Dolblije Clement kondigt eerste aanwinst aan

door
Dolblije Clement kondigt eerste aanwinst aan

Bij AS Monaco hebben ze zaterdag een goede dag beleefd. Philippe Clement is volop bezig met zijn troepen klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, zij het nog zonder een pak internationals. Met een vertimmerd elftal wist hij desondanks wel zusterclub Cercle Brugge met 1-0 te kloppen. In de marge van die wedstrijd kon hij ook de eerste aanwinst van de zomer bevestigen.


Clement gaf immers mee dat zoals verwacht Takumi Minamino overgenomen wordt van Liverpool. De voorbije dagen waren al berichten verschenen dat Monaco een akkoord bereikt had met de Reds om de Japanse flankaanvaller voor 15 miljoen euro te kopen en dat die som met bonussen nog kon oplopen tot 18 miljoen.

"Ik ben zeer tevreden", verklaarde Clement. "Ik ken hem al lang en hij stond zeer hoog op onze lijst. Iedereen hier is ervan overtuigd dat hij voldoende kwaliteiten heeft om onze ploeg iets bij te brengen. Hij heeft al de nodige ervaringen en bij Salzburg heeft hij ook veel mooie dingen laten zien, in een speelwijze die zeer dicht bij de onze ligt. Ook bij Liverpool deed hij het goed, maar daar was er veel concurrentie. Daarom is hij een opportuniteit voor ons."

EFFICIËNT
De passage van Minamino op Anfield werd geen gigantisch succes, want hij kon niet opboksen tegen de concurrentie van Salah, Mané, Firmino, Jota en Diaz. Afgelopen seizoen toonde hij zich wel zeer efficiënt, want hij scoorde tien keer in 22 matchen. Daarmee was hij goed voor een doelpunt om de 102 minuten. Clement zal ongetwijfeld hopen dat hij ook dergelijke cijfers uit Minamino zal kunnen halen.

LEES OOK: Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Is dat een goede transfer van Monaco?

Meest recent

Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

41
41
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

84
84
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

137
137
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

164
164
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

74
74
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

158
158
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

203
203
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

57
57
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

155
155
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

91
91
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

96
96
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

85
85
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

510
510
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

438
438
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

76
76
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

228
228
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

260
260
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

267
267
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

88
88
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

188
188
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

55
55
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

31
31
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

453
453
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

535
535
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

457
457

Meer sportnieuws