal Bongonda naar een grotere competitie trekken?

Meest recent

Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

31
31
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

109
109
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

92
92
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

82
82
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

253
253
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

162
162
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

340
340
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

223
223
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

112
112
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

322
322
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

144
144
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

225
225
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

113
113
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

39
39
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

173
173
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

135
135
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

392
392
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

148
148
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

120
120
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

279
279
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

66
66
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

666
666
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

191
191
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

222
222
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

414
414

Meer sportnieuws