'Premier League in schok: Sterling en Raphinha naar zelfde club'

304 stemmen
'Premier League in schok: Sterling en Raphinha naar zelfde club'

Aan de top van de Premier League draait de transfercarrousel inmiddels op volle toeren. Onder meer Liverpool FC (Darwin Nuñez), Tottenham ( Yves Bissouma, Ivan Perisic) en Manchester City (Erling Haaland) konden zich al gevoelig versterken. Maar ook Chelsea FC schiet nu in actie.


De Blues ondergingen in de voorbije maanden een ware revolutie. Eigenaar Roman Abramovich was namelijk genoodzaakt om de club te verkopen en zo kwamen de Blues in de Noord-Amerikaanse handen terecht. Zo staat Todd Boehly momenteel aan de top van de club. Die gaf eerder al groen licht voor de huurbeurt van Romelu Lukaku aan Internazionale, terwijl Andreas Christensen en Antonio Rüdiger transfervrij vertrokken. En dus wil men nu ook werk maken van versterking.

Zo is al een tijdje bekend dat Chelsea zijn zinnen heeft gezet op Raheem Sterling. De Engelse international gaat bij Manchester City alvast zijn laatste contractjaar in. En de onderhandelingen op clubniveau gaan inmiddels de goede richting op. Maar volgens The Telegraph is de komst Sterling niet voldoende voor de Blues. Zo wordt er ondertussen ook flink doorgedrukt voor Raphinha, de grote smaakmaker van Leeds United.

AKKOORD ONDER CLUBS
En hoewel de Braziliaanse international bij nog meer Europese clubs in beeld is, zou Chelsea momenteel het meest concreet zijn. Volgens The Athletic en transferwatcher Fabrizio Romano zouden beide clubs er zelfs nagenoeg uit zijn over een transfersom van 64 miljoen euro. Momenteel zou er onderhandeld worden over de voorwaarden. En wat dat betreft beschikken de Blues over een grote troef. De zaakwaarnemer van Raphinha is namelijk Deco, ex-speler van Chelsea.

LEES OOK: 'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Chelsea gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

35
35
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

58
58
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

207
207
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

75
75
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

80
80
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

143
143
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

177
177
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

190
190
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

62
62
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

149
149
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

290
290
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

374
374
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

82
82
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

538
538
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

78
78
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

450
450
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

645
645
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

249
249
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

305
305
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

928
928
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

496
496
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

461
461
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

613
613

Meer sportnieuws