Dolblije Clement kondigt eerste aanwinst aan

door
Dolblije Clement kondigt eerste aanwinst aan

Bij AS Monaco hebben ze zaterdag een goede dag beleefd. Philippe Clement is volop bezig met zijn troepen klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, zij het nog zonder een pak internationals. Met een vertimmerd elftal wist hij desondanks wel zusterclub Cercle Brugge met 1-0 te kloppen. In de marge van die wedstrijd kon hij ook de eerste aanwinst van de zomer bevestigen.


Clement gaf immers mee dat zoals verwacht Takumi Minamino overgenomen wordt van Liverpool. De voorbije dagen waren al berichten verschenen dat Monaco een akkoord bereikt had met de Reds om de Japanse flankaanvaller voor 15 miljoen euro te kopen en dat die som met bonussen nog kon oplopen tot 18 miljoen.

"Ik ben zeer tevreden", verklaarde Clement. "Ik ken hem al lang en hij stond zeer hoog op onze lijst. Iedereen hier is ervan overtuigd dat hij voldoende kwaliteiten heeft om onze ploeg iets bij te brengen. Hij heeft al de nodige ervaringen en bij Salzburg heeft hij ook veel mooie dingen laten zien, in een speelwijze die zeer dicht bij de onze ligt. Ook bij Liverpool deed hij het goed, maar daar was er veel concurrentie. Daarom is hij een opportuniteit voor ons."

EFFICIËNT
De passage van Minamino op Anfield werd geen gigantisch succes, want hij kon niet opboksen tegen de concurrentie van Salah, Mané, Firmino, Jota en Diaz. Afgelopen seizoen toonde hij zich wel zeer efficiënt, want hij scoorde tien keer in 22 matchen. Daarmee was hij goed voor een doelpunt om de 102 minuten. Clement zal ongetwijfeld hopen dat hij ook dergelijke cijfers uit Minamino zal kunnen halen.

LEES OOK: Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Is dat een goede transfer van Monaco?

Meest recent

Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

101
101
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

16
16
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

17
17
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

168
168
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

106
106
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

92
92
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

307
307
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

451
451
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

35
35
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

291
291
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

109
109
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1095
1095
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

44
44
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

104
104
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

181
181
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

36
36
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

195
195
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

135
135
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

260
260
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

205
205
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

83
83
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

32
32
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

303
303
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

378
378
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

33
33

Meer sportnieuws