'Jesus wordt topverdiener na Premier League-transfer'

184 stemmen
'Jesus wordt topverdiener na Premier League-transfer'

Manchester City trok uit eindelijk aan het langste einde in de strijd om Erling Haaland. De Noorse doelpuntenmachine moet de Engelse kampioen een laatste duwtje geven richting het ultieme doel, namelijk het winnen van de Champions League. Al zorgt zijn komst ook voor een vertrekker in het Etihad Stadium.


Met Haaland verzekerde City zich eindelijk van een diepe spits op Europees topniveau. Ook van de jonge Julian Alvarez, die overkomt van River Plate, wordt één en ander verwacht. En het is de bedoeling om de selectie van Pep Guardiola van nog meer versterking te voorzien. Maar ook aan uitgaande zijde zal nog één en ander bewegen. Raheem Sterling wordt bijvoorbeeld nadrukkelijk aan Chelsea FC gelinkt. En ook Gabriel Jesus is op weg naar de uitgang.

De Braziliaanse international werd de voorbije seizoen al uitgespeeld als luxe-joker bij de Engelse kampioen en de komst van Haaland zou zijn kansen op speelminuten nog feller doen afnemen. Bovendien stonden andere clubs met open armen klaar om hem te ontvangen. Met name Arsenal FC dringt al enkele weken stevig aan op de komst van Jesus. En de Gunners lijken nu prijs te hebben.

BEST BETAALDE GUNNER
Onder meer Fabrizio Romano en The Athletic melden dan beide clubs er zo goed als uit zijn. Arsenal zou een ruime 50 miljoen euro neertellen, daar komen nog een aantal bonussen bovenop. En volgens 90 Mins zijn speler en club er inmiddels ook uit. Jesus zou in Londen zo'n 250.000 pond, zo'n 290.000 euro, per week gaan opstrijken. Daarmee zou hij meteen de best betaalde speler in de Arsenal-selectie worden.

LEES OOK: 'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

🚀

Jesus hoort bij de 10 beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

27
27
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

193
193
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

230
230
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

273
273
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

166
166
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

61
61
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

171
171
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

65
65
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

68
68
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

110
110
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

71
71
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

117
117
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

86
86
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

285
285
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

82
82
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

50
50
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

121
121
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

824
824
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

76
76
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

490
490
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

46
46
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

441
441
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

339
339

Meer sportnieuws