Volgende sterkhouder wil vertrekken bij KV Mechelen

door
Volgende sterkhouder wil vertrekken bij KV Mechelen

KV Mechelen kan terugblikken op vier succesvolle jaren, waarin het als tweedeklasser de beker veroverde en na de promotie snel uitgroeide tot een stabiele subtopper in de Jupiler Pro League. Dat gebeurde met een ploeg waarvan de ruggengraat geen al te drastische wijzigingen onderging, maar daar lijkt nu verandering in te komen. Trainer Wouter Vrancken koos al voor een nieuw avontuur bij KRC Genk en met Hugo Cuypers kwam AA Gent al een sterkhouder wegkapen.


Daar zal het wellicht niet bij blijven Achter de Kazerne. In Het Nieuwsblad geeft Nikola Storm immers aan dat ook hij deze zomer een transfer wil maken. De flankaanvaller geeft aan dat hij op zijn 27ste op zijn top zit en dat ook wil verzilveren. Dan zal Malinwa wel moeten meewerken en Storm hoopt dat er geen prijskaartje van 5 à 6 miljoen euro op zijn hoofd zal komen. Dan zal een transfer immers moeilijk worden.

Vooral de laatste twee seizoenen is Storm helemaal ontploft. In het seizoen 2020/21 liet hij elf goals en vijf assists optekenen in de competitie, de afgelopen jaargang deed hij nog beter met vijftien goals en zes assists. Er zijn maar weinig Belgische aanvallers die dergelijke cijfers kunnen voorleggen en dat was zelfs bondscoach Roberto Martinez niet ontgaan. Hij nam Storm in maart op in zijn voorselectie, al haalde hij de definitieve selectie uiteindelijk niet.

GENK
Het wordt nu afwachten welke clubs zich gaan melden voor Storm en hoe inschikkelijk KVM zal zijn, want de flankspeler heeft nog een contract tot 2026. De voorbije maanden werd hij al een paar keer aan Genk gelinkt, zeker toen het ernaar begon uit te zien dat Vrancken de overstap zou maken. Bij de Limburgers lijkt het er echter op dat er eerst volk zal moeten vertrekken, want Bongonda en Ito lopen er nog steeds rond.

LEES OOK: Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

Is Storm klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

3
3
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

59
59
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

104
104
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

41
41
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

58
58
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

39
39
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

166
166
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

40
40
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

35
35
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

54
54
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

98
98
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

268
268
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

117
117
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

168
168
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

123
123
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

95
95
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

421
421
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

86
86
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

161
161
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

159
159
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

115
115
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

171
171

Meer sportnieuws