'Club Brugge in goede papieren voor JPL-revelatie'

323 stemmen
'Club Brugge in goede papieren voor JPL-revelatie'

Ondanks het behalen van de derde opeenvolgende landstitel, gaat Club Brugge deze zomer aan zijn spelersselectie sleutelen. Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart inmiddels al twee zomeraanwinsten in huis. Daar zullen in de komende weken en maanden ongetwijfeld nog meer versterkingen bij komen.


Ondanks het aantrekken van Jutgla, is er in het aanvallende compartiment nog wat extra mankracht nodig. Zo staat een nieuwe spits bovenaan het lijstje met prioriteiten en mikt men ook op een extra flankaanvaller. Daarnaast werkt Blauw-Zwart aan verdere versterking voor het middenveld. Mats Rits is de eerstkomende maanden immers niet beschikbaar wegens zijn blessure. Achter de toekomst van Ruud Vormer en Eder Balanta bij Club, blijft dan weer een vraagteken staan.

Om het middenveld van vers bloed te voorzien, zouden de Bruggelingen vooral in eigen land speuren. Zo trekt Blauw-Zwart stevig aan de mouw van Vinicius Souza. De Braziliaan, die via de City Football Group (CFG) eigendom is van Lommel SK, deed het vorig seizoen uitstekend op huurbasis bij KV Mechelen. Daar speelde hij zich in de kijker van verschillende ploegen. De concurrentie is dan ook groot, maar de Belgische landskampioen zou over goede papieren beschikken.

UITLEENBEURT
Volgens de betrouwbare Schotse journalist Anthony Joseph deed Fenerbahçe inmiddels een bod, maar dat werd vrijwel meteen geweigerd. CFG verkiest namelijk een uitleenbeurt en zou pas willen meewerken aan een permanente transfer bij een som van zo'n 8 miljoen pond, een slordige 9.3 miljoen euro. Club Brugge zou echter wél interesse hebben in een huurdeal, allicht met aankoopoptie. Bovendien kan Blauw-Zwart hem Champions League-voetbal aanbieden. Al blijft de concurrentie aanzienlijk met onder meer Ajax, PSV, Celtic en Bologna.

LEES OOK: Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

'Bommetje bij Antwerp: nieuwkomer blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

14
14
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

33
33
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

159
159
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

199
199
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

96
96
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

72
72
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

68
68
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

12
12
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

99
99
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

435
435
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

262
262
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

177
177
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

176
176
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

47
47
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

95
95
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

973
973
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

512
512
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

219
219
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

74
74
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

310
310
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

100
100
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

119
119
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

204
204
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

48
48

Meer sportnieuws