'Kompany vangt bot bij ex-smaakmaker van Anderlecht'

door
'Kompany vangt bot bij ex-smaakmaker van Anderlecht'

Vincent Kompany kondigde de nodige transfers aan bij Burnley en er worden een resem spelers uit de Belgische competitie aan de Engelse tweedeklasser gelinkt. The Daily Mail kwam met een straf gerucht naar buiten over een potentiële transfer. Kompany vangt echter bot.


De nieuwe manager van Burnley hoopte Sambi Lokonga op huurbasis naar Turf Moor te halen, maar die transfer zal geen doorgang vinden. Lokonga, die altijd lovend is geweest over Kompany, wil bij Arsenal blijven en The Gunners willen hem ook niet kwijt. Lokonga begon goed bij Arsenal, maar deemsterde de afgelopen maanden weg en speelde amper. Kompany en Lokonga hadden een zeer goede band in Brussel en onder de hoede van de coach zette de middenvelder heel wat stappen voorwaarts.

JPL

De afgelopen dagen en weken werd Kompany in verband gebracht met spelers als Majeed Ashimeru, Josh Cullen, Jack Hendry, Nicolas Raskin, Makhtar Gueye, Jackson Muleka en Adem Zorgane. De kans is groot dat Burnley minstens één speler uit de Belgische competitie gaat halen. Zij hebben met Steven Defour nog een ex-speler in België rondlopen die hen de nodige tips kan geven over bepaalde spelers.

Burnley verloor al een aantal spelers, maar Kompany liet op zijn persconferentie weten dat er de komende dagen nieuws mag worden verwacht over ingaande transfers. Burnley hoopt dit seizoen een gooi te doen naar promotie, maar de club zal zeker niet als titelfavoriet starten in de fysiek veeleisende Championship. Burnley wil met een andere aanpak een moderner beleid gaan voeren en Kompany lijkt daarvoor de juiste man op de juiste plaats te zijn.

JOUW MENING TELT:
Gaat Lokonga volgend jaar doorbreken bij Arsenal?

Meest recent

'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

16
16
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

382
382
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

329
329
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

296
296
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1095
1095
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de afgelopen jaren geregeld zaakjes met mekaar. Dit keer hopen de ...

297
297
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

405
405
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

356
356
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

170
170
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

122
122
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

113
113
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

176
176
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

69
69
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

522
522
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

156
156
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

372
372
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

60
60
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

86
86
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

554
554
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

112
112
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

130
130
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

758
758
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

241
241
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

367
367
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

313
313

Meer sportnieuws