'Antwerp moet zwaar dokken voor Alderweireld'

700 stemmen
'Antwerp moet zwaar dokken voor Alderweireld'

Bij Antwerp FC is de sportieve revolutie onder Marc Overmars volop aan de gang. De sportieve omkadering werd al helemaal omgegooid en met Vincent Janssen kon de Great Old al eerste topaanwinst presenteren. Maar er staan nog meer grote namen op het Antwerpse verlanglijstje.


Dries Mertens werd bijvoorbeeld al genoemd, zijn komst is echter bijzonder onwaarschijnlijk. Daarnaast wordt met Toby Alderweireld nog een tweede Rode Duivel nadrukkelijk aan Antwerp gelinkt. En dat dossier heeft meer slaagkans. De verdediger was eind vorig seizoen nog te gast op de Bosuil en tijdens zijn persbabbel bij de Duivels sloot hij een overgang naar de Great Old niet uit.

Maandag raakte dan weer bekend dat Antwerp inmiddels stevig doordrukt voor Alderweireld. Waar zijn huidige werkgever Al-Duhail aanvankelijk niet wou meewerken, zouden de onderhandelingen op clubniveau nu wel volop lopen. Voor Alderweireld zelf, die een transfer graag zou zien gebeuren, ligt alvast een royaal contract klaar op de Bosuil. Antwerp zou de deal ook willen sluiten nog voor de stage in Oostenrijk en die volgt al binnen een week.

FLINKE TRANSFERSOM
Maar om tot een akkoord te komen, zal RAFC volgens SudPresse wel de geldbuidel moeten opentrekken. Al-Duhail betaalde immers nog zo'n 13 miljoen euro voor de verdediger en wil die investering grotendeels terugverdienen. Momenteel zou de kloof tussen vraag en aanbod ook nog behoorlijk groot zijn. Alderweireld zelf zou behoorlijk enthousiast en is allicht bereid om minder genoegen te nemen dan wat hij nu opstrijkt in Qatar. Of dat voldoende is om de deal rond te krijgen, valt voorlopig af te wachten.

LEES OOK: Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

🚀

Alderweireld speelt volgend seizoen bij Antwerp ...

Meest recent

Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

3
3
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

78
78
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

51
51
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

245
245
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

384
384
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

56
56
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

108
108
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

208
208
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

243
243
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

263
263
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

75
75
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

55
55
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

262
262
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

105
105
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

282
282
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

352
352
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

75
75
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

63
63
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

585
585
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

74
74
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

190
190
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

425
425
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

67
67
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

176
176
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

331
331

Meer sportnieuws