KV Mechelen krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

94 stemmen
KV Mechelen krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Er ligt nog veel werk op de plank bij KV Mechelen, want dat ging in zijn eerste oefenwedstrijd zaterdag met 3-1 onderuit tegen KV Kortrijk. Nieuwe trainer Danny Buijs zag zijn officieuze debuut dus met een nederlaag eindigen na een wedstrijd waarin vooral de defensie tekort schoot. Maar Malinwa liep ook nog andere averij op.


Zo moest KVM nog voor rust verder zonder Nikola Storm, die met een blessure van het veld moest. Maar volgens Het Nieuwsblad kunnen de club en de speler, die deze zomer een transfer wil maken, opgelucht ademhalen. De schade zou immers beperkt zijn. Storm had last aan de lies, maar werd eerder uit voorzorg naar de kant gehaald omdat hij ook deze week op training al iets gevoeld had. Het zou slechts om een overbelasting gaan.

Minder goed nieuws kreeg Mechelen dan weer over Kerim Mrabti. De aanvaller had in juni een selectie versierd voor de Zweedse nationale ploeg na een goed seizoen met tien doelpunten, maar liep daar een blessure op aan de kruisbanden. Het is nog niet helemaal duidelijk hoe lang hij out zal zijn, maar sowieso zou hij de competitiestart moeten missen.

OPERATIE VERMIJDEN
Zijn onbeschikbaarheid zal ook afhangen van het feit of hij al dan niet onder het mes zal moeten. Daarover zal pas beslist worden als Mrabti nog enkele testen bij specialisten heeft laten uitvoeren. Het zal dus al meteen puzzelen worden in de voorhoede voor Buijs in zijn eerste wedstrijden.

LEES OOK: Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Zal KV Mechelen een goede start nemen?

Meest recent

Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

9
9
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

16
16
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

53
53
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

155
155
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

427
427
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

103
103
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

62
62
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

78
78
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

227
227
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

342
342
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

177
177
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

276
276
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

108
108
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

206
206
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

333
333
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

76
76
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

603
603
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

77
77
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

231
231
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

106
106
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

124
124
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

55
55
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

545
545

Meer sportnieuws