Dolblije Clement kondigt eerste aanwinst aan

194
Dolblije Clement kondigt eerste aanwinst aan

Bij AS Monaco hebben ze zaterdag een goede dag beleefd. Philippe Clement is volop bezig met zijn troepen klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, zij het nog zonder een pak internationals. Met een vertimmerd elftal wist hij desondanks wel zusterclub Cercle Brugge met 1-0 te kloppen. In de marge van die wedstrijd kon hij ook de eerste aanwinst van de zomer bevestigen.


Clement gaf immers mee dat zoals verwacht Takumi Minamino overgenomen wordt van Liverpool. De voorbije dagen waren al berichten verschenen dat Monaco een akkoord bereikt had met de Reds om de Japanse flankaanvaller voor 15 miljoen euro te kopen en dat die som met bonussen nog kon oplopen tot 18 miljoen.

"Ik ben zeer tevreden", verklaarde Clement. "Ik ken hem al lang en hij stond zeer hoog op onze lijst. Iedereen hier is ervan overtuigd dat hij voldoende kwaliteiten heeft om onze ploeg iets bij te brengen. Hij heeft al de nodige ervaringen en bij Salzburg heeft hij ook veel mooie dingen laten zien, in een speelwijze die zeer dicht bij de onze ligt. Ook bij Liverpool deed hij het goed, maar daar was er veel concurrentie. Daarom is hij een opportuniteit voor ons."

EFFICIËNT
De passage van Minamino op Anfield werd geen gigantisch succes, want hij kon niet opboksen tegen de concurrentie van Salah, Mané, Firmino, Jota en Diaz. Afgelopen seizoen toonde hij zich wel zeer efficiënt, want hij scoorde tien keer in 22 matchen. Daarmee was hij goed voor een doelpunt om de 102 minuten. Clement zal ongetwijfeld hopen dat hij ook dergelijke cijfers uit Minamino zal kunnen halen.

Is dat een goede transfer van Monaco?

Meest recent

'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

48
48
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

11
11
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

91
91
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

26
26
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

17
17
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

77
77
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

86
86
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

50
50
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

40
40
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

46
46
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

55
55
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

304
304
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

56
56
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

48
48
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

133
133
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

85
85
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

140
140
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

173
173
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

66
66
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

75
75
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

375
375
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1011
1011
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

105
105
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

30
30
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

202
202

Meer sportnieuws