'Murillo op weg naar topcompetitie'

door
'Murillo op weg naar topcompetitie'

RSC Anderlecht staat voor een drukke transferperiode. Met Nilson Angulo en Ishaq Abdulrazak haalde de recordkampioen al twee knappe aanwinsten in huis. Normaal gezien wordt Sebastiano Esposito nummer drie. Aan uitgaande zijde lijken zich ook alvast enkele zaken op te dringen.


Zo maakte Amir Murillo er de voorbije maanden geen geheim van dat hij droomde van een transfer richting een Europese topcompetitie. Die droom zou wel eens werkelijkheid kunnen worden. Volgens RPC staat Valencia immers dicht bij een overeenkomst met de Panamese international. Van een transferbedrag wordt echter geen gewag gemaakt, al staat het vast dat Paars-Wit een mooi bedrag zal vangen voor de rechtsback.

De 26-jarige Panamees heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 3,5 miljoen euro. Dat bedrag lijkt dan ook het minimum dat Paars-Wit tracht te vangen voor Murillo. Gezien het contract van de rechtsachter – dat pas over drie jaar afloopt – is het niet onrealistisch dat Anderlecht minstens vijf miljoen euro zal vangen voor Murillo.

Forse winst ondanks minder seizoen

Amir Murillo kende niet zijn beste seizoen bij Anderlecht. Ondanks het feit dat de Panamees een onbetwiste basispion was onder Vincent Kompany, liet hij toch de nodige steken vallen. Om die reden zou het bestuur van Anderlecht ook niet bepaald rouwig zijn om een vertrek van Murillo. Met de komst van Ishaq Abdulrazak werd daar overigens ook al op geanticipeerd door Peter Verbeke. Paars-Wit betaalde twee jaar geleden amper 680.000 euro voor Murillo. Een bedrag waarvan het nu ongetwijfeld een veelvoud zal ontvangen.

LEES OOK: 'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

Doet Anderlecht er goed aan om Murillo te verkopen?

Meest recent

'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

23
23
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

65
65
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

143
143
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

89
89
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

39
39
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

91
91
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

59
59
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

310
310
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

40
40
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

57
57
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

201
201
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

75
75
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

422
422
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

240
240
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

85
85
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

111
111
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

350
350
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

71
71
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

37
37
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

184
184
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

242
242
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

212
212
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

967
967

Meer sportnieuws