Volgende sterkhouder wil vertrekken bij KV Mechelen

136 stemmen
Volgende sterkhouder wil vertrekken bij KV Mechelen

KV Mechelen kan terugblikken op vier succesvolle jaren, waarin het als tweedeklasser de beker veroverde en na de promotie snel uitgroeide tot een stabiele subtopper in de Jupiler Pro League. Dat gebeurde met een ploeg waarvan de ruggengraat geen al te drastische wijzigingen onderging, maar daar lijkt nu verandering in te komen. Trainer Wouter Vrancken koos al voor een nieuw avontuur bij KRC Genk en met Hugo Cuypers kwam AA Gent al een sterkhouder wegkapen.


Daar zal het wellicht niet bij blijven Achter de Kazerne. In Het Nieuwsblad geeft Nikola Storm immers aan dat ook hij deze zomer een transfer wil maken. De flankaanvaller geeft aan dat hij op zijn 27ste op zijn top zit en dat ook wil verzilveren. Dan zal Malinwa wel moeten meewerken en Storm hoopt dat er geen prijskaartje van 5 à 6 miljoen euro op zijn hoofd zal komen. Dan zal een transfer immers moeilijk worden.

Vooral de laatste twee seizoenen is Storm helemaal ontploft. In het seizoen 2020/21 liet hij elf goals en vijf assists optekenen in de competitie, de afgelopen jaargang deed hij nog beter met vijftien goals en zes assists. Er zijn maar weinig Belgische aanvallers die dergelijke cijfers kunnen voorleggen en dat was zelfs bondscoach Roberto Martinez niet ontgaan. Hij nam Storm in maart op in zijn voorselectie, al haalde hij de definitieve selectie uiteindelijk niet.

GENK
Het wordt nu afwachten welke clubs zich gaan melden voor Storm en hoe inschikkelijk KVM zal zijn, want de flankspeler heeft nog een contract tot 2026. De voorbije maanden werd hij al een paar keer aan Genk gelinkt, zeker toen het ernaar begon uit te zien dat Vrancken de overstap zou maken. Bij de Limburgers lijkt het er echter op dat er eerst volk zal moeten vertrekken, want Bongonda en Ito lopen er nog steeds rond.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Is Storm klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

40
40
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

49
49
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

178
178
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

27
27
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

195
195
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

495
495
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

271
271
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

341
341
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

64
64
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

107
107
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

148
148
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

59
59
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

115
115
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

179
179
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

134
134
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

86
86
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

454
454
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

158
158
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

34
34
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

85
85
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

341
341
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

325
325
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

109
109
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

164
164
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

128
128

Meer sportnieuws