KV Mechelen krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

door
KV Mechelen krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Er ligt nog veel werk op de plank bij KV Mechelen, want dat ging in zijn eerste oefenwedstrijd zaterdag met 3-1 onderuit tegen KV Kortrijk. Nieuwe trainer Danny Buijs zag zijn officieuze debuut dus met een nederlaag eindigen na een wedstrijd waarin vooral de defensie tekort schoot. Maar Malinwa liep ook nog andere averij op.


Zo moest KVM nog voor rust verder zonder Nikola Storm, die met een blessure van het veld moest. Maar volgens Het Nieuwsblad kunnen de club en de speler, die deze zomer een transfer wil maken, opgelucht ademhalen. De schade zou immers beperkt zijn. Storm had last aan de lies, maar werd eerder uit voorzorg naar de kant gehaald omdat hij ook deze week op training al iets gevoeld had. Het zou slechts om een overbelasting gaan.

Minder goed nieuws kreeg Mechelen dan weer over Kerim Mrabti. De aanvaller had in juni een selectie versierd voor de Zweedse nationale ploeg na een goed seizoen met tien doelpunten, maar liep daar een blessure op aan de kruisbanden. Het is nog niet helemaal duidelijk hoe lang hij out zal zijn, maar sowieso zou hij de competitiestart moeten missen.

OPERATIE VERMIJDEN
Zijn onbeschikbaarheid zal ook afhangen van het feit of hij al dan niet onder het mes zal moeten. Daarover zal pas beslist worden als Mrabti nog enkele testen bij specialisten heeft laten uitvoeren. Het zal dus al meteen puzzelen worden in de voorhoede voor Buijs in zijn eerste wedstrijden.

LEES OOK: Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Zal KV Mechelen een goede start nemen?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

59
59
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

29
29
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

75
75
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

108
108
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

299
299
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

281
281
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

193
193
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

221
221
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

193
193
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

117
117
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

132
132
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

62
62
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

177
177
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

452
452
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

392
392
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

285
285
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

142
142
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

438
438
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

832
832
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

291
291
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

238
238
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

182
182
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

454
454
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

163
163

Meer sportnieuws