'Benson lijkt op weg naar de uitgang bij Antwerp'

door
'Benson lijkt op weg naar de uitgang bij Antwerp'

Antwerp haalde deze zomer al stevig uit met de komst van Vincent Janssen en het zou niet verbazen als technisch directeur Marc Overmars nog enkele grote namen uit zijn hoed zou toveren de komende twee maanden. Er zullen echter ook nog enkele spelers moeten vertrekken om plaats te maken voor al dat geweld. Eén van de meest opvallende namen die in die optiek al viel is die van Manuel Benson.


De flankaanvaller was vorig seizoen nog goed voor zes goals en acht assists, maar zou volgens La Dernière Heure de nodige bewonderaars in het buitenland hebben. Hij gaat bovendien zijn laatste contractjaar in en dus moet Antwerp in principe deze zomer beslissen als het hem niet gratis wil verliezen: ofwel tekent hij bij, ofwel volgt een transfer.

Olympique Marseille is één van de clubs die interesse zou tonen en die flirt lijkt alvast serieus te worden. In de loop van zondag liet Younous You Oumouri, de makelaar van Benson, op Instagram immers weten dat hij in het Stade Vélodrome was. Bevestiging dat hij er was om over Benson te praten kwam er nog niet, maar in principe heeft Oumouri niet meteen andere spelers in zijn portefeuille die voor de Franse vice-kampioen interessant zouden zijn.

RECUPEREREN
Als Antwerp van plan zou zijn om Benson te verkopen, lijken ze in het beste geval nog te kunnen hopen om het bedrag te recupereren dat ze destijds voor hem betaalden. In 2019 telde de Great Old 3 miljoen euro neer om hem van KRC Genk over te nemen en dat is volgens Transfermarkt momenteel ook zijn marktwaarde. Naast Antwerp en Genk kwam Benson ook al uit voor Lierse, Moeskroen en PEC Zwolle.

LEES OOK: Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Moet Antwerp meewerken aan een transfer?

Meest recent

'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

108
108
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

146
146
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

221
221
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

111
111
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

61
61
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

45
45
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

225
225
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

397
397
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

229
229
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

132
132
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

385
385
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

196
196
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

383
383
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

163
163
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

93
93
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

651
651
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

312
312
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

741
741
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

513
513
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

307
307
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

197
197
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

162
162
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

123
123
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

109
109

Meer sportnieuws