'Standard heeft eindelijk eerste aanwinst in het vizier'

132 stemmen
'Standard heeft eindelijk eerste aanwinst in het vizier'

De verwachting was dat Standard na de overname deze zomer zeer actief zou zijn op de transfermarkt, maar de realiteit is dat minder dan vier weken voor de start van de competitie er nog steeds geen vers bloed aangekomen is op Sclessin. Trainer Ronny Deila doet het voorlopig nog met de spelers die vorig seizoen teleurstelden, aangevuld met enkele teruggekeerde huurlingen en beloften.


Deila en technisch directeur Fergal Harkin nemen uitgebreid hun tijd om de huidige kern te evalueren en om daarna op zoek te gaan naar de juiste versterkingen. Nu lijkt er wel een eerste doelwit gevonden te zijn, want volgens Foot Mercato heeft Standard zijn oog laten vallen op Ricardo Mangas. De Portugese linksachter was vorig seizoen een vaste waarde bij Girondins Bordeaux, voor wie hij drie keer scoorde en één assist gaf in 29 matchen in de Ligue 1.

Bordeaux eindigde echter als laatste en degradeert door financiële problemen zelfs naar de derde klasse, waardoor het zijn aankoopoptie uiteraard niet kan lichten. Mangas keert daardoor in principe terug naar zijn moederclub Boavista, maar daar lijkt hij niet te blijven. De 24-jarige, die opgeleid werd bij Benfica, geniet immers ook nog interesse van Salernitana, Mallorca en Young Boys Bern.

BROODNODIG
Een nieuwe linksachter lijkt sowieso op het lijstje van Deila en Harkin te zullen staan, want veel opties hebben ze op die positie niet. De gehuurde Nkounkou keerde terug naar Everton en Gavory werd in januari verkocht, waardoor momenteel enkel de 19-jarige Alexandro Calut overblijft als linksachter. Die liet vorig seizoen wel al veelbelovende dingen zien, maar lijkt toch nog wat licht om alle druk op de schouders te krijgen.

LEES OOK: Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Heeft Standard nog een linksachter nodig?

Meest recent

Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

36
36
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

37
37
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

21
21
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

276
276
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

46
46
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

26
26
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

192
192
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

87
87
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

137
137
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

349
349
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

308
308
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

79
79
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

54
54
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

169
169
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

159
159
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

55
55
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

433
433
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

301
301
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

77
77
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

315
315
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

375
375
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

116
116
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

71
71
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

449
449

Meer sportnieuws