'Transferbom in Premier League: Chelsea drukt door'

182
'Transferbom in Premier League: Chelsea drukt door'

Aan de top van de Premier League draait de transfercarrousel inmiddels op volle toeren. Onder meer Liverpool FC (Darwin Nuñez), Tottenham ( Yves Bissouma, Ivan Perisic) en Manchester City (Erling Haaland) konden zich al gevoelig versterken. Maar ook Chelsea FC schiet nu in actie.


De Blues ondergingen in de voorbije maanden een ware revolutie. Eigenaar Roman Abramovich was namelijk genoodzaakt om de club te verkopen en zo kwamen de Blues in de Noord-Amerikaanse handen terecht. Zo staat Todd Boehly momenteel aan de top van de club. Die gaf eerder al groen licht voor de huurbeurt van Romelu Lukaku aan Internazionale, terwijl Andreas Christensen en Antonio Rüdiger transfervrij vertrokken. En dus wil men nu ook werk maken van versterking.

En daarvoor is het vizier op de eigen Premier League gericht. Zo is al een tijdje bekend dat Chelsea zijn zinnen heeft gezet op Raheem Sterling. De Engelse international gaat bij City alvast zijn laatste contractjaar in. En de Londenaren zouden van die situatie willen profiteren om Sterling voor een relatief beperkte transfersom over te nemen van de Engelse kampioen, waar hij afgelopen seizoen ook steeds vaker naast de ploeg viel.

TWEEDE BOD
Volgens The Telegraph zat Boehly maandag alvast samen met vertegenwoordigers van City om de deal te bespreken. En transferwatcher Fabrizio Romano meldt dat een deal in de maak is. Sterling zelf zou zijn zinnen alvast gezet hebben op een verhuis naar Stamford Bridge. De persoonlijke voorwaarden zouden zelfs al besproken zijn. Chelsea zou weldra dan ook een verbeterd bod neerleggen bij City. Daar blijft het nog steeds de bedoeling om Sterling deze zomer te verkopen, witte rook lijkt dan ook op komst.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

2
2
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

99
99
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

11
11
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

256
256
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

27
27
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

536
536
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

51
51
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

22
22
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

479
479
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

202
202
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

970
970
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

154
154
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

203
203
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

14
14
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

95
95
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

306
306
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

242
242
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

124
124
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

293
293
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

64
64
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

455
455
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

145
145

Meer sportnieuws