'Club laat concurrentie slikken: drie topversterkingen'

990 stemmen
'Club laat concurrentie slikken: drie topversterkingen'

Bij Club Brugge wordt inmiddels volop getraind onder het bewind van nieuwe coach Carl Hoefkens. Zaterdagnamiddag volgt ook alweer de eerste oefenwedstrijd tegen Thes Sport. Maar ondertussen is de landskampioen ook nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Sowieso zal er in de komende weken en maanden verder aan de selectie gesleuteld worden.


De verwachting is namelijk dat aantal spelers voor een vertrek zal kiezen, of in bepaalde gevallen daar zelfs toe gedwongen wordt. Maar ook aan inkomende zijde zal nog één en ander bewegen. Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart al twee directe aanwinsten in huis, daar zullen er in komende weken en maanden ongetwijfeld nog bij komen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt de landskampioen op zeker nog drie directe versterkingen.

In de voorbije dagen werd al duidelijk dat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst staat. Daarvoor zou de landskampioen zijn zinnen hebben gezet op Benik Afobe. De ex-aanvaller van onder meer Arsenal FC gaat bij Stoke City zijn laatste contactjaar in. En daar wil Club dus van profiteren. Maar The Athletic meldde vrijdagavond dat een akkoord in het water is gevallen. Afwachten dus of Blauw-Zwart het dossier nieuw leven kan inblazen. Zo niet zal Vincent Mannaert ongetwijfeld ook alternatieve pistes achter de hand hebben.

NIEUWE LANG
Maar volgens HLN zal het dus niet bij een nieuwe spits blijven. Blauw-Zwart zou namelijk ook een extra middenvelder willen. Casper Nielsen werd al genoemd, maar zijn dossier is erg gecompliceerd. Ook Kastriot Imeri (FC Zürich) zou nog steeds in beeld zijn. Tot slot wil Club het beoogde vertrek van Noa Lang opvangen met het aantrekken van een nieuwe flankaanvaller. De Griek Christos Tzolis (Norwich City) blijft daarvoor een concrete optie. Tot een officieel bod kwam het evenwel nog niet, men wil eerst de ontwikkelingen rond Lang afwachten.

LEES OOK: 'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: spits vindt de weg naar de netten

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

1
1
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

104
104
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

37
37
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

111
111
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

490
490
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

79
79
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

148
148
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

185
185
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

494
494
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

357
357
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

762
762
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

280
280
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

451
451
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

236
236
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

150
150
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

402
402
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

43
43
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

489
489
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

99
99
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

330
330
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

672
672
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

78
78
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

249
249
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

391
391

Meer sportnieuws