'Romano komt met cruciale elementen in Frenkie-dossier'

door
'Romano komt met cruciale elementen in Frenkie-dossier'

FC Barcelona wil terug naar de absolute top. Daarvoor wil het de nodige transfers doen, maar de plannen van de club worden vaak gedwarsboomd door de huidige financiële situatie. De verkoop van een of meerdere spelers zou het nodige geld in het laatje kunnen brengen.


Frenkie de Jong is een van de namen die al vaak in verband gebracht werd met een transfer. Vooral Manchester United, vanaf komend seizoen onder de hoede van Erik ten Hag, zou De Jong graag willen binnenhalen. Beide clubs onderhandelen naar verluidt al een tijdje over een overgang. Een akkoord is er nog niet. De Mancunians deden volgens Fabrizio Romano al een eerste bod van 60 miljoen euro (plus bonussen).

Volgens de Italiaan zou United een nieuw (mondeling) bod uitgebracht hebben van 65 miljoen euro. Barça zou echter mikken op 85-86 miljoen euro, een stevige som. Volgens Romano komt een akkoord echter dichterbij. Beide clubs spreken met elkaar over bonussen die het totaalbedrag op 85 miljoen euro kunnen brengen. United heeft maandag ook direct contact gehad voor de transfer. Alles wijst er dus op dat de onderhandelingen de goede richting uitgaan.

LEWA

Met de 85 miljoen euro van De Jong wil Barça de mercato optrekken op zoek naar versterkingen. Bovenaan het lijstje staat nog altijd Robert Lewandowski. De Pool wil ook zelf naar Camp Nou gaan. Zijn huidige werkgever, Bayern München, is echter niet van plan omdat zomaar te laten gebeuren. Der Rekordmeister zou volgens Sky Sports 60 miljoen euro willen voor de 33-jarige spits, die nog een contract voor een jaar heeft in de Allianz Arena. Barça weet dus al meteen wat doen met de Frenkie-miljoenen.  

LEES OOK: Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Is Man Utd een goede club voor De Jong?

Meest recent

Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

4
4
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

4
4
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

49
49
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

106
106
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

67
67
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

94
94
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

152
152
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

65
65
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

432
432
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

109
109
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

245
245
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

188
188
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

325
325
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

373
373
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

76
76
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

814
814
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

411
411
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

581
581
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

158
158
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

556
556

Meer sportnieuws