'Antwerp moet zwaar dokken voor Alderweireld'

door
'Antwerp moet zwaar dokken voor Alderweireld'

Bij Antwerp FC is de sportieve revolutie onder Marc Overmars volop aan de gang. De sportieve omkadering werd al helemaal omgegooid en met Vincent Janssen kon de Great Old al eerste topaanwinst presenteren. Maar er staan nog meer grote namen op het Antwerpse verlanglijstje.


Dries Mertens werd bijvoorbeeld al genoemd, zijn komst is echter bijzonder onwaarschijnlijk. Daarnaast wordt met Toby Alderweireld nog een tweede Rode Duivel nadrukkelijk aan Antwerp gelinkt. En dat dossier heeft meer slaagkans. De verdediger was eind vorig seizoen nog te gast op de Bosuil en tijdens zijn persbabbel bij de Duivels sloot hij een overgang naar de Great Old niet uit.

Maandag raakte dan weer bekend dat Antwerp inmiddels stevig doordrukt voor Alderweireld. Waar zijn huidige werkgever Al-Duhail aanvankelijk niet wou meewerken, zouden de onderhandelingen op clubniveau nu wel volop lopen. Voor Alderweireld zelf, die een transfer graag zou zien gebeuren, ligt alvast een royaal contract klaar op de Bosuil. Antwerp zou de deal ook willen sluiten nog voor de stage in Oostenrijk en die volgt al binnen een week.

FLINKE TRANSFERSOM
Maar om tot een akkoord te komen, zal RAFC volgens SudPresse wel de geldbuidel moeten opentrekken. Al-Duhail betaalde immers nog zo'n 13 miljoen euro voor de verdediger en wil die investering grotendeels terugverdienen. Momenteel zou de kloof tussen vraag en aanbod ook nog behoorlijk groot zijn. Alderweireld zelf zou behoorlijk enthousiast en is allicht bereid om minder genoegen te nemen dan wat hij nu opstrijkt in Qatar. Of dat voldoende is om de deal rond te krijgen, valt voorlopig af te wachten.

LEES OOK: Toby Alderweireld grijpt naar de keel met tragisch nieuws

Alderweireld speelt volgend seizoen bij Antwerp ...

Meest recent

Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

11
11
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

32
32
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

25
25
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

59
59
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

220
220
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

51
51
Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

135
135
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

167
167
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

116
116
‘Anderlecht ruikt gouden kans op transfermarkt’

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

107
107
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

214
214
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

790
790
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

110
110
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

106
106
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

277
277
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

345
345
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

451
451
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

187
187
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

770
770
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

608
608
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

268
268
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

463
463
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

74
74
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

122
122
'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

38
38

Meer sportnieuws