'Romano komt met cruciale elementen in Frenkie-dossier'

door
'Romano komt met cruciale elementen in Frenkie-dossier'

FC Barcelona wil terug naar de absolute top. Daarvoor wil het de nodige transfers doen, maar de plannen van de club worden vaak gedwarsboomd door de huidige financiële situatie. De verkoop van een of meerdere spelers zou het nodige geld in het laatje kunnen brengen.


Frenkie de Jong is een van de namen die al vaak in verband gebracht werd met een transfer. Vooral Manchester United, vanaf komend seizoen onder de hoede van Erik ten Hag, zou De Jong graag willen binnenhalen. Beide clubs onderhandelen naar verluidt al een tijdje over een overgang. Een akkoord is er nog niet. De Mancunians deden volgens Fabrizio Romano al een eerste bod van 60 miljoen euro (plus bonussen).

Volgens de Italiaan zou United een nieuw (mondeling) bod uitgebracht hebben van 65 miljoen euro. Barça zou echter mikken op 85-86 miljoen euro, een stevige som. Volgens Romano komt een akkoord echter dichterbij. Beide clubs spreken met elkaar over bonussen die het totaalbedrag op 85 miljoen euro kunnen brengen. United heeft maandag ook direct contact gehad voor de transfer. Alles wijst er dus op dat de onderhandelingen de goede richting uitgaan.

LEWA

Met de 85 miljoen euro van De Jong wil Barça de mercato optrekken op zoek naar versterkingen. Bovenaan het lijstje staat nog altijd Robert Lewandowski. De Pool wil ook zelf naar Camp Nou gaan. Zijn huidige werkgever, Bayern München, is echter niet van plan omdat zomaar te laten gebeuren. Der Rekordmeister zou volgens Sky Sports 60 miljoen euro willen voor de 33-jarige spits, die nog een contract voor een jaar heeft in de Allianz Arena. Barça weet dus al meteen wat doen met de Frenkie-miljoenen.  

LEES OOK: ‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Is Man Utd een goede club voor De Jong?

Meest recent

'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

7
7
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

98
98
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

54
54
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

32
32
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

39
39
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

33
33
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

195
195
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

88
88
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

105
105
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

43
43
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

117
117
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

133
133
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

113
113
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

155
155
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

118
118
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

125
125
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

50
50
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

454
454
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

206
206
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

147
147
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

299
299
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

431
431
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

350
350
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

108
108

Meer sportnieuws