Dolblije Clement kondigt eerste aanwinst aan

194 stemmen
Dolblije Clement kondigt eerste aanwinst aan

Bij AS Monaco hebben ze zaterdag een goede dag beleefd. Philippe Clement is volop bezig met zijn troepen klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, zij het nog zonder een pak internationals. Met een vertimmerd elftal wist hij desondanks wel zusterclub Cercle Brugge met 1-0 te kloppen. In de marge van die wedstrijd kon hij ook de eerste aanwinst van de zomer bevestigen.


Clement gaf immers mee dat zoals verwacht Takumi Minamino overgenomen wordt van Liverpool. De voorbije dagen waren al berichten verschenen dat Monaco een akkoord bereikt had met de Reds om de Japanse flankaanvaller voor 15 miljoen euro te kopen en dat die som met bonussen nog kon oplopen tot 18 miljoen.

"Ik ben zeer tevreden", verklaarde Clement. "Ik ken hem al lang en hij stond zeer hoog op onze lijst. Iedereen hier is ervan overtuigd dat hij voldoende kwaliteiten heeft om onze ploeg iets bij te brengen. Hij heeft al de nodige ervaringen en bij Salzburg heeft hij ook veel mooie dingen laten zien, in een speelwijze die zeer dicht bij de onze ligt. Ook bij Liverpool deed hij het goed, maar daar was er veel concurrentie. Daarom is hij een opportuniteit voor ons."

EFFICIËNT
De passage van Minamino op Anfield werd geen gigantisch succes, want hij kon niet opboksen tegen de concurrentie van Salah, Mané, Firmino, Jota en Diaz. Afgelopen seizoen toonde hij zich wel zeer efficiënt, want hij scoorde tien keer in 22 matchen. Daarmee was hij goed voor een doelpunt om de 102 minuten. Clement zal ongetwijfeld hopen dat hij ook dergelijke cijfers uit Minamino zal kunnen halen.

LEES OOK: 'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Is dat een goede transfer van Monaco?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

23
23
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

31
31
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

20
20
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

27
27
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

28
28
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

89
89
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

96
96
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

371
371
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

72
72
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

140
140
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

287
287
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

865
865
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

481
481
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

885
885
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

154
154
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

426
426
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

806
806
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

559
559
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

156
156

Meer sportnieuws