'Transferbom in Premier League: Chelsea drukt door'

182 stemmen
'Transferbom in Premier League: Chelsea drukt door'

Aan de top van de Premier League draait de transfercarrousel inmiddels op volle toeren. Onder meer Liverpool FC (Darwin Nuñez), Tottenham ( Yves Bissouma, Ivan Perisic) en Manchester City (Erling Haaland) konden zich al gevoelig versterken. Maar ook Chelsea FC schiet nu in actie.


De Blues ondergingen in de voorbije maanden een ware revolutie. Eigenaar Roman Abramovich was namelijk genoodzaakt om de club te verkopen en zo kwamen de Blues in de Noord-Amerikaanse handen terecht. Zo staat Todd Boehly momenteel aan de top van de club. Die gaf eerder al groen licht voor de huurbeurt van Romelu Lukaku aan Internazionale, terwijl Andreas Christensen en Antonio Rüdiger transfervrij vertrokken. En dus wil men nu ook werk maken van versterking.

En daarvoor is het vizier op de eigen Premier League gericht. Zo is al een tijdje bekend dat Chelsea zijn zinnen heeft gezet op Raheem Sterling. De Engelse international gaat bij City alvast zijn laatste contractjaar in. En de Londenaren zouden van die situatie willen profiteren om Sterling voor een relatief beperkte transfersom over te nemen van de Engelse kampioen, waar hij afgelopen seizoen ook steeds vaker naast de ploeg viel.

TWEEDE BOD
Volgens The Telegraph zat Boehly maandag alvast samen met vertegenwoordigers van City om de deal te bespreken. En transferwatcher Fabrizio Romano meldt dat een deal in de maak is. Sterling zelf zou zijn zinnen alvast gezet hebben op een verhuis naar Stamford Bridge. De persoonlijke voorwaarden zouden zelfs al besproken zijn. Chelsea zou weldra dan ook een verbeterd bod neerleggen bij City. Daar blijft het nog steeds de bedoeling om Sterling deze zomer te verkopen, witte rook lijkt dan ook op komst.

LEES OOK: Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

🚀

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

109
109
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

240
240
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

536
536
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

101
101
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

245
245
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

75
75
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

122
122
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

356
356
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

54
54
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

414
414
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

266
266
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

205
205
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

411
411
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

301
301
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

781
781
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

566
566
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

511
511
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

365
365
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

155
155
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

143
143
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

65
65
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

225
225
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

448
448

Meer sportnieuws