'Anderlecht gooit transferroer compleet om'

485
'Anderlecht gooit transferroer compleet om'

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start gemaakt in zijn oefencampagne, maar aanstaande zaterdag volgt alweer een nieuwe kans tegen Roda JC. Ondertussen blijft er verder gesleuteld worden aan de selectie van coach Felice Mazzu. Al wordt de focus nu vooral weerlegd op de uitgaande deals.


In ieder staat Anderlecht dicht bij een nieuwe spits. De jonge Italiaan Sebastiano Esposito komt over van Internazionale, normaal gezien wordt hij woensdag officieel voorgesteld. Maandag raakte bekend dat Esposito wel eens de laatste aanwinst van de hele zomermercato kan worden. Zo zou het bestuur oordelen dat alle posities nu al minstens dubbel bezet zijn. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij La Dernière Heure. De clubleiding zou er ook over waken dat de kansen van de jongeren gevrijwaard worden en daarom dus niet te veel externe concurrentie wordt aangetrokken.

Uiteraard duurt de mercato nog lang en kan er nog veel gebeuren. Indien straks bepaalde spelers alsnog vertrekken, zou Anderlecht meteen weer de markt kunnen optrekken om geschikte vervanging te voorzien. En het is wel degelijk de bedoeling om nog een aantal spelers van de hand te doen. Momenteel is de selectie immers behoorlijk groot en dus wil Paars-Wit spelers die onderaan de hiërarchie staan op hun positie al dan niet tijdelijk laten vertrekken.

ADIOS MURILLO
Daarnaast hoopt RSCA natuurlijk ook om nog wat te verdienen aan de uitgaande transfers. Ellias Cobbaut werd bijvoorbeeld al voor een aardige som verkocht aan Parma. De volgende in dat rijtje moet Michael Murillo worden. De Panamese back trekt deze zomer quasi zeker andere oorden op en zal een degelijk bedrag in het laatje brengen. Verschillende ploegen deden inmiddels al de ronde, al zou er nog niet zoveel concreets spelen.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

RSCA moet zijn selectie sowieso nog verder versterken ...

Meest recent

Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

19
19
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

44
44
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

46
46
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

105
105
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

155
155
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

60
60
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

82
82
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

59
59
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

106
106
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

13
13
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

16
16
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

73
73
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

194
194
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

109
109
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

94
94
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

862
862
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

150
150
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

99
99
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

39
39
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

386
386
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

424
424
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

403
403
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

406
406

Meer sportnieuws