Murillo ontkent geruchten: "Ik weet van niets"

door
Murillo ontkent geruchten:

Enkele uren nadat RPC te weten kwam dat Amir Murillo dicht bij een overgang naar Valencia stond, besloot het Spaanse medium om contact op te nemen met de rechtsachter van Anderlecht. De conclusie was echter duidelijk. Murillo ontkende de geruchten staalhard. 


De Spaanse nieuwszender pakte uit met een live-gesprek met Murillo om de geruchten omtrent een overgang richting Valencia te bespreken. De Panamees was echter niet opgezet met het 'fabeltje', en ontkende daadkrachtig elk verband met de Spaanse topclub. "De waarheid is dat ik van niets weet. Het is een verzinsel. Ik ben op dit moment in Panama, en vertrek morgen terug naar Europa. Ik heb ook geen idee waar de pers dit blijft halen", aldus een kwade Murillo. 

Anderlecht lijkt zich dus nog niet meteen te moeten gaan opmaken voor een vertrek van de rechtsachter. Desondanks werd Murillo tijdens de voorbije weken ook gelinkt aan Burnley. Met Vincent Kompany aan het roer bij de Championship-ploeg zou de Panamees er ook meteen een bekend gezicht tegen het lijf lopen. Daarnaast heeft Murillo ook het voordeel dat Kompany hem steeds als onbetwiste basispion beschouwde ondanks zijn mindere prestaties tijdens het afgelopen seizoen. 

Abdulrazak als vervanger

Met Abdulrazak Ishaq speelde Anderlecht evenwel al in op een mogelijk vertrek van Murillo. De 20-jarige Nigeriaan bekleed alvast dezelfde positie als Murillo, en bezit daarnaast ook nog eens hetzelfde profiel. Zo staat Ishaq erom bekend regelmatig mee te trekken in de aanval, en het verdedigende werk net iets meer aan zijn ploeggenoten te laten. 


LEES OOK: "Terugkeer naar Anderlecht? Waarom niet?"

Moet Anderlecht afscheid nemen van Murillo?

Meest recent

'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

3
3
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

71
71
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

36
36
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

41
41
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

78
78
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

193
193
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

373
373
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

100
100
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

201
201
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

315
315
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

108
108
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

283
283
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

105
105
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

46
46
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

458
458
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

419
419
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

277
277
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

199
199
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

51
51
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

325
325
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

65
65
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

696
696
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

673
673
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

250
250

Meer sportnieuws