'KRC Genk wordt afgetroefd voor nieuwe middenvelder'

194 stemmen
'KRC Genk wordt afgetroefd voor nieuwe middenvelder'

KRC Genk heeft zich deze zomer tot dusver rustig gehouden op de transfermarkt. Met Wouter Vrancken kwam er wel een nieuwe trainer, maar op het vlak van nieuwe spelers bleef het tot dusver stil. De enige 'nieuwkomers' tot dusver zijn Cyriel Dessers en Bastien Toma, die terugkeren na een uitleenbeurt. Verder raakte Genk nog niet.


Er gingen wel al enkele namen rond in de Cegeka Arena, waaronder ook die van Connor Barron. Genk zou onder de indruk geraakt zijn van de middenvelder toen die in juni met de Schotse U21 tegen de Jonge Duivels speelde. Het voorbije halfjaar brak de 19-jarige helemaal door bij Aberdeen, nadat hij in de eerste seizoenshelft nog verhuurd werd aan een vierdeklasser.

Daarmee kwam hij in het vizier van Genk, maar ook van Celtic, Bologna en Sassuolo. Zij zullen zich echter moeten haasten voor een transfer, want Aberdeen wil alle gegadigden te snel af zijn. "We hebben een aantal goede jonge spelers wiens contracten we willen verlengen en Connor Barron is daar één van", verklaart trainer Jim Goodwin in The Scotsman. "Hij heeft een geweldige tweede seizoenshelft gehad. Hij is het soort speler rond wie je je ploeg wil bouwen, zeker gezien zijn leeftijd."

KOOPJE
Momenteel zou Barron nog een koopje kunnen zijn voor Genk, want zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op amper 75.000 euro geschat en hij heeft bij Aberdeen nog een contract tot 2024. Als dat opengebroken wordt, zal de prijs echter snel omhoog kunnen gaan. Zeker gezien de nu al grote interesse, die wellicht alleen maar zal groeien als Barron volgend seizoen kan bevestigen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

🚀

Moet Genk snel een bod uitbrengen?

Meest recent

Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

7
7
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

34
34
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

9
9
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

106
106
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

31
31
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

21
21
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

413
413
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

338
338
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

57
57
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

247
247
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

128
128
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

254
254
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

136
136
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

175
175
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

106
106
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

68
68
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

73
73
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

535
535
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

250
250
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

320
320
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

317
317
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

82
82
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1083
1083
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

350
350

Meer sportnieuws