'Anderlecht opent transfergesprekken Amuzu'

door
'Anderlecht opent transfergesprekken Amuzu'

Zaterdag werd duidelijk dat Felice Mazzu nog een pak werk heeft om zijn ploeg bij RSC Anderlecht op punt te krijgen. Tijdens de eerste oefenwedstrijd tegen STVV gingen de Brusselaars namelijk met 0-1 onderuit. Mazzu moest het weliswaar zonder een aantal grote namen doen, desondanks bracht hij toch een aardige basisploeg tussen de lijnen.


De meeste internationals moeten nog aansluiten, aanwinsten Ishak Abdulrazak en Nilson Angulo zijn nog niet speelklaar en bovendien ontbreken enkele spelers met fysieke kwaaltjes: Sergio Gomez, Mario Stroeykens, Lucas Lissens en Adrien Trebel. Mazzu moest dan ook beroep doen op heel wat jongeren. Toch bracht hij ook enkele meer ervaren krachten aan de aftrap. Onder meer Hendrik Van Crombrugge, Lior Refaelov, Wesley Hoedt en Francis Amuzu stonden aan de aftrap.

Die laatste wou een vervolg breien en zijn sterk einde van vorig seizoen, maar speelde niet bepaald een grootse wedstrijd. Hij toonde zich weliswaar gretig van op de linkerflank, maar van een speler van zijn kaliber mag toch meer verwacht worden. Al is het maar de vraag of Amuzu nog lang bij Paars-Wit zal blijven. Zo zou de 22-jarige deze zomer wel eens kunnen vertrekken. Volgens journalist Sacha Tavolieri heeft Paars-Wit namelijk transfergesprekken opgestart met het Franse Estac Troyes.

AKKOORD NIET VOOR METEEN
De nummer 15 van vorig seizoen in de Ligue 1 zou de onderhandelingen op clubniveau inmiddels hebben aangevat. Anderlecht zou bij een goed bod ook bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Amuzu. Al is een transfer nog niet meteen voor morgen. Beide clubs zijn er nog lang niet uit en ook met Amuzu zelf heeft Troyes nog geen akkoord. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden om tot een doorbraak te komen.

LEES OOK: Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

Indien Anderlecht één speler deze zomer kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

9
9
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

71
71
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

21
21
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

208
208
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

229
229
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

82
82
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

134
134
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

592
592
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

164
164
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

128
128
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

243
243
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

318
318
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

357
357
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

153
153
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

768
768
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

470
470
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

137
137
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

333
333
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

58
58
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

80
80
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

426
426
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

95
95
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

518
518
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

281
281
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

478
478

Meer sportnieuws