'Man Utd gaat lopen met oud Club Brugge-target'

door
'Man Utd gaat lopen met oud Club Brugge-target'

Manchester United blikt alweer terug op een baaljaar, waarin het hoog mikte maar in plaats daarvan diep zakte. Het had in de zomer nochtans fors geïnvesteerd in de komst van Jadon Sancho en de terugkeer van Cristiano Ronaldo, maar Ole Gunnar Solskjaer en daarna Ralf Rangnick kregen de motor nooit aan de praat en daardoor raakte United niet verder dan een tegenvallende zesde plaats.


Erik ten Hag werd binnengehaald om United volgend seizoen wel minstens aan een Champions League-ticket te helpen en zijn ploeg daarvoor lijkt stilaan vorm te krijgen. In de eerste plaats lijkt de ex-trainer van Ajax op landgenoten te mikken, want hij lijkt weldra Frenkie de Jong weg te gaan plukken bij FC Barcelona. Maar eerst zou er nog een andere Nederlander op Old Trafford kunnen neerstrijken.

Fabrizio Romano meldt immers dat United de transfer van Tyrell Malacia gekaapt heeft. De linksachter van Feyenoord leek op weg naar Olympique Lyon, maar de Engelsen hebben inmiddels ook een akkoord bereikt met de Conference League-finalist. Frank Arnesen bevestigde dat nieuws ook al aan 1908nl. Ze zouden 15 miljoen euro op tafel leggen, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen kunnen bijkomen.

CLUB BRUGGE
Malacia moet nu enkel nog een persoonlijk akkoord te bereikten met United, maar dat lijkt geen groot probleem te zullen gaan vormen. De Nederlandse international zet zo een mooie stap in zijn carrière, nadat een jaar geleden een transfer nog afsprong. Club Brugge trok toen nadrukkelijk aan de mouw van Malacia en had zelfs een akkoord met de speler, maar raakte er toen niet uit met Feyenoord.


LEES OOK: Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Goede transfer van Man Utd?

Meest recent

Proto zet Renard op zijn plaats: "Deed hem geen goed"

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

2
2
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

58
58
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

47
47
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

52
52
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

161
161
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

313
313
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

185
185
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

180
180
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

39
39
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

127
127
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

77
77
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

109
109
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

70
70
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

51
51
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

121
121
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

56
56
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

117
117
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

63
63
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

230
230
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

494
494
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

70
70
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

274
274
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

43
43
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

71
71
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

121
121

Meer sportnieuws