'Kompany brengt miljoenenbod uit op Muleka'

134 stemmen
'Kompany brengt miljoenenbod uit op Muleka'

Vincent Kompany begint bij Burnley FC aan een nieuw trainersavontuur. De voormalige Rode Duivel moet de Engelse club terugbrengen naar de Premier League, waar ze het afgelopen seizoen uit degradeerde. De nieuwbakken manager gaat daarvoor op zoek naar de nodige versterkingen. Hij zou daarbij uitgekomen zijn bij Standard.


Sudpresse meldde al dat Kompany Jackson Muleka wil weghalen bij de Rouches. De onderhandelingen zouden al aangevat zijn voor de Congolese spits. La Dernière Heure weet nu dat Kompany en co al een bod van 3 miljoen euro neergelegd hebben bij de Luikenaars. Het lijkt onwaarschijnlijk dat dat zal volstaan om Muleka binnen te halen. Standard moet namelijk nog 50% van de transfersom afstaan aan TP Mazembe, de vorige club van Muleka.

Muleka ligt nog tot midden 2024 onder contract op Sclessin. Het afgelopen half jaar werd hij uitgeleend aan het Turkse Kasimpasa. Daar maakte hij grote sier. In 14 duels scoorde hij er 12 keer en gaf hij 5 assists. Mooie statistieken, die hem ook verregaande interesse opleveren van de Turkse topclub Besiktas. Die club gaf al openlijk toe te onderhandelen over Muleka.

BASTIEN EN SISSAKO

Maar de interesse van Kompany stopt niet bij Muleka. Hij zou volgens LDH ook belangstelling tonen voor Samuel Bastien (25) en Moussa Sissako (21). Bastien zou Standard voor het einde van zijn contract (medio 2023) kunnen verlaten. Standard zou niet weigerachtig staan tegenover een vertrek van de speler, omdat het dan zijn loon van rond de 500 duizend euro kan schrappen. Sissako ligt nog vast tot midden 2024 en moet dan weer 1,2 miljoen euro kosten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

🚀

Zal Kompany Muleka strikken?

Meest recent

Ex-ref in alle staten: Rode Duivels bestolen tegen Iran?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

19
19
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

58
58
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

94
94
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

241
241
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

402
402
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

101
101
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

204
204
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

305
305
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

294
294
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

555
555
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

348
348
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

131
131
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

181
181
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

404
404
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

527
527
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

349
349
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

159
159
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

44
44
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

411
411
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

59
59
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

498
498
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

677
677
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

138
138
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

115
115
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

346
346

Meer sportnieuws