'Nieuwe aanvalslinie Anderlecht staat vast'

686
'Nieuwe aanvalslinie Anderlecht staat vast'

RSC Anderlecht heeft zaterdag zijn oefencampagne op gang getrapt met een nipte nederlaag tegen STVV. Coach Felice Mazzu zal zijn handen dus nog vol hebben om zijn troepen in topvorm te krijgen voor de Europese voorrondes. Ondertussen probeert het bestuur hem van de nodige versterking te voorzien.


Zo staat Anderlecht dicht bij een nieuwe spits. De jonge Italiaan Sebastiano Esposito komt over van Internazionale, normaal gezien wordt hij dinsdag nog officieel voorgesteld. Verschillende bronnen bevestigen dat RSCA een akkoord vond met de Italiaanse vice-kampioen over een huurbeurt met aankoopoptie, weliswaar met ook nog een terugkoopclausule. En zo hebben de Brusselaars dus een vervanger beet voor Joshua Zirkzee en Christian Kouamé.

Volgens Het Laatste Nieuws staat door deze transfer ook de aanvalslinie van Mazzu nagenoeg vast. Esposito zou de nieuwe eerste spits moeten worden samen met Benito Raman. Achter hen wordt een belangrijkere rol voor Mario Stroeykens voorspeld, die zou ook steeds dichter bij een contractverlenging staan. En ook nieuwkomer Nilson Angulo krijgt wordt één van de alternatieven op de spitspositie.

TRANSFERSTOP
Maandag raakte overigens bekend dat Esposito wel eens de laatste aanwinst van de hele zomermercato kan worden. Iets wat ook bevestigd wordt bij HLN. Zo zou het bestuur oordelen dat alle posities nu al minstens dubbel bezet zijn. Uiteraard duurt de mercato nog lang en kan er nog veel gebeuren. Indien straks bepaalde spelers alsnog vertrekken, zou Anderlecht meteen weer de markt kunnen optrekken om geschikte vervanging te voorzien. Maar voorlopig beweegt er aan uitgaande zijde behoorlijk weinig.

LEES OOK: ‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

Met zijn huidige kern moet Anderlecht al kampioen kunnen worden ...

Meest recent

‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

20
20
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

50
50
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

47
47
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

23
23
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

170
170
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

239
239
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

77
77
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

81
81
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

169
169
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

69
69
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

235
235
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

328
328
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

48
48
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

436
436
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

348
348
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

115
115
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

196
196
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

28
28
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

50
50
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

117
117
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

41
41
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

19
19

Meer sportnieuws