'Anderlecht gooit transferroer compleet om'

485 stemmen
'Anderlecht gooit transferroer compleet om'

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start gemaakt in zijn oefencampagne, maar aanstaande zaterdag volgt alweer een nieuwe kans tegen Roda JC. Ondertussen blijft er verder gesleuteld worden aan de selectie van coach Felice Mazzu. Al wordt de focus nu vooral weerlegd op de uitgaande deals.


In ieder staat Anderlecht dicht bij een nieuwe spits. De jonge Italiaan Sebastiano Esposito komt over van Internazionale, normaal gezien wordt hij woensdag officieel voorgesteld. Maandag raakte bekend dat Esposito wel eens de laatste aanwinst van de hele zomermercato kan worden. Zo zou het bestuur oordelen dat alle posities nu al minstens dubbel bezet zijn. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij La Dernière Heure. De clubleiding zou er ook over waken dat de kansen van de jongeren gevrijwaard worden en daarom dus niet te veel externe concurrentie wordt aangetrokken.

Uiteraard duurt de mercato nog lang en kan er nog veel gebeuren. Indien straks bepaalde spelers alsnog vertrekken, zou Anderlecht meteen weer de markt kunnen optrekken om geschikte vervanging te voorzien. En het is wel degelijk de bedoeling om nog een aantal spelers van de hand te doen. Momenteel is de selectie immers behoorlijk groot en dus wil Paars-Wit spelers die onderaan de hiërarchie staan op hun positie al dan niet tijdelijk laten vertrekken.

ADIOS MURILLO
Daarnaast hoopt RSCA natuurlijk ook om nog wat te verdienen aan de uitgaande transfers. Ellias Cobbaut werd bijvoorbeeld al voor een aardige som verkocht aan Parma. De volgende in dat rijtje moet Michael Murillo worden. De Panamese back trekt deze zomer quasi zeker andere oorden op en zal een degelijk bedrag in het laatje brengen. Verschillende ploegen deden inmiddels al de ronde, al zou er nog niet zoveel concreets spelen.

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

RSCA moet zijn selectie sowieso nog verder versterken ...

Meest recent

Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

51
51
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

81
81
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

123
123
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

100
100
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

198
198
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

85
85
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

462
462
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

61
61
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

44
44
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

295
295
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

48
48
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

115
115
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

32
32
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

78
78
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

119
119
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

161
161
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

200
200
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

531
531
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

254
254
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

962
962
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

109
109
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

240
240
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

407
407

Meer sportnieuws