'Murillo op weg naar topcompetitie'

door
'Murillo op weg naar topcompetitie'

RSC Anderlecht staat voor een drukke transferperiode. Met Nilson Angulo en Ishaq Abdulrazak haalde de recordkampioen al twee knappe aanwinsten in huis. Normaal gezien wordt Sebastiano Esposito nummer drie. Aan uitgaande zijde lijken zich ook alvast enkele zaken op te dringen.


Zo maakte Amir Murillo er de voorbije maanden geen geheim van dat hij droomde van een transfer richting een Europese topcompetitie. Die droom zou wel eens werkelijkheid kunnen worden. Volgens RPC staat Valencia immers dicht bij een overeenkomst met de Panamese international. Van een transferbedrag wordt echter geen gewag gemaakt, al staat het vast dat Paars-Wit een mooi bedrag zal vangen voor de rechtsback.

De 26-jarige Panamees heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 3,5 miljoen euro. Dat bedrag lijkt dan ook het minimum dat Paars-Wit tracht te vangen voor Murillo. Gezien het contract van de rechtsachter – dat pas over drie jaar afloopt – is het niet onrealistisch dat Anderlecht minstens vijf miljoen euro zal vangen voor Murillo.

Forse winst ondanks minder seizoen

Amir Murillo kende niet zijn beste seizoen bij Anderlecht. Ondanks het feit dat de Panamees een onbetwiste basispion was onder Vincent Kompany, liet hij toch de nodige steken vallen. Om die reden zou het bestuur van Anderlecht ook niet bepaald rouwig zijn om een vertrek van Murillo. Met de komst van Ishaq Abdulrazak werd daar overigens ook al op geanticipeerd door Peter Verbeke. Paars-Wit betaalde twee jaar geleden amper 680.000 euro voor Murillo. Een bedrag waarvan het nu ongetwijfeld een veelvoud zal ontvangen.

LEES OOK: Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

Doet Anderlecht er goed aan om Murillo te verkopen?

Meest recent

Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

59
59
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

101
101
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

134
134
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

66
66
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

81
81
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

207
207
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

142
142
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

50
50
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

304
304
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

239
239
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

118
118
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

395
395
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

88
88
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

764
764
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

266
266
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

212
212
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

161
161
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

361
361
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

141
141
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

127
127
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

82
82
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

421
421
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

87
87
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

282
282

Meer sportnieuws