'Liverpool choqueert met Salah-beslissing'

door
'Liverpool choqueert met Salah-beslissing'

Liverpool FC greep uiteindelijk nipt naast de Champions League én Engelse titel, toch mogen de Reds terugblikken op een erg fraai seizoen waarin het lange tijd in de running was voor de quadruple. Dat biedt de ploeg van coach Jürgen Klopp ook perspectief voor de komende jaargangen. Al dreigt de grootmacht wel enkele sterkhouders kwijt te spelen.


Zo is het vertrek van Sadio Mané inmiddels een feit. De Senegalese aanvaller werd deze week officieel voorgesteld bij Bayern München. Met Darwin Nuñez had Liverpool zich zijn aanvalslinie immers al gevoelig versterkt, waardoor er voldoend ruimte was voor het vertrek van Mané. Bovendien was hij zijn laatste contractjaar ingegaan op Anfield. De Engelse vice-kampioen moest dus wel meewerken aan een transfer om te voorkomen dat hij een jaartje later gratis zou vertrekken. Maar Mané was in soortgelijke situatie.

Mohamed Salah is namelijk ook zijn laatste contractjaar ingegaan. Liverpool probeerde afgelopen seizoen meermaals om de overeenkomst van de Egyptische superster open te breken, maar beide partijen vonden geen akkoord wegens financiële redenen. Tot dusver leek een zomers vertrek van de aanvaller echter onwaarschijnlijk. Maar The Sun meldt nu dat Liverpool dan toch overweegt om hem te laten gaan.

KLEINE 70 MILJOEN
Het hoofddoel is nog steeds om zijn contract open te breken. Maar de Reds willen vooral voorkomen dat Salah, die eerder al flirtte met andere topclubs, zonder transfersom vertrekt. Daarom zou de club bereid zijn om mee te werken aan een zomertransfer als een bedrag van 60 miljoen pond, een kleine 70 miljoen euro. Dat is een behoorlijk bedrag voor een 30-jarige die binnen een jaartje gratis valt op te halen. Desondanks zou er toch de nodige interesse heersen. Onder meer Real Madrid wordt door The Sun genoemd.

LEES OOK: Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Salah behoort tot de 5 beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

61
61
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

29
29
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

59
59
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

185
185
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

102
102
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

32
32
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

34
34
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

35
35
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

170
170
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

941
941
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

224
224
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

129
129
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

124
124
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

39
39
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

228
228
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

123
123
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

342
342
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

235
235
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

414
414
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

242
242
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

401
401
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

237
237
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

405
405
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

44
44
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

134
134

Meer sportnieuws