'KRC Genk wordt afgetroefd voor nieuwe middenvelder'

door
'KRC Genk wordt afgetroefd voor nieuwe middenvelder'

KRC Genk heeft zich deze zomer tot dusver rustig gehouden op de transfermarkt. Met Wouter Vrancken kwam er wel een nieuwe trainer, maar op het vlak van nieuwe spelers bleef het tot dusver stil. De enige 'nieuwkomers' tot dusver zijn Cyriel Dessers en Bastien Toma, die terugkeren na een uitleenbeurt. Verder raakte Genk nog niet.


Er gingen wel al enkele namen rond in de Cegeka Arena, waaronder ook die van Connor Barron. Genk zou onder de indruk geraakt zijn van de middenvelder toen die in juni met de Schotse U21 tegen de Jonge Duivels speelde. Het voorbije halfjaar brak de 19-jarige helemaal door bij Aberdeen, nadat hij in de eerste seizoenshelft nog verhuurd werd aan een vierdeklasser.

Daarmee kwam hij in het vizier van Genk, maar ook van Celtic, Bologna en Sassuolo. Zij zullen zich echter moeten haasten voor een transfer, want Aberdeen wil alle gegadigden te snel af zijn. "We hebben een aantal goede jonge spelers wiens contracten we willen verlengen en Connor Barron is daar één van", verklaart trainer Jim Goodwin in The Scotsman. "Hij heeft een geweldige tweede seizoenshelft gehad. Hij is het soort speler rond wie je je ploeg wil bouwen, zeker gezien zijn leeftijd."

KOOPJE
Momenteel zou Barron nog een koopje kunnen zijn voor Genk, want zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op amper 75.000 euro geschat en hij heeft bij Aberdeen nog een contract tot 2024. Als dat opengebroken wordt, zal de prijs echter snel omhoog kunnen gaan. Zeker gezien de nu al grote interesse, die wellicht alleen maar zal groeien als Barron volgend seizoen kan bevestigen.

LEES OOK: KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

Moet Genk snel een bod uitbrengen?

Meest recent

Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

37
37
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

59
59
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

16
16
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

187
187
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

117
117
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

39
39
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

197
197
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

38
38
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

89
89
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

247
247
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

101
101
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

92
92
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

187
187
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

107
107
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

384
384
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

154
154
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

339
339
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

270
270
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

481
481
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

249
249
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

221
221
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

174
174
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

64
64

Meer sportnieuws