'Jesus wordt topverdiener na Premier League-transfer'

184 stemmen
'Jesus wordt topverdiener na Premier League-transfer'

Manchester City trok uit eindelijk aan het langste einde in de strijd om Erling Haaland. De Noorse doelpuntenmachine moet de Engelse kampioen een laatste duwtje geven richting het ultieme doel, namelijk het winnen van de Champions League. Al zorgt zijn komst ook voor een vertrekker in het Etihad Stadium.


Met Haaland verzekerde City zich eindelijk van een diepe spits op Europees topniveau. Ook van de jonge Julian Alvarez, die overkomt van River Plate, wordt één en ander verwacht. En het is de bedoeling om de selectie van Pep Guardiola van nog meer versterking te voorzien. Maar ook aan uitgaande zijde zal nog één en ander bewegen. Raheem Sterling wordt bijvoorbeeld nadrukkelijk aan Chelsea FC gelinkt. En ook Gabriel Jesus is op weg naar de uitgang.

De Braziliaanse international werd de voorbije seizoen al uitgespeeld als luxe-joker bij de Engelse kampioen en de komst van Haaland zou zijn kansen op speelminuten nog feller doen afnemen. Bovendien stonden andere clubs met open armen klaar om hem te ontvangen. Met name Arsenal FC dringt al enkele weken stevig aan op de komst van Jesus. En de Gunners lijken nu prijs te hebben.

BEST BETAALDE GUNNER
Onder meer Fabrizio Romano en The Athletic melden dan beide clubs er zo goed als uit zijn. Arsenal zou een ruime 50 miljoen euro neertellen, daar komen nog een aantal bonussen bovenop. En volgens 90 Mins zijn speler en club er inmiddels ook uit. Jesus zou in Londen zo'n 250.000 pond, zo'n 290.000 euro, per week gaan opstrijken. Daarmee zou hij meteen de best betaalde speler in de Arsenal-selectie worden.

LEES OOK: Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
18

Jesus hoort bij de 10 beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

18
18
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

23
23
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

27
27
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

133
133
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

64
64
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

44
44
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

136
136
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

135
135
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

32
32
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

50
50
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

329
329
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

173
173
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

239
239
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

151
151
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

148
148
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

447
447
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

342
342
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

145
145
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

107
107
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

35
35

Meer sportnieuws