Volgende sterkhouder wil vertrekken bij KV Mechelen

door
Volgende sterkhouder wil vertrekken bij KV Mechelen

KV Mechelen kan terugblikken op vier succesvolle jaren, waarin het als tweedeklasser de beker veroverde en na de promotie snel uitgroeide tot een stabiele subtopper in de Jupiler Pro League. Dat gebeurde met een ploeg waarvan de ruggengraat geen al te drastische wijzigingen onderging, maar daar lijkt nu verandering in te komen. Trainer Wouter Vrancken koos al voor een nieuw avontuur bij KRC Genk en met Hugo Cuypers kwam AA Gent al een sterkhouder wegkapen.


Daar zal het wellicht niet bij blijven Achter de Kazerne. In Het Nieuwsblad geeft Nikola Storm immers aan dat ook hij deze zomer een transfer wil maken. De flankaanvaller geeft aan dat hij op zijn 27ste op zijn top zit en dat ook wil verzilveren. Dan zal Malinwa wel moeten meewerken en Storm hoopt dat er geen prijskaartje van 5 à 6 miljoen euro op zijn hoofd zal komen. Dan zal een transfer immers moeilijk worden.

Vooral de laatste twee seizoenen is Storm helemaal ontploft. In het seizoen 2020/21 liet hij elf goals en vijf assists optekenen in de competitie, de afgelopen jaargang deed hij nog beter met vijftien goals en zes assists. Er zijn maar weinig Belgische aanvallers die dergelijke cijfers kunnen voorleggen en dat was zelfs bondscoach Roberto Martinez niet ontgaan. Hij nam Storm in maart op in zijn voorselectie, al haalde hij de definitieve selectie uiteindelijk niet.

GENK
Het wordt nu afwachten welke clubs zich gaan melden voor Storm en hoe inschikkelijk KVM zal zijn, want de flankspeler heeft nog een contract tot 2026. De voorbije maanden werd hij al een paar keer aan Genk gelinkt, zeker toen het ernaar begon uit te zien dat Vrancken de overstap zou maken. Bij de Limburgers lijkt het er echter op dat er eerst volk zal moeten vertrekken, want Bongonda en Ito lopen er nog steeds rond.

LEES OOK: Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

Is Storm klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

2
2
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

26
26
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

43
43
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

42
42
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

155
155
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

163
163
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

94
94
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

583
583
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

301
301
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

161
161
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

92
92
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

142
142
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

177
177
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

201
201
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

217
217
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

165
165
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

698
698
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

328
328
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

29
29
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

106
106
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

199
199
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

162
162
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

112
112
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

607
607

Meer sportnieuws