'Pereira plots een haalbare kaart voor Belgische clubs'

door
'Pereira plots een haalbare kaart voor Belgische clubs'

Andreas Pereira werd een jaar geleden voor Manchester United voor 1 miljoen euro uitgeleend aan Flamengo. De toekomst van de speler is onduidelijk. Keert hij terug naar Europa?


Flamengo kan de speler voor 10 miljoen euro aankopen, maar dat vinden de Brazilianen veel te duur. Journalist Fabio Sormani laat weten dat Flamengo ook niet bereid is om dat bedrag te betalen en laat een som van 5 miljoen euro vallen. Dat is een aanvaardbaard bedrag, want Pereira ligt nog maar één jaar onder contract en heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 7,5 miljoen euro.

De ex-jeugdspeler van PSV kende een degelijk seizoen in Brazilië, maar zijn statistieken waren met 1 goal en 2 assists in 24 matchen niet hoogstaand te noemen. Daardoor lijken de betere Europese clubs niet echt happig te zijn om hem aan te trekken.

FENERBAHCE

Als Man Utd, waar de speler wellicht geen toekomst meer heeft, Pereira daadwerkelijk voor 5 miljoen euro wil verkopen, dan is hij plots ook een kandidaat voor Belgische topclubs. De 26-jarige speler liet twee jaar geleden nog verstaan dat hij een overstap naar een Belgische topclub zeker zou overwegen en wie weet kunnen de Belgische topclubs wel eens een poging wagen om de ex-speler van Granada, Valencia en Lazio naar de Jupiler Pro League te halen. Het is proberen alvast waard en Pereira zou een smaakmaker kunnen worden op de Belgische velden. Fenerbahçe is één van de clubs uit Europa die alvast interesse toonde. Wordt dus nog vervolgd.

LEES OOK: Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

12
12
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

40
40
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

180
180
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

404
404
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

137
137
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

175
175
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

251
251
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

118
118
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

317
317
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

208
208
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

306
306
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

564
564
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

382
382
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

137
137
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

159
159
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

298
298
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

831
831
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

344
344
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

77
77
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

349
349
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

129
129
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

595
595
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

134
134
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

269
269
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

217
217

Meer sportnieuws