'Kompany brengt miljoenenbod uit op Muleka'

door
'Kompany brengt miljoenenbod uit op Muleka'

Vincent Kompany begint bij Burnley FC aan een nieuw trainersavontuur. De voormalige Rode Duivel moet de Engelse club terugbrengen naar de Premier League, waar ze het afgelopen seizoen uit degradeerde. De nieuwbakken manager gaat daarvoor op zoek naar de nodige versterkingen. Hij zou daarbij uitgekomen zijn bij Standard.


Sudpresse meldde al dat Kompany Jackson Muleka wil weghalen bij de Rouches. De onderhandelingen zouden al aangevat zijn voor de Congolese spits. La Dernière Heure weet nu dat Kompany en co al een bod van 3 miljoen euro neergelegd hebben bij de Luikenaars. Het lijkt onwaarschijnlijk dat dat zal volstaan om Muleka binnen te halen. Standard moet namelijk nog 50% van de transfersom afstaan aan TP Mazembe, de vorige club van Muleka.

Muleka ligt nog tot midden 2024 onder contract op Sclessin. Het afgelopen half jaar werd hij uitgeleend aan het Turkse Kasimpasa. Daar maakte hij grote sier. In 14 duels scoorde hij er 12 keer en gaf hij 5 assists. Mooie statistieken, die hem ook verregaande interesse opleveren van de Turkse topclub Besiktas. Die club gaf al openlijk toe te onderhandelen over Muleka.

BASTIEN EN SISSAKO

Maar de interesse van Kompany stopt niet bij Muleka. Hij zou volgens LDH ook belangstelling tonen voor Samuel Bastien (25) en Moussa Sissako (21). Bastien zou Standard voor het einde van zijn contract (medio 2023) kunnen verlaten. Standard zou niet weigerachtig staan tegenover een vertrek van de speler, omdat het dan zijn loon van rond de 500 duizend euro kan schrappen. Sissako ligt nog vast tot midden 2024 en moet dan weer 1,2 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Zal Kompany Muleka strikken?

Meest recent

'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

3
3
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

47
47
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

40
40
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

467
467
'Tranfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

59
59
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

116
116
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

125
125
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

145
145
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

297
297
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

35
35
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

39
39
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

143
143
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

28
28
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

209
209
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

350
350
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

131
131
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

134
134
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

96
96
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

118
118
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

326
326
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

130
130
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

142
142
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

89
89
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

551
551
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

271
271

Meer sportnieuws