Verrassende naam maakt flink indruk op Mazzu

609 stemmen
Verrassende naam maakt flink indruk op Mazzu

RSC Anderlecht wil zich komend seizoen verzekeren van een Europees najaar en zal er binnen enkele weken dus al moeten staan in de voorrondes van de Conference League. De voorbereiding onder het bewind van nieuwe coach Felice Mazzu draait dan ook op volle toeren. Maar zaterdag bleek dat er nog een pak werk is op te knappen.


Paars-Wit ging namelijk met 0-1 onderuit in de eerste oefenwedstrijd tegen STVV. Al waren er wel enkele verzachtende omstandigheden. Zo moest Mazzu zijn internationals missen en ontbraken enkele spelers met fysieke kwaaltjes. Ook de twee nieuwkomers waren nog niet inzetbaar. De selectie zal dus nog een kwaliteitsinjectie ondergaan in de komende weken en dagen. Bovendien konden enkele spelers ook een goede indruk maken.

Doelman Hendrik Van Crombrugge pakte bijvoorbeeld uit met enkele reddingen, terwijl ook enkele jongeren zich gretig toonde. Daarnaast sprong ook de invalbeurt van Michel Vlap in het oog. De Nederlandse spelmaker is weer terug op Neerpede nadat er geen vervolg werd gebreid aan zijn uitleenbeurt aan FC Twente. Onder Mazzu zou hij wel eens een nieuwe kans kunnen krijgen en Vlap blijkt alvast goed op weg.

VIVA VLAP
Tegen STVV maakte de 25-jarige in de tweede helft alvast een degelijke indruk. Hij kwam vaak aan de bal en had zijn aandeel in de opbouw van verschillende goede acties. En met een welgemikte vrije trap deed Vlap zelfs het doelhout trillen. Volgens La Dernière Heure slaagde hij ook tijdens de training er al in om de sportief staf te charmeren. Vooralsnog is het te vroeg om te voorspellen of Vlap, die het rugnummer '10' inruilde voor '37', definitief bij de selectie zal blijven, maar momenteel zijn de signalen dus veelbelovend.

LEES OOK: Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Vlap verdient een nieuwe kans bij Anderlecht ...

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

11
11
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

50
50
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

163
163
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

115
115
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

59
59
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

200
200
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

77
77
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

239
239
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

89
89
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

62
62
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

41
41
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

479
479
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

97
97
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

225
225
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

89
89
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

77
77
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

140
140
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

411
411
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws