'Romano komt met cruciale elementen in Frenkie-dossier'

62 stemmen
'Romano komt met cruciale elementen in Frenkie-dossier'

FC Barcelona wil terug naar de absolute top. Daarvoor wil het de nodige transfers doen, maar de plannen van de club worden vaak gedwarsboomd door de huidige financiële situatie. De verkoop van een of meerdere spelers zou het nodige geld in het laatje kunnen brengen.


Frenkie de Jong is een van de namen die al vaak in verband gebracht werd met een transfer. Vooral Manchester United, vanaf komend seizoen onder de hoede van Erik ten Hag, zou De Jong graag willen binnenhalen. Beide clubs onderhandelen naar verluidt al een tijdje over een overgang. Een akkoord is er nog niet. De Mancunians deden volgens Fabrizio Romano al een eerste bod van 60 miljoen euro (plus bonussen).

Volgens de Italiaan zou United een nieuw (mondeling) bod uitgebracht hebben van 65 miljoen euro. Barça zou echter mikken op 85-86 miljoen euro, een stevige som. Volgens Romano komt een akkoord echter dichterbij. Beide clubs spreken met elkaar over bonussen die het totaalbedrag op 85 miljoen euro kunnen brengen. United heeft maandag ook direct contact gehad voor de transfer. Alles wijst er dus op dat de onderhandelingen de goede richting uitgaan.

LEWA

Met de 85 miljoen euro van De Jong wil Barça de mercato optrekken op zoek naar versterkingen. Bovenaan het lijstje staat nog altijd Robert Lewandowski. De Pool wil ook zelf naar Camp Nou gaan. Zijn huidige werkgever, Bayern München, is echter niet van plan omdat zomaar te laten gebeuren. Der Rekordmeister zou volgens Sky Sports 60 miljoen euro willen voor de 33-jarige spits, die nog een contract voor een jaar heeft in de Allianz Arena. Barça weet dus al meteen wat doen met de Frenkie-miljoenen.  

LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

🚀

Is Man Utd een goede club voor De Jong?

Meest recent

Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

18
18
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

88
88
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

111
111
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

98
98
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

100
100
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

172
172
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

163
163
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

56
56
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

43
43
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

361
361
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

180
180
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

281
281
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

150
150
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

227
227
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

106
106
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

402
402
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

176
176
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

314
314
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

222
222
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

136
136
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

156
156
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

116
116
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

866
866
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

12
12

Meer sportnieuws