Murillo ontkent geruchten: "Ik weet van niets"

door
Murillo ontkent geruchten:

Enkele uren nadat RPC te weten kwam dat Amir Murillo dicht bij een overgang naar Valencia stond, besloot het Spaanse medium om contact op te nemen met de rechtsachter van Anderlecht. De conclusie was echter duidelijk. Murillo ontkende de geruchten staalhard. 


De Spaanse nieuwszender pakte uit met een live-gesprek met Murillo om de geruchten omtrent een overgang richting Valencia te bespreken. De Panamees was echter niet opgezet met het 'fabeltje', en ontkende daadkrachtig elk verband met de Spaanse topclub. "De waarheid is dat ik van niets weet. Het is een verzinsel. Ik ben op dit moment in Panama, en vertrek morgen terug naar Europa. Ik heb ook geen idee waar de pers dit blijft halen", aldus een kwade Murillo. 

Anderlecht lijkt zich dus nog niet meteen te moeten gaan opmaken voor een vertrek van de rechtsachter. Desondanks werd Murillo tijdens de voorbije weken ook gelinkt aan Burnley. Met Vincent Kompany aan het roer bij de Championship-ploeg zou de Panamees er ook meteen een bekend gezicht tegen het lijf lopen. Daarnaast heeft Murillo ook het voordeel dat Kompany hem steeds als onbetwiste basispion beschouwde ondanks zijn mindere prestaties tijdens het afgelopen seizoen. 

Abdulrazak als vervanger

Met Abdulrazak Ishaq speelde Anderlecht evenwel al in op een mogelijk vertrek van Murillo. De 20-jarige Nigeriaan bekleed alvast dezelfde positie als Murillo, en bezit daarnaast ook nog eens hetzelfde profiel. Zo staat Ishaq erom bekend regelmatig mee te trekken in de aanval, en het verdedigende werk net iets meer aan zijn ploeggenoten te laten. 


LEES OOK: Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Moet Anderlecht afscheid nemen van Murillo?

Meest recent

Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

1
1
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

7
7
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

53
53
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

31
31
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

96
96
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

127
127
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

69
69
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

283
283
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

403
403
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

80
80
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

24
24
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

453
453
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

108
108
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

160
160
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

256
256
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

32
32
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

73
73
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

147
147
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2377
2377
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

196
196
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

571
571
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

274
274
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

12
12
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

218
218
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

695
695

Meer sportnieuws