'Tweede club meldt zich bij Antwerp voor Benson'

235 stemmen
'Tweede club meldt zich bij Antwerp voor Benson'

Bij Antwerp willen ze deze zomer hard knallen. Maandagmiddag wordt Vincent Janssen officieel voorgesteld op de Bosuil en ook Toby Alderweireld zou nog op weg zijn. Dat zijn stevige en vooral dure transfers, wat betekent dat er wellicht ook volk zal moeten vertrekken. Eén van de spelers die de Bosuil weleens zou kunnen gaan verlaten, is Manuel Benson.


De 25-jarige liet vorig seizoen wel weer regelmatig flitsen van zijn talent zien met zes goals en acht assists in 42 wedstrijden, maar gaat zijn laatste contractjaar in. Aangezien er momenteel geen zicht lijkt op een verlenging, zou Antwerp er weleens voor kunnen kiezen om mee te werken aan een transfer. Interesse lijkt er alvast genoeg te zijn en vooral de Ligue 1 lonkt nadrukkelijk.

Afgelopen weekend werd de makelaar van Benson al gespot bij Olympique Marseille, maar de vice-kampioen zou niet de enige Franse club zijn die aan de mouw van de dribbelkont trekt. Volgens journalist Ekrem Konur heeft namelijk ook Olympique Lyon de gesprekken al aangeknoopt. De (ex-)ploeg van Jason Denayer wil zich versterken na een ontgoochelend seizoen, waarin het pas achtste eindigde.

TWEEDE POGING
Het lijkt er dus alsmaar meer op dat de toekomst van Benson buiten de Bosuil en buiten België zal liggen. Het zou voor de speler zijn tweede buitenlands avontuur worden, want in 2021 speelde hij al eens enkele maanden in de Eredivisie bij PEC Zwolle. Het valt nog af te wachten hoeveel Antwerp zal willen en kunnen vangen voor de flankspeler.


LEES OOK: 'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Benson kan best kiezen voor...

Meest recent

SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

14
14
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

21
21
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

16
16
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

104
104
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

115
115
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

78
78
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

23
23
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

221
221
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

134
134
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

57
57
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

20
20
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

35
35
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

82
82
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

287
287
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

233
233
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

110
110
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

718
718
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

338
338
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

738
738
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

69
69
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

414
414
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

180
180
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

112
112

Meer sportnieuws