'Kompany vangt bot bij ex-smaakmaker van Anderlecht'

door
'Kompany vangt bot bij ex-smaakmaker van Anderlecht'

Vincent Kompany kondigde de nodige transfers aan bij Burnley en er worden een resem spelers uit de Belgische competitie aan de Engelse tweedeklasser gelinkt. The Daily Mail kwam met een straf gerucht naar buiten over een potentiële transfer. Kompany vangt echter bot.


De nieuwe manager van Burnley hoopte Sambi Lokonga op huurbasis naar Turf Moor te halen, maar die transfer zal geen doorgang vinden. Lokonga, die altijd lovend is geweest over Kompany, wil bij Arsenal blijven en The Gunners willen hem ook niet kwijt. Lokonga begon goed bij Arsenal, maar deemsterde de afgelopen maanden weg en speelde amper. Kompany en Lokonga hadden een zeer goede band in Brussel en onder de hoede van de coach zette de middenvelder heel wat stappen voorwaarts.

JPL

De afgelopen dagen en weken werd Kompany in verband gebracht met spelers als Majeed Ashimeru, Josh Cullen, Jack Hendry, Nicolas Raskin, Makhtar Gueye, Jackson Muleka en Adem Zorgane. De kans is groot dat Burnley minstens één speler uit de Belgische competitie gaat halen. Zij hebben met Steven Defour nog een ex-speler in België rondlopen die hen de nodige tips kan geven over bepaalde spelers.

Burnley verloor al een aantal spelers, maar Kompany liet op zijn persconferentie weten dat er de komende dagen nieuws mag worden verwacht over ingaande transfers. Burnley hoopt dit seizoen een gooi te doen naar promotie, maar de club zal zeker niet als titelfavoriet starten in de fysiek veeleisende Championship. Burnley wil met een andere aanpak een moderner beleid gaan voeren en Kompany lijkt daarvoor de juiste man op de juiste plaats te zijn.

LEES OOK: Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Gaat Lokonga volgend jaar doorbreken bij Arsenal?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

52
52
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

14
14
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

152
152
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

92
92
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

380
380
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

197
197
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

309
309
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

264
264
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

640
640
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

598
598
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

93
93
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

224
224
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

84
84
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

168
168
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

94
94
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

112
112
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

323
323
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

389
389

Meer sportnieuws