'Anderlecht opent transfergesprekken Amuzu'

door
'Anderlecht opent transfergesprekken Amuzu'

Zaterdag werd duidelijk dat Felice Mazzu nog een pak werk heeft om zijn ploeg bij RSC Anderlecht op punt te krijgen. Tijdens de eerste oefenwedstrijd tegen STVV gingen de Brusselaars namelijk met 0-1 onderuit. Mazzu moest het weliswaar zonder een aantal grote namen doen, desondanks bracht hij toch een aardige basisploeg tussen de lijnen.


De meeste internationals moeten nog aansluiten, aanwinsten Ishak Abdulrazak en Nilson Angulo zijn nog niet speelklaar en bovendien ontbreken enkele spelers met fysieke kwaaltjes: Sergio Gomez, Mario Stroeykens, Lucas Lissens en Adrien Trebel. Mazzu moest dan ook beroep doen op heel wat jongeren. Toch bracht hij ook enkele meer ervaren krachten aan de aftrap. Onder meer Hendrik Van Crombrugge, Lior Refaelov, Wesley Hoedt en Francis Amuzu stonden aan de aftrap.

Die laatste wou een vervolg breien en zijn sterk einde van vorig seizoen, maar speelde niet bepaald een grootse wedstrijd. Hij toonde zich weliswaar gretig van op de linkerflank, maar van een speler van zijn kaliber mag toch meer verwacht worden. Al is het maar de vraag of Amuzu nog lang bij Paars-Wit zal blijven. Zo zou de 22-jarige deze zomer wel eens kunnen vertrekken. Volgens journalist Sacha Tavolieri heeft Paars-Wit namelijk transfergesprekken opgestart met het Franse Estac Troyes.

AKKOORD NIET VOOR METEEN
De nummer 15 van vorig seizoen in de Ligue 1 zou de onderhandelingen op clubniveau inmiddels hebben aangevat. Anderlecht zou bij een goed bod ook bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Amuzu. Al is een transfer nog niet meteen voor morgen. Beide clubs zijn er nog lang niet uit en ook met Amuzu zelf heeft Troyes nog geen akkoord. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden om tot een doorbraak te komen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

Indien Anderlecht één speler deze zomer kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

12
12
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

176
176
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

190
190
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

110
110
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

217
217
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

62
62
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

80
80
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

213
213
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

283
283
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

95
95
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

97
97
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

121
121
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

230
230
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

168
168
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

162
162
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

143
143
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

413
413
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

391
391
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

523
523
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

401
401
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

128
128
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

173
173
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

310
310
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

94
94

Meer sportnieuws