'Anderlecht gooit transferroer compleet om'

485
'Anderlecht gooit transferroer compleet om'

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start gemaakt in zijn oefencampagne, maar aanstaande zaterdag volgt alweer een nieuwe kans tegen Roda JC. Ondertussen blijft er verder gesleuteld worden aan de selectie van coach Felice Mazzu. Al wordt de focus nu vooral weerlegd op de uitgaande deals.


In ieder staat Anderlecht dicht bij een nieuwe spits. De jonge Italiaan Sebastiano Esposito komt over van Internazionale, normaal gezien wordt hij woensdag officieel voorgesteld. Maandag raakte bekend dat Esposito wel eens de laatste aanwinst van de hele zomermercato kan worden. Zo zou het bestuur oordelen dat alle posities nu al minstens dubbel bezet zijn. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij La Dernière Heure. De clubleiding zou er ook over waken dat de kansen van de jongeren gevrijwaard worden en daarom dus niet te veel externe concurrentie wordt aangetrokken.

Uiteraard duurt de mercato nog lang en kan er nog veel gebeuren. Indien straks bepaalde spelers alsnog vertrekken, zou Anderlecht meteen weer de markt kunnen optrekken om geschikte vervanging te voorzien. En het is wel degelijk de bedoeling om nog een aantal spelers van de hand te doen. Momenteel is de selectie immers behoorlijk groot en dus wil Paars-Wit spelers die onderaan de hiërarchie staan op hun positie al dan niet tijdelijk laten vertrekken.

ADIOS MURILLO
Daarnaast hoopt RSCA natuurlijk ook om nog wat te verdienen aan de uitgaande transfers. Ellias Cobbaut werd bijvoorbeeld al voor een aardige som verkocht aan Parma. De volgende in dat rijtje moet Michael Murillo worden. De Panamese back trekt deze zomer quasi zeker andere oorden op en zal een degelijk bedrag in het laatje brengen. Verschillende ploegen deden inmiddels al de ronde, al zou er nog niet zoveel concreets spelen.

LEES OOK: Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

RSCA moet zijn selectie sowieso nog verder versterken ...

Meest recent

Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

7
7
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

8
8
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

28
28
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

38
38
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

195
195
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

41
41
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

39
39
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

82
82
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

74
74
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

124
124
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

153
153
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

55
55
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

59
59
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

318
318
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

775
775
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

87
87
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

27
27
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

170
170
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

84
84
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

170
170
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

209
209
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

394
394
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

710
710
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

262
262
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

206
206

Meer sportnieuws