'Club laat concurrentie slikken: drie topversterkingen'

990
'Club laat concurrentie slikken: drie topversterkingen'

Bij Club Brugge wordt inmiddels volop getraind onder het bewind van nieuwe coach Carl Hoefkens. Zaterdagnamiddag volgt ook alweer de eerste oefenwedstrijd tegen Thes Sport. Maar ondertussen is de landskampioen ook nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Sowieso zal er in de komende weken en maanden verder aan de selectie gesleuteld worden.


De verwachting is namelijk dat aantal spelers voor een vertrek zal kiezen, of in bepaalde gevallen daar zelfs toe gedwongen wordt. Maar ook aan inkomende zijde zal nog één en ander bewegen. Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart al twee directe aanwinsten in huis, daar zullen er in komende weken en maanden ongetwijfeld nog bij komen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt de landskampioen op zeker nog drie directe versterkingen.

In de voorbije dagen werd al duidelijk dat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst staat. Daarvoor zou de landskampioen zijn zinnen hebben gezet op Benik Afobe. De ex-aanvaller van onder meer Arsenal FC gaat bij Stoke City zijn laatste contactjaar in. En daar wil Club dus van profiteren. Maar The Athletic meldde vrijdagavond dat een akkoord in het water is gevallen. Afwachten dus of Blauw-Zwart het dossier nieuw leven kan inblazen. Zo niet zal Vincent Mannaert ongetwijfeld ook alternatieve pistes achter de hand hebben.

NIEUWE LANG
Maar volgens HLN zal het dus niet bij een nieuwe spits blijven. Blauw-Zwart zou namelijk ook een extra middenvelder willen. Casper Nielsen werd al genoemd, maar zijn dossier is erg gecompliceerd. Ook Kastriot Imeri (FC Zürich) zou nog steeds in beeld zijn. Tot slot wil Club het beoogde vertrek van Noa Lang opvangen met het aantrekken van een nieuwe flankaanvaller. De Griek Christos Tzolis (Norwich City) blijft daarvoor een concrete optie. Tot een officieel bod kwam het evenwel nog niet, men wil eerst de ontwikkelingen rond Lang afwachten.

LEES OOK: 'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Club moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

11
11
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

6
6
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

68
68
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

21
21
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

13
13
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

7
7
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

240
240
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

64
64
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

15
15
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

71
71
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

49
49
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

129
129
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

251
251
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

291
291
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

135
135
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

82
82
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

194
194

Meer sportnieuws