Volgende sterkhouder wil vertrekken bij KV Mechelen

door
Volgende sterkhouder wil vertrekken bij KV Mechelen

KV Mechelen kan terugblikken op vier succesvolle jaren, waarin het als tweedeklasser de beker veroverde en na de promotie snel uitgroeide tot een stabiele subtopper in de Jupiler Pro League. Dat gebeurde met een ploeg waarvan de ruggengraat geen al te drastische wijzigingen onderging, maar daar lijkt nu verandering in te komen. Trainer Wouter Vrancken koos al voor een nieuw avontuur bij KRC Genk en met Hugo Cuypers kwam AA Gent al een sterkhouder wegkapen.


Daar zal het wellicht niet bij blijven Achter de Kazerne. In Het Nieuwsblad geeft Nikola Storm immers aan dat ook hij deze zomer een transfer wil maken. De flankaanvaller geeft aan dat hij op zijn 27ste op zijn top zit en dat ook wil verzilveren. Dan zal Malinwa wel moeten meewerken en Storm hoopt dat er geen prijskaartje van 5 à 6 miljoen euro op zijn hoofd zal komen. Dan zal een transfer immers moeilijk worden.

Vooral de laatste twee seizoenen is Storm helemaal ontploft. In het seizoen 2020/21 liet hij elf goals en vijf assists optekenen in de competitie, de afgelopen jaargang deed hij nog beter met vijftien goals en zes assists. Er zijn maar weinig Belgische aanvallers die dergelijke cijfers kunnen voorleggen en dat was zelfs bondscoach Roberto Martinez niet ontgaan. Hij nam Storm in maart op in zijn voorselectie, al haalde hij de definitieve selectie uiteindelijk niet.

GENK
Het wordt nu afwachten welke clubs zich gaan melden voor Storm en hoe inschikkelijk KVM zal zijn, want de flankspeler heeft nog een contract tot 2026. De voorbije maanden werd hij al een paar keer aan Genk gelinkt, zeker toen het ernaar begon uit te zien dat Vrancken de overstap zou maken. Bij de Limburgers lijkt het er echter op dat er eerst volk zal moeten vertrekken, want Bongonda en Ito lopen er nog steeds rond.

LEES OOK: 'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

Is Storm klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

0
0
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

15
15
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

22
22
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

130
130
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

74
74
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

742
742
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

349
349
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

268
268
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

105
105
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

159
159
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

383
383
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

328
328
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

82
82
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

328
328
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

237
237
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

163
163
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

374
374
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

340
340
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

267
267
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

778
778
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

320
320
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

651
651
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

635
635
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

635
635

Meer sportnieuws