'Anderlecht gooit transferroer compleet om'

door
'Anderlecht gooit transferroer compleet om'

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start gemaakt in zijn oefencampagne, maar aanstaande zaterdag volgt alweer een nieuwe kans tegen Roda JC. Ondertussen blijft er verder gesleuteld worden aan de selectie van coach Felice Mazzu. Al wordt de focus nu vooral weerlegd op de uitgaande deals.


In ieder staat Anderlecht dicht bij een nieuwe spits. De jonge Italiaan Sebastiano Esposito komt over van Internazionale, normaal gezien wordt hij woensdag officieel voorgesteld. Maandag raakte bekend dat Esposito wel eens de laatste aanwinst van de hele zomermercato kan worden. Zo zou het bestuur oordelen dat alle posities nu al minstens dubbel bezet zijn. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij La Dernière Heure. De clubleiding zou er ook over waken dat de kansen van de jongeren gevrijwaard worden en daarom dus niet te veel externe concurrentie wordt aangetrokken.

Uiteraard duurt de mercato nog lang en kan er nog veel gebeuren. Indien straks bepaalde spelers alsnog vertrekken, zou Anderlecht meteen weer de markt kunnen optrekken om geschikte vervanging te voorzien. En het is wel degelijk de bedoeling om nog een aantal spelers van de hand te doen. Momenteel is de selectie immers behoorlijk groot en dus wil Paars-Wit spelers die onderaan de hiërarchie staan op hun positie al dan niet tijdelijk laten vertrekken.

ADIOS MURILLO
Daarnaast hoopt RSCA natuurlijk ook om nog wat te verdienen aan de uitgaande transfers. Ellias Cobbaut werd bijvoorbeeld al voor een aardige som verkocht aan Parma. De volgende in dat rijtje moet Michael Murillo worden. De Panamese back trekt deze zomer quasi zeker andere oorden op en zal een degelijk bedrag in het laatje brengen. Verschillende ploegen deden inmiddels al de ronde, al zou er nog niet zoveel concreets spelen.

LEES OOK: 'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

RSCA moet zijn selectie sowieso nog verder versterken ...

Meest recent

'Vini zorgt voor aardschok: supertransfer van 150 miljoen'

Real Madrid zette het nieuwe kalenderjaar in met een ruime 5-1-zege tegen Real Betis. Maar zelfs in ...

0
0
Anderlecht in paniek: Duranville-stunt dreigt te ontploffen

Het voelt plots nerveus aan in het Lotto Park. Wat op papier klinkt als een droomcomeback, dreigt ...

87
87
Leko glundert: trio viert comeback bij Club Brugge

Op oefenkamp in Marbella zag Club Brugge maandag Gustaf Nilsson nog maar eens geblesseerd uitvallen. ...

75
75
'Bom barst in Genk: De Condé met rug tegen de muur'

Ondank de tegenvallende resultaten gelooft KRC Genk naar eigen zeggen in de aanwezige kwaliteit in ...

229
229
'Renard heeft beet: Anderlecht op zucht van stunt'

Michael Verschueren liet er recent geen misverstand over bestaan: een ontslag van Olivier Renard is ...

556
556
Club Brugge incasseert uppercut: transferplan in duigen

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het tweede deel van het seizoen in Marbella. Daar viel ...

324
324
Brusselmans verbluft en richt pijlen op... Véronique De Kock

Herman Brusselmans blijft genadeloos de grens opzoeken tussen satire en provocatie. De ...

105
105
"Terug naar Standard? Voorlopig is dat geen optie"

Standard haalde in het verleden vaak ex-spelers terug naar de club wanneer het moeilijk ging. In de ...

80
80
Recorddeal voor Club? Vanhaezebrouck gelooft er niéts van

Tijdens een transferperiode worden er héél veel geruchten gelanceerd, zeker door ...

429
429
'STVV laat Vrancken lachen: eerste aanwinst een feit'

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen, maar Wouter Vrancken wil niet dat de club op zijn ...

253
253
'Blunder van AA Gent? Standard profiteert ten volle'

In tijden van crisis grijpen Belgische ploegen vaak terug naar talenten van eigen bodem. Jammer ...

266
266
'Spits vertrekt bij Beveren, talent tekent bij KV Mechelen'

De Belgische ploegen zoeken oplossingen voor de spelers die amper of niet aan de bak komen. Zo gaat ...

119
119
'Tweede gegadigde: Cercle Brugge vreest exit sterkhouder'

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

124
124
Amorim slechtste in 54 jaar, Mourinho de beste na Ferguson

Manchester United heeft compleet logisch Ruben Amorim ontslagen. Hij haalde uit naar zijn bazen na ...

106
106
KRC Genk met gigantisch plan: “50-60 miljoen euro”

Bij KRC Genk is 2026 een belangrijk jaar. De Limburgers willen niet weer een seizoen kennen dat op ...

721
721
Fans Anderlecht viseren Renard en Hasi: "Topbeleid…"

Bij RSC Anderlecht hebben ze Cedric Hatenboer uitgeleend aan Telstar. Het is heel opvallend dat er ...

303
303
'Transferbom in de maak: Messi terug naar Europa'

De wintermercato is net van start gegaan en dus kan er in de komende maanden nog heel veel gaan ...

340
340
Smaakmaker Club speelt zich in de kijker: "Hij verdient lof"

Club Brugge reisde vorig weekend af naar Marbella om zich daar voor te bereiden op de tweede helft ...

314
314
Brys verrast met uitspraak over toekomst bij Kameroen

Kameroen plaatste zich zondagavond voor de kwartfinale van de Africa Cup door het Zuid-Afrika van ...

108
108
Leko voorspelt toptransfer voor twee spelers bij Club

Club Brugge brengt deze week door onder de Spaanse zon, want in Marbella werken ze aan de ...

252
252
Euvrard legt transferplannen Standard op tafel

De strijd om de zesde plaats en het bijhorende laatste ticket voor de Champions' Play-Off belooft de ...

189
189
Van den Bergh beslist over verderzetten exotisch avontuur

Vorige zomer nam de carrière van Jan Van den Bergh een zeer verrassende wending. De 31-jarige ...

32
32
'Antwerp moet wintertarget van lijstje schrappen'

Het wordt uitkijken naar wat Antwerp deze winter op de mercato zal doen. De Great Old maakte in ...

233
233
'Man Utd zoekt coach: eerste 4 kandidaten bekend'

De eerste dagen van 2026 blijken niet al te prettig voor trainers in de Premier League. Op ...

391
391
'AA Gent grijpt naast eerste winteraanwinst'

AA Gent vertoeft momenteel net als vele andere eersteklassers in Spanje om zich klaar te stomen voor ...

378
378

Meer sportnieuws