'KV Mechelen reageert meteen na nieuw bod Storm'

door
'KV Mechelen reageert meteen na nieuw bod Storm'

KV Mechelen begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk. Na vier succesvolle jaren moest Malinwa immers afscheid nemen van hoofdcoach Wouter Vrancken. Inmiddels werd met de Nederlander Danny Buijs al een opvolger aangeduid en dus kan de sportieve leiding zich volledig gaan toeleggen op het vormen van de spelersselectie.


Buijs krijgt de lastige taak om de successen onder Vrancken te evenaren. En dus probeert de clubleiding hem ook van een waardige selectie te voorzien. Zo werd bijvoorbeeld de huurbeurt van Dries Wouters verlengd, werd spits Yonas Malede bij AA Gent weggeplukt en werd de defensie versterkt met Dimitri Lavalée. In de komende weken en maanden zal daar ongetwijfeld nog meer versterking bij komen.

Daarnaast dreigt Malinwa wel enkele sterkhouders kwijt te spelen. Hugo Cuypers werd bijvoorbeeld al verkocht aan Gent. En ook Nikola Storm flirt nadrukkelijk met een transfer. Na zijn knappe cijfers in de voorbije seizoenen, kan de flankspeler rekenen op de nodige interesse vanuit binnen- en buitenland. Vooral het Turkse Basaksehir lijkt echter concreet. Storm liet zelf ook al verstaan dat hij gecharmeerd is door die interesse.

MINSTENS 4 MILJOEN
Maar KVM blijkt niet van plan om zijn smaakmaker zomaar te laten gaan. Volgens Het Laatste Nieuws heeft Basaksehir inmiddels een tweede bod neergelegd in het AFAS-stadion. Maar dat was wederom ontoereikend en werd meteen geweigerd, tot onderhandeling kwam het zelfs (nog) niet. Afwachten of de Turken hun bod nog een derde keer verhogen. De Mechelaars zouden minstens 4 miljoen euro willen voor Storm, aldus HLN.

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

4 Miljoen voor Storm ...

Meest recent

Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

2
2
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

26
26
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

17
17
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

117
117
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

65
65
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

44
44
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

46
46
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

60
60
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

161
161
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

93
93
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

86
86
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

326
326
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

83
83
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

86
86
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

624
624
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

212
212
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

253
253
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

70
70
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

105
105
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

62
62
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

302
302
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

423
423

Meer sportnieuws