'Club Brugge in goede papieren voor JPL-revelatie'

door
'Club Brugge in goede papieren voor JPL-revelatie'

Ondanks het behalen van de derde opeenvolgende landstitel, gaat Club Brugge deze zomer aan zijn spelersselectie sleutelen. Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart inmiddels al twee zomeraanwinsten in huis. Daar zullen in de komende weken en maanden ongetwijfeld nog meer versterkingen bij komen.


Ondanks het aantrekken van Jutgla, is er in het aanvallende compartiment nog wat extra mankracht nodig. Zo staat een nieuwe spits bovenaan het lijstje met prioriteiten en mikt men ook op een extra flankaanvaller. Daarnaast werkt Blauw-Zwart aan verdere versterking voor het middenveld. Mats Rits is de eerstkomende maanden immers niet beschikbaar wegens zijn blessure. Achter de toekomst van Ruud Vormer en Eder Balanta bij Club, blijft dan weer een vraagteken staan.

Om het middenveld van vers bloed te voorzien, zouden de Bruggelingen vooral in eigen land speuren. Zo trekt Blauw-Zwart stevig aan de mouw van Vinicius Souza. De Braziliaan, die via de City Football Group (CFG) eigendom is van Lommel SK, deed het vorig seizoen uitstekend op huurbasis bij KV Mechelen. Daar speelde hij zich in de kijker van verschillende ploegen. De concurrentie is dan ook groot, maar de Belgische landskampioen zou over goede papieren beschikken.

UITLEENBEURT
Volgens de betrouwbare Schotse journalist Anthony Joseph deed Fenerbahçe inmiddels een bod, maar dat werd vrijwel meteen geweigerd. CFG verkiest namelijk een uitleenbeurt en zou pas willen meewerken aan een permanente transfer bij een som van zo'n 8 miljoen pond, een slordige 9.3 miljoen euro. Club Brugge zou echter wél interesse hebben in een huurdeal, allicht met aankoopoptie. Bovendien kan Blauw-Zwart hem Champions League-voetbal aanbieden. Al blijft de concurrentie aanzienlijk met onder meer Ajax, PSV, Celtic en Bologna.

LEES OOK: Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

11
11
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

51
51
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

16
16
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

15
15
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

35
35
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

452
452
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

104
104
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

261
261
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

230
230
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

78
78
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

117
117
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

176
176
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

112
112
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

498
498
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

195
195
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

259
259
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

113
113
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

606
606
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

686
686
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

300
300
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

697
697
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

89
89
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

78
78
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

79
79
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44

Meer sportnieuws