'Benson lijkt op weg naar de uitgang bij Antwerp'

door
'Benson lijkt op weg naar de uitgang bij Antwerp'

Antwerp haalde deze zomer al stevig uit met de komst van Vincent Janssen en het zou niet verbazen als technisch directeur Marc Overmars nog enkele grote namen uit zijn hoed zou toveren de komende twee maanden. Er zullen echter ook nog enkele spelers moeten vertrekken om plaats te maken voor al dat geweld. Eén van de meest opvallende namen die in die optiek al viel is die van Manuel Benson.


De flankaanvaller was vorig seizoen nog goed voor zes goals en acht assists, maar zou volgens La Dernière Heure de nodige bewonderaars in het buitenland hebben. Hij gaat bovendien zijn laatste contractjaar in en dus moet Antwerp in principe deze zomer beslissen als het hem niet gratis wil verliezen: ofwel tekent hij bij, ofwel volgt een transfer.

Olympique Marseille is één van de clubs die interesse zou tonen en die flirt lijkt alvast serieus te worden. In de loop van zondag liet Younous You Oumouri, de makelaar van Benson, op Instagram immers weten dat hij in het Stade Vélodrome was. Bevestiging dat hij er was om over Benson te praten kwam er nog niet, maar in principe heeft Oumouri niet meteen andere spelers in zijn portefeuille die voor de Franse vice-kampioen interessant zouden zijn.

RECUPEREREN
Als Antwerp van plan zou zijn om Benson te verkopen, lijken ze in het beste geval nog te kunnen hopen om het bedrag te recupereren dat ze destijds voor hem betaalden. In 2019 telde de Great Old 3 miljoen euro neer om hem van KRC Genk over te nemen en dat is volgens Transfermarkt momenteel ook zijn marktwaarde. Naast Antwerp en Genk kwam Benson ook al uit voor Lierse, Moeskroen en PEC Zwolle.

LEES OOK: ‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Moet Antwerp meewerken aan een transfer?

Meest recent

'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

8
8
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

88
88
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

29
29
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

124
124
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

111
111
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

147
147
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

74
74
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

85
85
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

57
57
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

315
315
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

68
68
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

41
41
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

241
241
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

84
84
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

68
68
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

178
178
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

138
138
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

215
215
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

615
615
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

142
142
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

103
103
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

464
464
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

130
130
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

172
172

Meer sportnieuws