'Theate mag plots dromen van droomtransfer'

door
'Theate mag plots dromen van droomtransfer'

Arthur Theate kende een goed eerste seizoen bij Bologna, maar het is duidelijk dat hij ook nog veel te leren heeft. De linkspoot lokte echter de interesse van een aantal clubs. Sven Botman kan hem mogelijk helpen.


De Nederlander was lange tijd de nummer één op de shortlist van AC Milan, maar Newcastle United wint het pleit. The Magpies betalen 38 miljoen euro plus 2 miljoen euro aan bonussen om hem weg te halen bij het Franse Lille OSC. Die transfer zou bijna afgerond zijn volgens Nederlandse, Engelse én Italiaanse bronnen. AC Milan zoekt een verdediger en verlegt zijn aandacht nu naar andere pistes.

Volgens Sky Sport Italia komen Arthur Theate van Bologna en William Saliba van Arsenal weer in beeld, al zijn er nog geen gesprekken gaande. Theate werd eerder al gelinkt aan de club van Divock Origi (die volgende week tekent) en Alexis Saelemaekers. Theate kende een goed seizoen sinds zijn overstap van KV Oostende, maar de laatste weken van het seizoen verliepen minder. Het zou niet onverstandig zijn om nog een jaar te blijven en zekere minuten te vergaren bij Bologna.

QATAR

Theate wil dolgraag naar het WK in Qatar en moet daarvoor spelen. Bij AC Milan zou hij allerminst zeker zijn van een basisplaats, maar de Italiaanse landskampioen is wel zeker van Champions League-deelname en dat is uiteraard een droom voor elke speler. Theate liet eerder al verstaan dat hij een stap hogerop zeker ziet zitten en de voormalige jeugdspeler van KRC Genk en Standard mag dus hopen op een aanbieding van AC Milan.

LEES OOK: ‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Zal AC Milan een bod doen op Theate?

Meest recent

Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

1
1
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

91
91
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

109
109
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

32
32
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

410
410
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

84
84
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

327
327
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

250
250
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

132
132
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

724
724
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

139
139
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

57
57
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

145
145
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

177
177
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

881
881
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

155
155
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

233
233
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

104
104
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

239
239
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1144
1144
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

304
304
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

252
252
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

207
207
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

245
245

Meer sportnieuws