'Kompany brengt miljoenenbod uit op Muleka'

134 stemmen
'Kompany brengt miljoenenbod uit op Muleka'

Vincent Kompany begint bij Burnley FC aan een nieuw trainersavontuur. De voormalige Rode Duivel moet de Engelse club terugbrengen naar de Premier League, waar ze het afgelopen seizoen uit degradeerde. De nieuwbakken manager gaat daarvoor op zoek naar de nodige versterkingen. Hij zou daarbij uitgekomen zijn bij Standard.


Sudpresse meldde al dat Kompany Jackson Muleka wil weghalen bij de Rouches. De onderhandelingen zouden al aangevat zijn voor de Congolese spits. La Dernière Heure weet nu dat Kompany en co al een bod van 3 miljoen euro neergelegd hebben bij de Luikenaars. Het lijkt onwaarschijnlijk dat dat zal volstaan om Muleka binnen te halen. Standard moet namelijk nog 50% van de transfersom afstaan aan TP Mazembe, de vorige club van Muleka.

Muleka ligt nog tot midden 2024 onder contract op Sclessin. Het afgelopen half jaar werd hij uitgeleend aan het Turkse Kasimpasa. Daar maakte hij grote sier. In 14 duels scoorde hij er 12 keer en gaf hij 5 assists. Mooie statistieken, die hem ook verregaande interesse opleveren van de Turkse topclub Besiktas. Die club gaf al openlijk toe te onderhandelen over Muleka.

BASTIEN EN SISSAKO

Maar de interesse van Kompany stopt niet bij Muleka. Hij zou volgens LDH ook belangstelling tonen voor Samuel Bastien (25) en Moussa Sissako (21). Bastien zou Standard voor het einde van zijn contract (medio 2023) kunnen verlaten. Standard zou niet weigerachtig staan tegenover een vertrek van de speler, omdat het dan zijn loon van rond de 500 duizend euro kan schrappen. Sissako ligt nog vast tot midden 2024 en moet dan weer 1,2 miljoen euro kosten.

LEES OOK: 'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Zal Kompany Muleka strikken?

Meest recent

'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

2
2
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

23
23
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

53
53
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

224
224
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

63
63
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

66
66
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

207
207
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

16
16
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

467
467
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

380
380
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

62
62
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

358
358
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

378
378
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

182
182
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

204
204
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

403
403
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

565
565
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

150
150
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

332
332
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

104
104
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

728
728
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

140
140
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

414
414
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

57
57

Meer sportnieuws