'KRC Genk wordt afgetroefd voor nieuwe middenvelder'

door
'KRC Genk wordt afgetroefd voor nieuwe middenvelder'

KRC Genk heeft zich deze zomer tot dusver rustig gehouden op de transfermarkt. Met Wouter Vrancken kwam er wel een nieuwe trainer, maar op het vlak van nieuwe spelers bleef het tot dusver stil. De enige 'nieuwkomers' tot dusver zijn Cyriel Dessers en Bastien Toma, die terugkeren na een uitleenbeurt. Verder raakte Genk nog niet.


Er gingen wel al enkele namen rond in de Cegeka Arena, waaronder ook die van Connor Barron. Genk zou onder de indruk geraakt zijn van de middenvelder toen die in juni met de Schotse U21 tegen de Jonge Duivels speelde. Het voorbije halfjaar brak de 19-jarige helemaal door bij Aberdeen, nadat hij in de eerste seizoenshelft nog verhuurd werd aan een vierdeklasser.

Daarmee kwam hij in het vizier van Genk, maar ook van Celtic, Bologna en Sassuolo. Zij zullen zich echter moeten haasten voor een transfer, want Aberdeen wil alle gegadigden te snel af zijn. "We hebben een aantal goede jonge spelers wiens contracten we willen verlengen en Connor Barron is daar één van", verklaart trainer Jim Goodwin in The Scotsman. "Hij heeft een geweldige tweede seizoenshelft gehad. Hij is het soort speler rond wie je je ploeg wil bouwen, zeker gezien zijn leeftijd."

KOOPJE
Momenteel zou Barron nog een koopje kunnen zijn voor Genk, want zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op amper 75.000 euro geschat en hij heeft bij Aberdeen nog een contract tot 2024. Als dat opengebroken wordt, zal de prijs echter snel omhoog kunnen gaan. Zeker gezien de nu al grote interesse, die wellicht alleen maar zal groeien als Barron volgend seizoen kan bevestigen.

LEES OOK: Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

Moet Genk snel een bod uitbrengen?

Meest recent

Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

8
8
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

44
44
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

48
48
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

35
35
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

133
133
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

114
114
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

39
39
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

206
206
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

138
138
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

254
254
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

143
143
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

284
284
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

274
274
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

149
149
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

101
101
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

197
197
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

54
54
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

190
190
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

75
75
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

312
312
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

98
98
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

92
92
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

378
378
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

127
127
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

65
65

Meer sportnieuws