'Mazzu geeft groen licht: derde zomeraanwinst voor Anderlecht'

door
'Mazzu geeft groen licht: derde zomeraanwinst voor Anderlecht'

RSC Anderlecht maakt zich momenteel op voor de eerste belangrijke test van de voorbereiding. Zaterdagnamiddag wordt de oefencampagne namelijk op gang getrapt, STVV vormt dan de sparringpartner van dienst. Ondertussen laat Paars-Wit zich echter ook verder gelden op de transfermarkt.


Begin deze week werden alvast de eerste zomeraanwinsten voorgesteld. Ishaq Abdulrazak kwam zoals aangekondigd over van IFK Norrköping. De Nigeriaan zette maandag zijn kribbel onder een contract van 4 seizoenen. Hij moet op rechts de doublure/vervanger van Michael Murillo worden. Aanvaller Nilson Angulo, die op zijn beurt tekende voor vijf seizoenen, lijkt dan weer een aanwinst voor de langere termijn. Maar ondanks hun komst is de transferhonger nog niet gestild.

De absolute prioriteit is namelijk het aantrekken van een nieuwe spits. Daarvoor weerklinkt de naam van Sebastiano Esposito steeds luider. De 19-jarige Italiaan is eigendom van Internazionale en maakte vorig seizoen indruk op huurbasis bij FC Basel. Desondanks speelt hij geen rol in de sportieve plannen van de Italiaanse vice-kampioen. Daar zou Anderlecht dus van willen profiteren om hem naar het Lotto Park te halen.

HUUR MÉT OPTIE
En het dossier zou nu ook stilaan een ontknoping naderen. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano zette coach Felice Mazzu inmiddels het licht op groen voor de komst van Esposito. En beide clubs zouden inmiddels ook dicht bij een akkoord staan. Het gaat wel degelijk om een huurbeurt mét aankoopoptie. Hoeveel deze precies bedraagt, is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Anderlecht moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

Nieuwe boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

38
38
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

32
32
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

192
192
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

137
137
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

60
60
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

112
112
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

74
74
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

60
60
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

79
79
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

176
176
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

99
99
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

96
96
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

137
137
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

54
54
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

317
317
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

331
331
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

160
160
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

90
90
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

325
325
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

109
109
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

134
134
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

373
373
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

204
204
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

227
227

Meer sportnieuws