'De Ligt maakt transferklapper naar Premier League'

door
'De Ligt maakt transferklapper naar Premier League'

Bij Chelsea FC is een nieuw hoofdstuk binnen de clubgeschiedenis van start gegaan. Zo nam Roman Abramovich noodgedwongen afscheid van Stamford Bridge en verkocht hij de club aan een investeringsconcern uit de VS. De Amerikaan Todd Boehly is vanaf heden de grote man bij de Londense topploeg.


Boehly en zijn mede-investeerders toonden zich al bereid om te investeren in de infrastructuur, de damesploeg en de jeugdopleiding. Daarnaast wordt het deze zomer uitkijken naar hun plannen met de A-kern. Sowieso zouden verschillende spelers mogen/moeten vertrekken. En dus zal er ook versterking moeten volgen. Vooral dan in de defensie gezien Antonio Rüdiger (Real Madrid) transfervrije vertrekt en dat voorbeeld gevolgd werd door Andreas Christensen (FC Barcelona?).

Op het Londense verlanglijstje staan alvast heel wat verschillende namen. Daarom zou het vizier opnieuw op Jules Koundé zijn gericht. De Fransen Presnel Kimpembe (PSG) en Jules Koundé (Sevilla FC) werden al nadrukkelijk genoemd en ook Nathan Aké (Manchester City) zou er goed opstaan. Maar nu zou plots een landgenoot van die laatste in pole-positie zitten. Zo wordt Matthijs de Ligt nadrukkelijk genoemd als nieuwe defensieleider op Stamford Bridge.

EERSTE BOD
De Oranje-international ligt momenteel nog onder contract bij Juventus, maar vrijdag geraakte bekend dat De Ligt aandringt op een vertrek uit Turijn. En nadat dit nieuws bekend geraakte zou Chelsea meteen in actie zijn geschoten. Volgens Gianluca Di Marzio bereiden de Blues een eerste bod voor. Dat zou gaat om 40 miljoen euro cash, daarnaast zou ook Timo Werner deel uitmaken van de deal. Of Juventus openstaat voor zo'n constructie is voorlopig niet bekend.

LEES OOK: Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Welke verdediger zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

223
223
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

84
84
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

52
52
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

71
71
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

267
267
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

38
38
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

417
417
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

357
357
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

120
120
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

448
448
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

168
168
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

483
483
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

297
297
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

187
187

Meer sportnieuws