'Standard heeft eindelijk eerste aanwinst in het vizier'

door
'Standard heeft eindelijk eerste aanwinst in het vizier'

De verwachting was dat Standard na de overname deze zomer zeer actief zou zijn op de transfermarkt, maar de realiteit is dat minder dan vier weken voor de start van de competitie er nog steeds geen vers bloed aangekomen is op Sclessin. Trainer Ronny Deila doet het voorlopig nog met de spelers die vorig seizoen teleurstelden, aangevuld met enkele teruggekeerde huurlingen en beloften.


Deila en technisch directeur Fergal Harkin nemen uitgebreid hun tijd om de huidige kern te evalueren en om daarna op zoek te gaan naar de juiste versterkingen. Nu lijkt er wel een eerste doelwit gevonden te zijn, want volgens Foot Mercato heeft Standard zijn oog laten vallen op Ricardo Mangas. De Portugese linksachter was vorig seizoen een vaste waarde bij Girondins Bordeaux, voor wie hij drie keer scoorde en één assist gaf in 29 matchen in de Ligue 1.

Bordeaux eindigde echter als laatste en degradeert door financiële problemen zelfs naar de derde klasse, waardoor het zijn aankoopoptie uiteraard niet kan lichten. Mangas keert daardoor in principe terug naar zijn moederclub Boavista, maar daar lijkt hij niet te blijven. De 24-jarige, die opgeleid werd bij Benfica, geniet immers ook nog interesse van Salernitana, Mallorca en Young Boys Bern.

BROODNODIG
Een nieuwe linksachter lijkt sowieso op het lijstje van Deila en Harkin te zullen staan, want veel opties hebben ze op die positie niet. De gehuurde Nkounkou keerde terug naar Everton en Gavory werd in januari verkocht, waardoor momenteel enkel de 19-jarige Alexandro Calut overblijft als linksachter. Die liet vorig seizoen wel al veelbelovende dingen zien, maar lijkt toch nog wat licht om alle druk op de schouders te krijgen.

LEES OOK: Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Toch geen miljoenentransfer voor Standard?
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?
127

Heeft Standard nog een linksachter nodig?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

12
12
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

40
40
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

10
10
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

295
295
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

41
41
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

115
115
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

161
161
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

35
35
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

59
59
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

306
306
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

69
69
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

294
294
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

298
298
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

51
51
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

147
147
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

227
227
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

72
72
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

200
200
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

127
127
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

108
108
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

104
104
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

111
111

Meer sportnieuws