'KRC Genk wordt afgetroefd voor nieuwe middenvelder'

door
'KRC Genk wordt afgetroefd voor nieuwe middenvelder'

KRC Genk heeft zich deze zomer tot dusver rustig gehouden op de transfermarkt. Met Wouter Vrancken kwam er wel een nieuwe trainer, maar op het vlak van nieuwe spelers bleef het tot dusver stil. De enige 'nieuwkomers' tot dusver zijn Cyriel Dessers en Bastien Toma, die terugkeren na een uitleenbeurt. Verder raakte Genk nog niet.


Er gingen wel al enkele namen rond in de Cegeka Arena, waaronder ook die van Connor Barron. Genk zou onder de indruk geraakt zijn van de middenvelder toen die in juni met de Schotse U21 tegen de Jonge Duivels speelde. Het voorbije halfjaar brak de 19-jarige helemaal door bij Aberdeen, nadat hij in de eerste seizoenshelft nog verhuurd werd aan een vierdeklasser.

Daarmee kwam hij in het vizier van Genk, maar ook van Celtic, Bologna en Sassuolo. Zij zullen zich echter moeten haasten voor een transfer, want Aberdeen wil alle gegadigden te snel af zijn. "We hebben een aantal goede jonge spelers wiens contracten we willen verlengen en Connor Barron is daar één van", verklaart trainer Jim Goodwin in The Scotsman. "Hij heeft een geweldige tweede seizoenshelft gehad. Hij is het soort speler rond wie je je ploeg wil bouwen, zeker gezien zijn leeftijd."

KOOPJE
Momenteel zou Barron nog een koopje kunnen zijn voor Genk, want zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op amper 75.000 euro geschat en hij heeft bij Aberdeen nog een contract tot 2024. Als dat opengebroken wordt, zal de prijs echter snel omhoog kunnen gaan. Zeker gezien de nu al grote interesse, die wellicht alleen maar zal groeien als Barron volgend seizoen kan bevestigen.

LEES OOK: Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

Moet Genk snel een bod uitbrengen?

Meest recent

Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

0
0
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

34
34
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

62
62
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

45
45
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

37
37
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

75
75
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

251
251
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

165
165
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

240
240
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

97
97
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

180
180
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

249
249
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

535
535
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

217
217
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

195
195
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

108
108
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

389
389
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

302
302
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

292
292
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

443
443
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1302
1302
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

144
144

Meer sportnieuws