'Liverpool choqueert met Salah-beslissing'

door
'Liverpool choqueert met Salah-beslissing'

Liverpool FC greep uiteindelijk nipt naast de Champions League én Engelse titel, toch mogen de Reds terugblikken op een erg fraai seizoen waarin het lange tijd in de running was voor de quadruple. Dat biedt de ploeg van coach Jürgen Klopp ook perspectief voor de komende jaargangen. Al dreigt de grootmacht wel enkele sterkhouders kwijt te spelen.


Zo is het vertrek van Sadio Mané inmiddels een feit. De Senegalese aanvaller werd deze week officieel voorgesteld bij Bayern München. Met Darwin Nuñez had Liverpool zich zijn aanvalslinie immers al gevoelig versterkt, waardoor er voldoend ruimte was voor het vertrek van Mané. Bovendien was hij zijn laatste contractjaar ingegaan op Anfield. De Engelse vice-kampioen moest dus wel meewerken aan een transfer om te voorkomen dat hij een jaartje later gratis zou vertrekken. Maar Mané was in soortgelijke situatie.

Mohamed Salah is namelijk ook zijn laatste contractjaar ingegaan. Liverpool probeerde afgelopen seizoen meermaals om de overeenkomst van de Egyptische superster open te breken, maar beide partijen vonden geen akkoord wegens financiële redenen. Tot dusver leek een zomers vertrek van de aanvaller echter onwaarschijnlijk. Maar The Sun meldt nu dat Liverpool dan toch overweegt om hem te laten gaan.

KLEINE 70 MILJOEN
Het hoofddoel is nog steeds om zijn contract open te breken. Maar de Reds willen vooral voorkomen dat Salah, die eerder al flirtte met andere topclubs, zonder transfersom vertrekt. Daarom zou de club bereid zijn om mee te werken aan een zomertransfer als een bedrag van 60 miljoen pond, een kleine 70 miljoen euro. Dat is een behoorlijk bedrag voor een 30-jarige die binnen een jaartje gratis valt op te halen. Desondanks zou er toch de nodige interesse heersen. Onder meer Real Madrid wordt door The Sun genoemd.

LEES OOK: Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Salah behoort tot de 5 beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

9
9
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

41
41
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

172
172
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

187
187
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

296
296
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

581
581
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

509
509
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

33
33
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

380
380
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1042
1042
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

608
608
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

429
429
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1007
1007
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

122
122
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

214
214
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

143
143
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

233
233
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

637
637
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

429
429
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

39
39
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

866
866
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1412
1412
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

73
73
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

207
207

Meer sportnieuws