'Theate krijgt 2 concurrenten voor toptransfer'

door
'Theate krijgt 2 concurrenten voor toptransfer'

De carrière van Arthur Theate ging de laatste jaren als een komeet. Twee jaar geleden werd de verdediger nog de deur gewezen bij enkele eerstenationalers, maar nu is hij sterkhouder in de Serie A én Rode Duivels. De 21-jarige deed het immers ook in zijn eerste seizoen bij Bologna meer dan behoorlijk en kan nu al een stap hogerop zetten.


Na een jaar Oostende en een jaar Bologna volgt mogelijk een nieuwe transfer voor Theate, want donderdag verscheen hij plots op het verlanglijstje van AC Milan. De Italiaanse kampioen is op zoek naar een nieuwe verdediger deze zomer en had zijn zinnen gezet op Sven Botman, maar heeft de strijd om de Nederlander verloren. Hij staat op het punt om bij Newcastle United te tekenen.

Milan schakelt dus door en ook La Gazetta dello Sport bevestigt nu dat Theate één van de namen op het lijstje met volgende opties is. Daarop staan nog twee anderen namen: Malick Thiaw en Francesco Acerbi. Thiaw lijkt de meest serieuze concurrent te worden voor Theate, want de 20-jarige Duitse belofteninternational van Schalke 04 lijkt ook toekomstgericht een goede keuze te zijn.

KORTE TERMIJN
Acerbi zou dan weer een stoplap op de korte termijn zijn. De Italiaanse international (25 caps) is al 34 jaar, maar dat betekent wel dat hij bakken ervaring zou meebrengen. Hij zou deze zomer vertrekken bij Lazio, ondanks dat zijn contract er nog drie jaar rondloopt. Hij zou volgens Nicolo Schira ook aangeboden zijn bij stadsgenoot Inter.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Is Theate klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

18
18
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

89
89
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

50
50
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

99
99
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

94
94
Garcia smult van Rode Duivels: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

196
196
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

431
431
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

90
90
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

187
187
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

50
50
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

167
167
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

80
80
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

131
131
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

281
281
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

267
267
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

131
131
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

301
301
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

219
219
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

240
240
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

835
835
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

258
258
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

678
678
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

135
135
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

88
88
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

153
153

Meer sportnieuws