'Benson lijkt op weg naar de uitgang bij Antwerp'

door
'Benson lijkt op weg naar de uitgang bij Antwerp'

Antwerp haalde deze zomer al stevig uit met de komst van Vincent Janssen en het zou niet verbazen als technisch directeur Marc Overmars nog enkele grote namen uit zijn hoed zou toveren de komende twee maanden. Er zullen echter ook nog enkele spelers moeten vertrekken om plaats te maken voor al dat geweld. Eén van de meest opvallende namen die in die optiek al viel is die van Manuel Benson.


De flankaanvaller was vorig seizoen nog goed voor zes goals en acht assists, maar zou volgens La Dernière Heure de nodige bewonderaars in het buitenland hebben. Hij gaat bovendien zijn laatste contractjaar in en dus moet Antwerp in principe deze zomer beslissen als het hem niet gratis wil verliezen: ofwel tekent hij bij, ofwel volgt een transfer.

Olympique Marseille is één van de clubs die interesse zou tonen en die flirt lijkt alvast serieus te worden. In de loop van zondag liet Younous You Oumouri, de makelaar van Benson, op Instagram immers weten dat hij in het Stade Vélodrome was. Bevestiging dat hij er was om over Benson te praten kwam er nog niet, maar in principe heeft Oumouri niet meteen andere spelers in zijn portefeuille die voor de Franse vice-kampioen interessant zouden zijn.

RECUPEREREN
Als Antwerp van plan zou zijn om Benson te verkopen, lijken ze in het beste geval nog te kunnen hopen om het bedrag te recupereren dat ze destijds voor hem betaalden. In 2019 telde de Great Old 3 miljoen euro neer om hem van KRC Genk over te nemen en dat is volgens Transfermarkt momenteel ook zijn marktwaarde. Naast Antwerp en Genk kwam Benson ook al uit voor Lierse, Moeskroen en PEC Zwolle.

LEES OOK: De Zerbi komt met verrassende verklaring over Vermeeren

Moet Antwerp meewerken aan een transfer?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

14
14
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

26
26
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

158
158
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

141
141
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

55
55
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

193
193
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

53
53
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

63
63
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

240
240
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

126
126
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

204
204
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

536
536
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

96
96
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

460
460
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

144
144
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

202
202
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

152
152
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

20
20
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

139
139
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

387
387
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

145
145
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

613
613
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

204
204
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

275
275
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

253
253

Meer sportnieuws