'Tweede club meldt zich bij Antwerp voor Benson'

door
'Tweede club meldt zich bij Antwerp voor Benson'

Bij Antwerp willen ze deze zomer hard knallen. Maandagmiddag wordt Vincent Janssen officieel voorgesteld op de Bosuil en ook Toby Alderweireld zou nog op weg zijn. Dat zijn stevige en vooral dure transfers, wat betekent dat er wellicht ook volk zal moeten vertrekken. Eén van de spelers die de Bosuil weleens zou kunnen gaan verlaten, is Manuel Benson.


De 25-jarige liet vorig seizoen wel weer regelmatig flitsen van zijn talent zien met zes goals en acht assists in 42 wedstrijden, maar gaat zijn laatste contractjaar in. Aangezien er momenteel geen zicht lijkt op een verlenging, zou Antwerp er weleens voor kunnen kiezen om mee te werken aan een transfer. Interesse lijkt er alvast genoeg te zijn en vooral de Ligue 1 lonkt nadrukkelijk.

Afgelopen weekend werd de makelaar van Benson al gespot bij Olympique Marseille, maar de vice-kampioen zou niet de enige Franse club zijn die aan de mouw van de dribbelkont trekt. Volgens journalist Ekrem Konur heeft namelijk ook Olympique Lyon de gesprekken al aangeknoopt. De (ex-)ploeg van Jason Denayer wil zich versterken na een ontgoochelend seizoen, waarin het pas achtste eindigde.

TWEEDE POGING
Het lijkt er dus alsmaar meer op dat de toekomst van Benson buiten de Bosuil en buiten België zal liggen. Het zou voor de speler zijn tweede buitenlands avontuur worden, want in 2021 speelde hij al eens enkele maanden in de Eredivisie bij PEC Zwolle. Het valt nog af te wachten hoeveel Antwerp zal willen en kunnen vangen voor de flankspeler.


LEES OOK: 'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Benson kan best kiezen voor...

Meest recent

'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

27
27
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

57
57
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

43
43
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

117
117
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

130
130
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

139
139
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

380
380
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

465
465
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

76
76
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

129
129
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

383
383
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

460
460
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

286
286
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

234
234
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

77
77
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

252
252
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

240
240
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

237
237
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

77
77
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

373
373
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

172
172
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

613
613
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

320
320
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

576
576
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

788
788

Meer sportnieuws