'Standard heeft eindelijk eerste aanwinst in het vizier'

132 stemmen
'Standard heeft eindelijk eerste aanwinst in het vizier'

De verwachting was dat Standard na de overname deze zomer zeer actief zou zijn op de transfermarkt, maar de realiteit is dat minder dan vier weken voor de start van de competitie er nog steeds geen vers bloed aangekomen is op Sclessin. Trainer Ronny Deila doet het voorlopig nog met de spelers die vorig seizoen teleurstelden, aangevuld met enkele teruggekeerde huurlingen en beloften.


Deila en technisch directeur Fergal Harkin nemen uitgebreid hun tijd om de huidige kern te evalueren en om daarna op zoek te gaan naar de juiste versterkingen. Nu lijkt er wel een eerste doelwit gevonden te zijn, want volgens Foot Mercato heeft Standard zijn oog laten vallen op Ricardo Mangas. De Portugese linksachter was vorig seizoen een vaste waarde bij Girondins Bordeaux, voor wie hij drie keer scoorde en één assist gaf in 29 matchen in de Ligue 1.

Bordeaux eindigde echter als laatste en degradeert door financiële problemen zelfs naar de derde klasse, waardoor het zijn aankoopoptie uiteraard niet kan lichten. Mangas keert daardoor in principe terug naar zijn moederclub Boavista, maar daar lijkt hij niet te blijven. De 24-jarige, die opgeleid werd bij Benfica, geniet immers ook nog interesse van Salernitana, Mallorca en Young Boys Bern.

BROODNODIG
Een nieuwe linksachter lijkt sowieso op het lijstje van Deila en Harkin te zullen staan, want veel opties hebben ze op die positie niet. De gehuurde Nkounkou keerde terug naar Everton en Gavory werd in januari verkocht, waardoor momenteel enkel de 19-jarige Alexandro Calut overblijft als linksachter. Die liet vorig seizoen wel al veelbelovende dingen zien, maar lijkt toch nog wat licht om alle druk op de schouders te krijgen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Heeft Standard nog een linksachter nodig?

Meest recent

WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

76
76
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

93
93
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

170
170
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

58
58
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

83
83
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

404
404
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

25
25
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

96
96
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

64
64
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

24
24
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

87
87
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

155
155
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

83
83
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

149
149
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

85
85
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

647
647
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

181
181
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

98
98
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

376
376
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

71
71
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

114
114
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

181
181
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

269
269
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

139
139
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

556
556

Meer sportnieuws