'Theate krijgt 2 concurrenten voor toptransfer'

door
'Theate krijgt 2 concurrenten voor toptransfer'

De carrière van Arthur Theate ging de laatste jaren als een komeet. Twee jaar geleden werd de verdediger nog de deur gewezen bij enkele eerstenationalers, maar nu is hij sterkhouder in de Serie A én Rode Duivels. De 21-jarige deed het immers ook in zijn eerste seizoen bij Bologna meer dan behoorlijk en kan nu al een stap hogerop zetten.


Na een jaar Oostende en een jaar Bologna volgt mogelijk een nieuwe transfer voor Theate, want donderdag verscheen hij plots op het verlanglijstje van AC Milan. De Italiaanse kampioen is op zoek naar een nieuwe verdediger deze zomer en had zijn zinnen gezet op Sven Botman, maar heeft de strijd om de Nederlander verloren. Hij staat op het punt om bij Newcastle United te tekenen.

Milan schakelt dus door en ook La Gazetta dello Sport bevestigt nu dat Theate één van de namen op het lijstje met volgende opties is. Daarop staan nog twee anderen namen: Malick Thiaw en Francesco Acerbi. Thiaw lijkt de meest serieuze concurrent te worden voor Theate, want de 20-jarige Duitse belofteninternational van Schalke 04 lijkt ook toekomstgericht een goede keuze te zijn.

KORTE TERMIJN
Acerbi zou dan weer een stoplap op de korte termijn zijn. De Italiaanse international (25 caps) is al 34 jaar, maar dat betekent wel dat hij bakken ervaring zou meebrengen. Hij zou deze zomer vertrekken bij Lazio, ondanks dat zijn contract er nog drie jaar rondloopt. Hij zou volgens Nicolo Schira ook aangeboden zijn bij stadsgenoot Inter.

LEES OOK: Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

Is Theate klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

9
9
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

61
61
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

11
11
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

227
227
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

33
33
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

53
53
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

140
140
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

206
206
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

73
73
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

66
66
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

213
213
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

466
466
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

128
128
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

102
102
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

455
455
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

159
159
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

246
246
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

72
72
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

368
368
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

88
88
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

255
255
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

328
328

Meer sportnieuws