'Club Brugge in goede papieren voor JPL-revelatie'

323 stemmen
'Club Brugge in goede papieren voor JPL-revelatie'

Ondanks het behalen van de derde opeenvolgende landstitel, gaat Club Brugge deze zomer aan zijn spelersselectie sleutelen. Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart inmiddels al twee zomeraanwinsten in huis. Daar zullen in de komende weken en maanden ongetwijfeld nog meer versterkingen bij komen.


Ondanks het aantrekken van Jutgla, is er in het aanvallende compartiment nog wat extra mankracht nodig. Zo staat een nieuwe spits bovenaan het lijstje met prioriteiten en mikt men ook op een extra flankaanvaller. Daarnaast werkt Blauw-Zwart aan verdere versterking voor het middenveld. Mats Rits is de eerstkomende maanden immers niet beschikbaar wegens zijn blessure. Achter de toekomst van Ruud Vormer en Eder Balanta bij Club, blijft dan weer een vraagteken staan.

Om het middenveld van vers bloed te voorzien, zouden de Bruggelingen vooral in eigen land speuren. Zo trekt Blauw-Zwart stevig aan de mouw van Vinicius Souza. De Braziliaan, die via de City Football Group (CFG) eigendom is van Lommel SK, deed het vorig seizoen uitstekend op huurbasis bij KV Mechelen. Daar speelde hij zich in de kijker van verschillende ploegen. De concurrentie is dan ook groot, maar de Belgische landskampioen zou over goede papieren beschikken.

UITLEENBEURT
Volgens de betrouwbare Schotse journalist Anthony Joseph deed Fenerbahçe inmiddels een bod, maar dat werd vrijwel meteen geweigerd. CFG verkiest namelijk een uitleenbeurt en zou pas willen meewerken aan een permanente transfer bij een som van zo'n 8 miljoen pond, een slordige 9.3 miljoen euro. Club Brugge zou echter wél interesse hebben in een huurdeal, allicht met aankoopoptie. Bovendien kan Blauw-Zwart hem Champions League-voetbal aanbieden. Al blijft de concurrentie aanzienlijk met onder meer Ajax, PSV, Celtic en Bologna.

LEES OOK: Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

42
42
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

16
16
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

35
35
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

95
95
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

287
287
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

111
111
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

309
309
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

393
393
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1062
1062
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

421
421
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

158
158
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws