SPORT: "Megatransfer Frenkie plots zeer nabij"

134 stemmen
SPORT:

Er zal de komende weken wellicht nog heel wat bewegen bij FC Barcelona, want dat lijkt van plan om zich deze zomer stevig te versterken. Naast enkele transfervrije aanwinsten worden de pijlen in eerste instantie vooral gericht op Robert Lewandowski, maar daarvoor hebben ze bij Barça geld nodig. Dat zou weleens snel kunnen binnenstromen.


SPORT pakt immers uit met het nieuws dat een vertrek van Frenkie de Jong uit Camp Nou nu toch aanstaande zou zijn. De Nederlandse middenvelder wordt al weken het hof gemaakt door Manchester United, waar hij herenigd zou kunnen worden met zijn ex-trainer Erik ten Hag. Alleen stond De Jong zelf niet te springen voor een vertrek en moesten de clubs ook nog tot een akkoord zien te komen.

Er zou nu echter een doorbraak geweest zijn in de onderhandelingen en United en Barça zouden bijna akkoord zijn over een transfersom die rond de 80 miljoen euro zou liggen. De volgende stap is nu voor de Engelsen om ook een overeenkomst te vinden met De Jong, die eerst wou wachten tot de clubs een akkoord hadden voor hij aan tafel aanschoof. Nu dat bijna een feit is, zouden de gesprekken over een vijfjarig contract opgestart worden.

SNEL AKKOORD
De transfer zou weleens snel rond kunnen zijn, want bij Man Utd zouden ze denken dat nog voor het einde van de maand alle handtekeningen gezet zouden kunnen zijn. Bij United moet De Jong de opvolger worden van Paul Pogba, die zijn aflopende contract niet verlengde. De club hoopt dat zijn komst voor een sneeuwbaleffect zal zorgen en andere spelers zal overtuigen om ook naar Old Trafford te komen.

LEES OOK: OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

Denk je dat de transfer zo snel rond zal raken?

Meest recent

De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

0
0
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

19
19
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

50
50
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

72
72
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

69
69
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

81
81
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

172
172
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

157
157
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

353
353
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

181
181
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

84
84
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

416
416
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

232
232
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

247
247
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

92
92
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

173
173
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

335
335
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

183
183
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

201
201
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

232
232
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

860
860
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

180
180
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

703
703

Meer sportnieuws