Clement verwelkomt grote naam bij Monaco

door
Clement verwelkomt grote naam bij Monaco

Philippe Clement stapte deze winter over van Club Brugge naar AS Monaco. De succescoach van Blauw-Zwart had het aanvankelijk lastig in het prinsdom, maar na verloop van tijd kreeg hij de trein toch op de rails. Hij loodste Monaco nog naar een knappe derde plaats in de Ligue 1. De ambities voor komend seizoen lijken torenhoog bij de Monegasken.


Ze zullen het dan wel zonder een van hun absolute sterkhouders moeten doen. Zo zag Monaco Aurélien Tchouaménie naar Real Madrid verkassen voor een transfersom die met bonussen kan oplopen tot meer dan 100 miljoen euro. Een stevige aderlating voor Clement, maar met het geld kan wel geïnvesteerd worden in nieuwe krachten. En dat lijken ze ook van plan in Zuid-Frankrijk. Volgens journalist Ekrem Konur heeft Monaco een voorstel neergelegd bij Takumi Minamino. De Japanner staat nog tot midden 2024 onder contract bij Liverpool, maar bij de Reds kwam hij maar weinig aan spelen toe.

AFGEROND

De transfer van Minamino is nu ook helemaal rond. Monaco stelt hem voor op  de officiële clubkanalen. De Japanner ondertekende een contract voor vier seizoenen in het prinsdom. Het is niet duidelijk hoeveel geld er gemoeid is met de transfer. "Ik ben zeer blij om naar AS Monaco te komen. Ik ben erg gelukkig om deel uit te maken van dit zeer spannende project, bij een club met een grote traditie en een van de meest erkende in Ligue 1", verklaart Minamino op de website van Monaco.

Ook Paul Mitchel, de sportief directeur van Monaco, is tevreden. "Met zijn winnaarsmentaliteit, zijn vermogen om op verschillende posities te spelen en zijn status als belangrijke speler bij zijn nationale ploeg, zijn wij ervan overtuigd dat Takumi zal bijdragen aan de ontwikkeling van ons jonge team en de groep zal helpen om onze doelstellingen te bereiken. Wij zijn verheugd dat hij heeft besloten deel uit te maken van ons project en heten hem van harte welkom!"

LEES OOK: Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Goede aawinst voor Clement?

Meest recent

Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

0
0
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

44
44
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

21
21
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

33
33
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

58
58
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

114
114
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

99
99
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

101
101
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

52
52
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

48
48
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

109
109
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

164
164
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

241
241
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

141
141
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

88
88
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

194
194
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

340
340
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

62
62
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

114
114
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

472
472
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

128
128
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

125
125
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

271
271
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

336
336
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

448
448

Meer sportnieuws