'Kompany vangt bot bij ex-smaakmaker van Anderlecht'

104 stemmen
'Kompany vangt bot bij ex-smaakmaker van Anderlecht'

Vincent Kompany kondigde de nodige transfers aan bij Burnley en er worden een resem spelers uit de Belgische competitie aan de Engelse tweedeklasser gelinkt. The Daily Mail kwam met een straf gerucht naar buiten over een potentiële transfer. Kompany vangt echter bot.


De nieuwe manager van Burnley hoopte Sambi Lokonga op huurbasis naar Turf Moor te halen, maar die transfer zal geen doorgang vinden. Lokonga, die altijd lovend is geweest over Kompany, wil bij Arsenal blijven en The Gunners willen hem ook niet kwijt. Lokonga begon goed bij Arsenal, maar deemsterde de afgelopen maanden weg en speelde amper. Kompany en Lokonga hadden een zeer goede band in Brussel en onder de hoede van de coach zette de middenvelder heel wat stappen voorwaarts.

JPL

De afgelopen dagen en weken werd Kompany in verband gebracht met spelers als Majeed Ashimeru, Josh Cullen, Jack Hendry, Nicolas Raskin, Makhtar Gueye, Jackson Muleka en Adem Zorgane. De kans is groot dat Burnley minstens één speler uit de Belgische competitie gaat halen. Zij hebben met Steven Defour nog een ex-speler in België rondlopen die hen de nodige tips kan geven over bepaalde spelers.

Burnley verloor al een aantal spelers, maar Kompany liet op zijn persconferentie weten dat er de komende dagen nieuws mag worden verwacht over ingaande transfers. Burnley hoopt dit seizoen een gooi te doen naar promotie, maar de club zal zeker niet als titelfavoriet starten in de fysiek veeleisende Championship. Burnley wil met een andere aanpak een moderner beleid gaan voeren en Kompany lijkt daarvoor de juiste man op de juiste plaats te zijn.

LEES OOK: Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Gaat Lokonga volgend jaar doorbreken bij Arsenal?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

28
28
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

61
61
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

19
19
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

56
56
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

31
31
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

44
44
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

124
124
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

67
67
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

139
139
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

348
348
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

285
285
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

213
213
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

106
106
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

313
313
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

77
77
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

300
300
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

583
583
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

544
544
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

630
630
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

86
86
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

133
133
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

194
194
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

62
62
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

133
133
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

211
211

Meer sportnieuws