'Pereira plots een haalbare kaart voor Belgische clubs'

door
'Pereira plots een haalbare kaart voor Belgische clubs'

Andreas Pereira werd een jaar geleden voor Manchester United voor 1 miljoen euro uitgeleend aan Flamengo. De toekomst van de speler is onduidelijk. Keert hij terug naar Europa?


Flamengo kan de speler voor 10 miljoen euro aankopen, maar dat vinden de Brazilianen veel te duur. Journalist Fabio Sormani laat weten dat Flamengo ook niet bereid is om dat bedrag te betalen en laat een som van 5 miljoen euro vallen. Dat is een aanvaardbaard bedrag, want Pereira ligt nog maar één jaar onder contract en heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 7,5 miljoen euro.

De ex-jeugdspeler van PSV kende een degelijk seizoen in Brazilië, maar zijn statistieken waren met 1 goal en 2 assists in 24 matchen niet hoogstaand te noemen. Daardoor lijken de betere Europese clubs niet echt happig te zijn om hem aan te trekken.

FENERBAHCE

Als Man Utd, waar de speler wellicht geen toekomst meer heeft, Pereira daadwerkelijk voor 5 miljoen euro wil verkopen, dan is hij plots ook een kandidaat voor Belgische topclubs. De 26-jarige speler liet twee jaar geleden nog verstaan dat hij een overstap naar een Belgische topclub zeker zou overwegen en wie weet kunnen de Belgische topclubs wel eens een poging wagen om de ex-speler van Granada, Valencia en Lazio naar de Jupiler Pro League te halen. Het is proberen alvast waard en Pereira zou een smaakmaker kunnen worden op de Belgische velden. Fenerbahçe is één van de clubs uit Europa die alvast interesse toonde. Wordt dus nog vervolgd.

LEES OOK: Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

6
6
Spaanse fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

150
150
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

117
117
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

293
293
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

229
229
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

226
226
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

115
115
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

81
81
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

92
92
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

83
83
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

64
64
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

135
135
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

145
145
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

352
352
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

115
115
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

323
323
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

121
121
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

44
44
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

426
426
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

47
47
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

96
96
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

303
303

Meer sportnieuws