'Romano komt met cruciale elementen in Frenkie-dossier'

door
'Romano komt met cruciale elementen in Frenkie-dossier'

FC Barcelona wil terug naar de absolute top. Daarvoor wil het de nodige transfers doen, maar de plannen van de club worden vaak gedwarsboomd door de huidige financiële situatie. De verkoop van een of meerdere spelers zou het nodige geld in het laatje kunnen brengen.


Frenkie de Jong is een van de namen die al vaak in verband gebracht werd met een transfer. Vooral Manchester United, vanaf komend seizoen onder de hoede van Erik ten Hag, zou De Jong graag willen binnenhalen. Beide clubs onderhandelen naar verluidt al een tijdje over een overgang. Een akkoord is er nog niet. De Mancunians deden volgens Fabrizio Romano al een eerste bod van 60 miljoen euro (plus bonussen).

Volgens de Italiaan zou United een nieuw (mondeling) bod uitgebracht hebben van 65 miljoen euro. Barça zou echter mikken op 85-86 miljoen euro, een stevige som. Volgens Romano komt een akkoord echter dichterbij. Beide clubs spreken met elkaar over bonussen die het totaalbedrag op 85 miljoen euro kunnen brengen. United heeft maandag ook direct contact gehad voor de transfer. Alles wijst er dus op dat de onderhandelingen de goede richting uitgaan.

LEWA

Met de 85 miljoen euro van De Jong wil Barça de mercato optrekken op zoek naar versterkingen. Bovenaan het lijstje staat nog altijd Robert Lewandowski. De Pool wil ook zelf naar Camp Nou gaan. Zijn huidige werkgever, Bayern München, is echter niet van plan omdat zomaar te laten gebeuren. Der Rekordmeister zou volgens Sky Sports 60 miljoen euro willen voor de 33-jarige spits, die nog een contract voor een jaar heeft in de Allianz Arena. Barça weet dus al meteen wat doen met de Frenkie-miljoenen.  

LEES OOK: Anderlecht geeft Manchester United voetballes

Is Man Utd een goede club voor De Jong?

Meest recent

Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

9
9
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

76
76
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

78
78
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

65
65
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

75
75
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

82
82
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

70
70
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

196
196
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

275
275
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

39
39
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

159
159
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

156
156
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

177
177
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

165
165
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

82
82
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

216
216
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

810
810
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

113
113
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

90
90
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

96
96
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

309
309
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

194
194
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

199
199
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

63
63

Meer sportnieuws