'Man Utd gaat lopen met oud Club Brugge-target'

door
'Man Utd gaat lopen met oud Club Brugge-target'

Manchester United blikt alweer terug op een baaljaar, waarin het hoog mikte maar in plaats daarvan diep zakte. Het had in de zomer nochtans fors geïnvesteerd in de komst van Jadon Sancho en de terugkeer van Cristiano Ronaldo, maar Ole Gunnar Solskjaer en daarna Ralf Rangnick kregen de motor nooit aan de praat en daardoor raakte United niet verder dan een tegenvallende zesde plaats.


Erik ten Hag werd binnengehaald om United volgend seizoen wel minstens aan een Champions League-ticket te helpen en zijn ploeg daarvoor lijkt stilaan vorm te krijgen. In de eerste plaats lijkt de ex-trainer van Ajax op landgenoten te mikken, want hij lijkt weldra Frenkie de Jong weg te gaan plukken bij FC Barcelona. Maar eerst zou er nog een andere Nederlander op Old Trafford kunnen neerstrijken.

Fabrizio Romano meldt immers dat United de transfer van Tyrell Malacia gekaapt heeft. De linksachter van Feyenoord leek op weg naar Olympique Lyon, maar de Engelsen hebben inmiddels ook een akkoord bereikt met de Conference League-finalist. Frank Arnesen bevestigde dat nieuws ook al aan 1908nl. Ze zouden 15 miljoen euro op tafel leggen, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen kunnen bijkomen.

CLUB BRUGGE
Malacia moet nu enkel nog een persoonlijk akkoord te bereikten met United, maar dat lijkt geen groot probleem te zullen gaan vormen. De Nederlandse international zet zo een mooie stap in zijn carrière, nadat een jaar geleden een transfer nog afsprong. Club Brugge trok toen nadrukkelijk aan de mouw van Malacia en had zelfs een akkoord met de speler, maar raakte er toen niet uit met Feyenoord.


LEES OOK: 'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Goede transfer van Man Utd?

Meest recent

OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

1
1
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

23
23
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

263
263
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

76
76
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

132
132
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

323
323
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

27
27
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

101
101
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

106
106
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

34
34
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

76
76
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

220
220
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

249
249
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

191
191
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

248
248
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

61
61
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

113
113
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

52
52
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

236
236
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

173
173
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

236
236
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

86
86
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

111
111
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

640
640
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

546
546

Meer sportnieuws