Will Stil kiest voor verrassende nieuwe uitdaging

door
Will Stil kiest voor verrassende nieuwe uitdaging

Standard werd niet zo lang geleden overgenomen door het Amerikaanse 777 Partners. De nieuwe eigenaars willen orde op zaken zetten in Luik, en daarbij rolden er al enkele koppen. Luka Elsner mocht al beschikken. Ronny Deila kwam in de plaats als vervanger van de Sloveen. Ook Will Still nam afscheid van de Rouches.


Still was onder Elsner aan de slag als assistent op Sclessin. De nieuwe eigenaars boden hem aan om de hoofdcoach te worden van de Luikse beloften, die volgend seizoen in de Challenger Pro League zullen uitkomen. Still bedankte voor die rol en zat sindsdien zonder club. Maar lang heeft hij niet moeten zoeken naar een nieuwe uitdaging.

Zo weet journalist Koen Frans (Gazet van Antwerpen) dat Still opnieuw aan de slag gaat bij Stade Reims. Hij wordt er assistent, een functie die hij in 2021 al een aantal maanden op zich nam. Hij zou een contract van twee jaar getekend hebben bij de club uit de Champagnestreek. Bij Reims komt Still onze landgenoten Wout Faes, Thomas Foket en Maxime Busi tegen.

BEERSCHOT

Still is nog altijd maar 29, maar werkte al voor heel wat ploegen. Zo was hij in verschillende functies al actief bij onder meer Preston North End (U18),  STVV en Lierse SK. Bij Beerschot kreeg hij begin 2021 voor het eerst de kans als hoofdtrainer. Daarna ging hij als assistent naar Stade Reims en Standard.

LEES OOK: Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Goede zet van Still?

Meest recent

Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

0
0
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

12
12
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

23
23
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

25
25
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

31
31
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

257
257
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

115
115
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

35
35
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

77
77
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

386
386
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

165
165
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

30
30
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

66
66
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

337
337
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

347
347
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

100
100
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

286
286
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

356
356
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

472
472
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

365
365
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

123
123
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

699
699
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

804
804

Meer sportnieuws