Clement verwelkomt grote naam bij Monaco

door
Clement verwelkomt grote naam bij Monaco

Philippe Clement stapte deze winter over van Club Brugge naar AS Monaco. De succescoach van Blauw-Zwart had het aanvankelijk lastig in het prinsdom, maar na verloop van tijd kreeg hij de trein toch op de rails. Hij loodste Monaco nog naar een knappe derde plaats in de Ligue 1. De ambities voor komend seizoen lijken torenhoog bij de Monegasken.


Ze zullen het dan wel zonder een van hun absolute sterkhouders moeten doen. Zo zag Monaco Aurélien Tchouaménie naar Real Madrid verkassen voor een transfersom die met bonussen kan oplopen tot meer dan 100 miljoen euro. Een stevige aderlating voor Clement, maar met het geld kan wel geïnvesteerd worden in nieuwe krachten. En dat lijken ze ook van plan in Zuid-Frankrijk. Volgens journalist Ekrem Konur heeft Monaco een voorstel neergelegd bij Takumi Minamino. De Japanner staat nog tot midden 2024 onder contract bij Liverpool, maar bij de Reds kwam hij maar weinig aan spelen toe.

AFGEROND

De transfer van Minamino is nu ook helemaal rond. Monaco stelt hem voor op  de officiële clubkanalen. De Japanner ondertekende een contract voor vier seizoenen in het prinsdom. Het is niet duidelijk hoeveel geld er gemoeid is met de transfer. "Ik ben zeer blij om naar AS Monaco te komen. Ik ben erg gelukkig om deel uit te maken van dit zeer spannende project, bij een club met een grote traditie en een van de meest erkende in Ligue 1", verklaart Minamino op de website van Monaco.

Ook Paul Mitchel, de sportief directeur van Monaco, is tevreden. "Met zijn winnaarsmentaliteit, zijn vermogen om op verschillende posities te spelen en zijn status als belangrijke speler bij zijn nationale ploeg, zijn wij ervan overtuigd dat Takumi zal bijdragen aan de ontwikkeling van ons jonge team en de groep zal helpen om onze doelstellingen te bereiken. Wij zijn verheugd dat hij heeft besloten deel uit te maken van ons project en heten hem van harte welkom!"

LEES OOK: 'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Goede aawinst voor Clement?

Meest recent

'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

3
3
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

16
16
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

16
16
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

34
34
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

48
48
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

55
55
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

121
121
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

451
451
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

125
125
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

17
17
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

190
190
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

226
226
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

168
168
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

429
429
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

248
248
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

147
147
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

674
674
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

151
151
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

52
52
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

180
180
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

183
183
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

635
635

Meer sportnieuws