Clement verwelkomt grote naam bij Monaco

door
Clement verwelkomt grote naam bij Monaco

Philippe Clement stapte deze winter over van Club Brugge naar AS Monaco. De succescoach van Blauw-Zwart had het aanvankelijk lastig in het prinsdom, maar na verloop van tijd kreeg hij de trein toch op de rails. Hij loodste Monaco nog naar een knappe derde plaats in de Ligue 1. De ambities voor komend seizoen lijken torenhoog bij de Monegasken.


Ze zullen het dan wel zonder een van hun absolute sterkhouders moeten doen. Zo zag Monaco Aurélien Tchouaménie naar Real Madrid verkassen voor een transfersom die met bonussen kan oplopen tot meer dan 100 miljoen euro. Een stevige aderlating voor Clement, maar met het geld kan wel geïnvesteerd worden in nieuwe krachten. En dat lijken ze ook van plan in Zuid-Frankrijk. Volgens journalist Ekrem Konur heeft Monaco een voorstel neergelegd bij Takumi Minamino. De Japanner staat nog tot midden 2024 onder contract bij Liverpool, maar bij de Reds kwam hij maar weinig aan spelen toe.

AFGEROND

De transfer van Minamino is nu ook helemaal rond. Monaco stelt hem voor op  de officiële clubkanalen. De Japanner ondertekende een contract voor vier seizoenen in het prinsdom. Het is niet duidelijk hoeveel geld er gemoeid is met de transfer. "Ik ben zeer blij om naar AS Monaco te komen. Ik ben erg gelukkig om deel uit te maken van dit zeer spannende project, bij een club met een grote traditie en een van de meest erkende in Ligue 1", verklaart Minamino op de website van Monaco.

Ook Paul Mitchel, de sportief directeur van Monaco, is tevreden. "Met zijn winnaarsmentaliteit, zijn vermogen om op verschillende posities te spelen en zijn status als belangrijke speler bij zijn nationale ploeg, zijn wij ervan overtuigd dat Takumi zal bijdragen aan de ontwikkeling van ons jonge team en de groep zal helpen om onze doelstellingen te bereiken. Wij zijn verheugd dat hij heeft besloten deel uit te maken van ons project en heten hem van harte welkom!"

JOUW MENING TELT:
Goede aawinst voor Clement?

Meest recent

'Antwerp pusht voor nieuwe coach: verrassend plan op tafel'

De trainersvacatures in de Jupiler Pro League zijn bijna ingevuld, nog één ploeg is ...

61
61
'AA Gent en KV Mechelen gaan transferstrijd aan'

AA Gent en KV Mechelen speuren naar versterking en beide ploegen kruisen de degens. De twee ...

57
57
'Leeds United zet absolute JPL-smaakmaker op shortlist'

De voetbalinfluencers strijden om de transfernieuwtjes en alles gebeurt bijzonder snel. Ze moeten ...

34
34
Wirtz 130 miljoen euro? Zijn vriendin is de échte parel

In verschillende media duikt het bericht op dat Florian Wirtz deze week, wellicht vrijdag, wordt ...

37
37
Straffe exitdeal in zicht: Club Brugge zet de kassa klaar

Na drie seizoenen lijkt het doek te vallen voor een van de opvallendste aanvallers van Club ...

351
351
Fluminense laat Dortmund bibberen en beven op WK voor clubs

Om 18 stond op het WK voor clubs de match tussen Fluminense en Borussia Dortmund op het programma. ...

30
30
Lierse SK shopt in Noorwegen en ziet clubicoon vertrekken

Lierse SK is een traditieclub pur sang in het Belgische voetbal. De club uit de Challenger Pro ...

30
30
Beerschot heeft er Belgische versterking bij

Beerschot kan de nodige versterking gebruiken als ze komend seizoen snel willen promoveren naar de ...

103
103
STVV vindt akkoord en stelt ex-Rode Duivel voor

Bij STVV gaan ze voor een stabiel seizoen. De technische staf oogt ondertussen heel kwaliteitsvol. ...

74
74
Union SG slaat toe met eerste zomertransfer

Landskampioen Union SG maakte vandaag bekend dat Isaac Promise bijtekende tot medio 2029 en dus nog ...

113
113
'Standard, STVV & KV Mechelen vechten om CPL-sensatie'

Zoals gebruikelijk belanden de Belgische clubs ook nu geregeld in mekaars vaarwater op de ...

250
250
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer nadert'

Ook deze zomer zullen helaas weer heel wat smaakmakers de Belgische velden verlaten, maar hét ...

656
656
Witte rook in Westerlo: opvolger Simons voorgesteld

Zoals verwacht nam Westerlo maandag afscheid van Timmy Simons. Ondertussen maakten de Kemphanen ook ...

78
78
KV Mechelen maakt opvallende aanwinst wereldkundig

Terwijl de Belgische eersteklassers langzaam maar zeker de trainingen hervatten draait ook de ...

115
115
Antwerp shopt bij derdeklasser, Anderlecht legt doelman vast

In Youth We Trust is al lang geen uitzondering meer, want zowat alle Belgische topclubs trekken ...

263
263
'Witte rook in Genk: De Condé strikt eerste zomeraanwinst'

KRC Genk wil deze zomer vooral inzetten op continuïteit, al lijkt een exit van pakweg Tolu ...

634
634
Grote kuis bij AA Gent: Baro dumpt vier meubelstukken

Na een ronduit rampzalig einde van het seizoen gaat Sam Baro met de grove borstel tekeer bij AA ...

250
250
'Renard slaat toe: Anderlecht heeft toptarget te pakken'

Terwijl het ook elders wemelt van de geruchten is het vooral bij RSC Anderlecht bijzonder druk in de ...

894
894
Engeland zet tornooi op het spel: Expert woest na bizar ritueel

In Slovakije is momenteel het EK voetbal voor spelers onder de 21 jaar bezig. Engeland is ...

79
79
‘Standard-fans bedrogen: pijnlijke realiteit onthuld'

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk begonnen na 777 Partners. De club hoopt de weg naar de ...

931
931
‘Supporters lachen Dessers keihard uit na vreemde transfer’

Cyriel Dessers speelde in het verleden bij KRC Genk, maar sinds 2023 staat de Nigeriaanse Belg onder ...

368
368
OHL haalt snoeihard uit: “Niemand staat boven de club!”

Oud-Heverlee Leuven heeft met David Hubert een nieuwe hoofdtrainer. Chris Coleman werd ...

143
143
Grote ogen en open monden: Wesley Sonck verrast iedereen

Wesley Sonck is naast analist ook een showbeest pur sang. De Ninovieter dook al op in een aantal ...

173
173
Club Brugge verliest twee talenten: “Daarom verhaal uit”

De jeugdopleiding van Club Brugge heeft de afgelopen jaren een enorme opmars meegemaakt. Voor het ...

654
654
Witsel naar Standard? 'Exacte situatie aan het licht'

De terugkeer van Axel Witsel werd toegejuicht door de supporters van Standard. De middenvelder brak ...

591
591

Meer sportnieuws