'Club Brugge in goede papieren voor JPL-revelatie'

door
'Club Brugge in goede papieren voor JPL-revelatie'

Ondanks het behalen van de derde opeenvolgende landstitel, gaat Club Brugge deze zomer aan zijn spelersselectie sleutelen. Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart inmiddels al twee zomeraanwinsten in huis. Daar zullen in de komende weken en maanden ongetwijfeld nog meer versterkingen bij komen.


Ondanks het aantrekken van Jutgla, is er in het aanvallende compartiment nog wat extra mankracht nodig. Zo staat een nieuwe spits bovenaan het lijstje met prioriteiten en mikt men ook op een extra flankaanvaller. Daarnaast werkt Blauw-Zwart aan verdere versterking voor het middenveld. Mats Rits is de eerstkomende maanden immers niet beschikbaar wegens zijn blessure. Achter de toekomst van Ruud Vormer en Eder Balanta bij Club, blijft dan weer een vraagteken staan.

Om het middenveld van vers bloed te voorzien, zouden de Bruggelingen vooral in eigen land speuren. Zo trekt Blauw-Zwart stevig aan de mouw van Vinicius Souza. De Braziliaan, die via de City Football Group (CFG) eigendom is van Lommel SK, deed het vorig seizoen uitstekend op huurbasis bij KV Mechelen. Daar speelde hij zich in de kijker van verschillende ploegen. De concurrentie is dan ook groot, maar de Belgische landskampioen zou over goede papieren beschikken.

UITLEENBEURT
Volgens de betrouwbare Schotse journalist Anthony Joseph deed Fenerbahçe inmiddels een bod, maar dat werd vrijwel meteen geweigerd. CFG verkiest namelijk een uitleenbeurt en zou pas willen meewerken aan een permanente transfer bij een som van zo'n 8 miljoen pond, een slordige 9.3 miljoen euro. Club Brugge zou echter wél interesse hebben in een huurdeal, allicht met aankoopoptie. Bovendien kan Blauw-Zwart hem Champions League-voetbal aanbieden. Al blijft de concurrentie aanzienlijk met onder meer Ajax, PSV, Celtic en Bologna.

LEES OOK: Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

12
12
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

36
36
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

56
56
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

257
257
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

27
27
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

152
152
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

202
202
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

30
30
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

454
454
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

48
48
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

39
39
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

281
281
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

257
257
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

124
124
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

260
260
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

93
93
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

90
90
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

128
128
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

106
106
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

60
60
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

71
71
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

47
47
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

67
67

Meer sportnieuws