'Man Utd gaat lopen met oud Club Brugge-target'

door
'Man Utd gaat lopen met oud Club Brugge-target'

Manchester United blikt alweer terug op een baaljaar, waarin het hoog mikte maar in plaats daarvan diep zakte. Het had in de zomer nochtans fors geïnvesteerd in de komst van Jadon Sancho en de terugkeer van Cristiano Ronaldo, maar Ole Gunnar Solskjaer en daarna Ralf Rangnick kregen de motor nooit aan de praat en daardoor raakte United niet verder dan een tegenvallende zesde plaats.


Erik ten Hag werd binnengehaald om United volgend seizoen wel minstens aan een Champions League-ticket te helpen en zijn ploeg daarvoor lijkt stilaan vorm te krijgen. In de eerste plaats lijkt de ex-trainer van Ajax op landgenoten te mikken, want hij lijkt weldra Frenkie de Jong weg te gaan plukken bij FC Barcelona. Maar eerst zou er nog een andere Nederlander op Old Trafford kunnen neerstrijken.

Fabrizio Romano meldt immers dat United de transfer van Tyrell Malacia gekaapt heeft. De linksachter van Feyenoord leek op weg naar Olympique Lyon, maar de Engelsen hebben inmiddels ook een akkoord bereikt met de Conference League-finalist. Frank Arnesen bevestigde dat nieuws ook al aan 1908nl. Ze zouden 15 miljoen euro op tafel leggen, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen kunnen bijkomen.

CLUB BRUGGE
Malacia moet nu enkel nog een persoonlijk akkoord te bereikten met United, maar dat lijkt geen groot probleem te zullen gaan vormen. De Nederlandse international zet zo een mooie stap in zijn carrière, nadat een jaar geleden een transfer nog afsprong. Club Brugge trok toen nadrukkelijk aan de mouw van Malacia en had zelfs een akkoord met de speler, maar raakte er toen niet uit met Feyenoord.


LEES OOK: Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

Goede transfer van Man Utd?

Meest recent

'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

16
16
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

29
29
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

136
136
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

103
103
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

66
66
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

200
200
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

99
99
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

712
712
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

135
135
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

103
103
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

22
22
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

451
451
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

528
528
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

369
369
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

410
410
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

129
129
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

227
227
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

333
333
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

323
323
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

259
259
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

148
148
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

505
505
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

382
382
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

120
120

Meer sportnieuws