'KRC Genk wordt afgetroefd voor nieuwe middenvelder'

door
'KRC Genk wordt afgetroefd voor nieuwe middenvelder'

KRC Genk heeft zich deze zomer tot dusver rustig gehouden op de transfermarkt. Met Wouter Vrancken kwam er wel een nieuwe trainer, maar op het vlak van nieuwe spelers bleef het tot dusver stil. De enige 'nieuwkomers' tot dusver zijn Cyriel Dessers en Bastien Toma, die terugkeren na een uitleenbeurt. Verder raakte Genk nog niet.


Er gingen wel al enkele namen rond in de Cegeka Arena, waaronder ook die van Connor Barron. Genk zou onder de indruk geraakt zijn van de middenvelder toen die in juni met de Schotse U21 tegen de Jonge Duivels speelde. Het voorbije halfjaar brak de 19-jarige helemaal door bij Aberdeen, nadat hij in de eerste seizoenshelft nog verhuurd werd aan een vierdeklasser.

Daarmee kwam hij in het vizier van Genk, maar ook van Celtic, Bologna en Sassuolo. Zij zullen zich echter moeten haasten voor een transfer, want Aberdeen wil alle gegadigden te snel af zijn. "We hebben een aantal goede jonge spelers wiens contracten we willen verlengen en Connor Barron is daar één van", verklaart trainer Jim Goodwin in The Scotsman. "Hij heeft een geweldige tweede seizoenshelft gehad. Hij is het soort speler rond wie je je ploeg wil bouwen, zeker gezien zijn leeftijd."

KOOPJE
Momenteel zou Barron nog een koopje kunnen zijn voor Genk, want zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op amper 75.000 euro geschat en hij heeft bij Aberdeen nog een contract tot 2024. Als dat opengebroken wordt, zal de prijs echter snel omhoog kunnen gaan. Zeker gezien de nu al grote interesse, die wellicht alleen maar zal groeien als Barron volgend seizoen kan bevestigen.

LEES OOK: Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Moet Genk snel een bod uitbrengen?

Meest recent

'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

96
96
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

43
43
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

116
116
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

34
34
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

147
147
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

77
77
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

23
23
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

111
111
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

74
74
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

306
306
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

209
209
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

294
294
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

288
288
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

409
409
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

203
203
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

347
347
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

65
65
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

254
254
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

187
187
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

102
102
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

272
272
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

203
203
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

134
134

Meer sportnieuws