Volgende sterkhouder wil vertrekken bij KV Mechelen

door
Volgende sterkhouder wil vertrekken bij KV Mechelen

KV Mechelen kan terugblikken op vier succesvolle jaren, waarin het als tweedeklasser de beker veroverde en na de promotie snel uitgroeide tot een stabiele subtopper in de Jupiler Pro League. Dat gebeurde met een ploeg waarvan de ruggengraat geen al te drastische wijzigingen onderging, maar daar lijkt nu verandering in te komen. Trainer Wouter Vrancken koos al voor een nieuw avontuur bij KRC Genk en met Hugo Cuypers kwam AA Gent al een sterkhouder wegkapen.


Daar zal het wellicht niet bij blijven Achter de Kazerne. In Het Nieuwsblad geeft Nikola Storm immers aan dat ook hij deze zomer een transfer wil maken. De flankaanvaller geeft aan dat hij op zijn 27ste op zijn top zit en dat ook wil verzilveren. Dan zal Malinwa wel moeten meewerken en Storm hoopt dat er geen prijskaartje van 5 à 6 miljoen euro op zijn hoofd zal komen. Dan zal een transfer immers moeilijk worden.

Vooral de laatste twee seizoenen is Storm helemaal ontploft. In het seizoen 2020/21 liet hij elf goals en vijf assists optekenen in de competitie, de afgelopen jaargang deed hij nog beter met vijftien goals en zes assists. Er zijn maar weinig Belgische aanvallers die dergelijke cijfers kunnen voorleggen en dat was zelfs bondscoach Roberto Martinez niet ontgaan. Hij nam Storm in maart op in zijn voorselectie, al haalde hij de definitieve selectie uiteindelijk niet.

GENK
Het wordt nu afwachten welke clubs zich gaan melden voor Storm en hoe inschikkelijk KVM zal zijn, want de flankspeler heeft nog een contract tot 2026. De voorbije maanden werd hij al een paar keer aan Genk gelinkt, zeker toen het ernaar begon uit te zien dat Vrancken de overstap zou maken. Bij de Limburgers lijkt het er echter op dat er eerst volk zal moeten vertrekken, want Bongonda en Ito lopen er nog steeds rond.

LEES OOK: Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

Is Storm klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

30
30
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

26
26
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

160
160
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

25
25
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

313
313
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

249
249
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

300
300
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

14
14
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

30
30
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

56
56
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

93
93
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

64
64
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

389
389
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

154
154
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

317
317
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

126
126
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

469
469
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

276
276
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

223
223
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

173
173
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

248
248
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

744
744
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59

Meer sportnieuws