'Liverpool choqueert met Salah-beslissing'

307
'Liverpool choqueert met Salah-beslissing'

Liverpool FC greep uiteindelijk nipt naast de Champions League én Engelse titel, toch mogen de Reds terugblikken op een erg fraai seizoen waarin het lange tijd in de running was voor de quadruple. Dat biedt de ploeg van coach Jürgen Klopp ook perspectief voor de komende jaargangen. Al dreigt de grootmacht wel enkele sterkhouders kwijt te spelen.


Zo is het vertrek van Sadio Mané inmiddels een feit. De Senegalese aanvaller werd deze week officieel voorgesteld bij Bayern München. Met Darwin Nuñez had Liverpool zich zijn aanvalslinie immers al gevoelig versterkt, waardoor er voldoend ruimte was voor het vertrek van Mané. Bovendien was hij zijn laatste contractjaar ingegaan op Anfield. De Engelse vice-kampioen moest dus wel meewerken aan een transfer om te voorkomen dat hij een jaartje later gratis zou vertrekken. Maar Mané was in soortgelijke situatie.

Mohamed Salah is namelijk ook zijn laatste contractjaar ingegaan. Liverpool probeerde afgelopen seizoen meermaals om de overeenkomst van de Egyptische superster open te breken, maar beide partijen vonden geen akkoord wegens financiële redenen. Tot dusver leek een zomers vertrek van de aanvaller echter onwaarschijnlijk. Maar The Sun meldt nu dat Liverpool dan toch overweegt om hem te laten gaan.

KLEINE 70 MILJOEN
Het hoofddoel is nog steeds om zijn contract open te breken. Maar de Reds willen vooral voorkomen dat Salah, die eerder al flirtte met andere topclubs, zonder transfersom vertrekt. Daarom zou de club bereid zijn om mee te werken aan een zomertransfer als een bedrag van 60 miljoen pond, een kleine 70 miljoen euro. Dat is een behoorlijk bedrag voor een 30-jarige die binnen een jaartje gratis valt op te halen. Desondanks zou er toch de nodige interesse heersen. Onder meer Real Madrid wordt door The Sun genoemd.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Salah behoort tot de 5 beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

4
4
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

38
38
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

6
6
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

28
28
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

20
20
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

175
175
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

73
73
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

38
38
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

24
24
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

17
17
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

64
64
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

151
151
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

35
35
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

112
112
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

59
59
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

103
103
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

56
56
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

132
132
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

111
111
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

215
215
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16

Meer sportnieuws