'Club laat concurrentie slikken: drie topversterkingen'

door
'Club laat concurrentie slikken: drie topversterkingen'

Bij Club Brugge wordt inmiddels volop getraind onder het bewind van nieuwe coach Carl Hoefkens. Zaterdagnamiddag volgt ook alweer de eerste oefenwedstrijd tegen Thes Sport. Maar ondertussen is de landskampioen ook nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Sowieso zal er in de komende weken en maanden verder aan de selectie gesleuteld worden.


De verwachting is namelijk dat aantal spelers voor een vertrek zal kiezen, of in bepaalde gevallen daar zelfs toe gedwongen wordt. Maar ook aan inkomende zijde zal nog één en ander bewegen. Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart al twee directe aanwinsten in huis, daar zullen er in komende weken en maanden ongetwijfeld nog bij komen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt de landskampioen op zeker nog drie directe versterkingen.

In de voorbije dagen werd al duidelijk dat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst staat. Daarvoor zou de landskampioen zijn zinnen hebben gezet op Benik Afobe. De ex-aanvaller van onder meer Arsenal FC gaat bij Stoke City zijn laatste contactjaar in. En daar wil Club dus van profiteren. Maar The Athletic meldde vrijdagavond dat een akkoord in het water is gevallen. Afwachten dus of Blauw-Zwart het dossier nieuw leven kan inblazen. Zo niet zal Vincent Mannaert ongetwijfeld ook alternatieve pistes achter de hand hebben.

NIEUWE LANG
Maar volgens HLN zal het dus niet bij een nieuwe spits blijven. Blauw-Zwart zou namelijk ook een extra middenvelder willen. Casper Nielsen werd al genoemd, maar zijn dossier is erg gecompliceerd. Ook Kastriot Imeri (FC Zürich) zou nog steeds in beeld zijn. Tot slot wil Club het beoogde vertrek van Noa Lang opvangen met het aantrekken van een nieuwe flankaanvaller. De Griek Christos Tzolis (Norwich City) blijft daarvoor een concrete optie. Tot een officieel bod kwam het evenwel nog niet, men wil eerst de ontwikkelingen rond Lang afwachten.

LEES OOK: Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

10
10
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

64
64
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

18
18
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

77
77
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

73
73
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

20
20
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

96
96
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

62
62
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

263
263
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

63
63
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

75
75
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

146
146
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

298
298
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

123
123
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

181
181
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

677
677
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

63
63
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

420
420
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

136
136
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

262
262
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

161
161
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

96
96
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

634
634
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

68
68
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

341
341

Meer sportnieuws