'Kompany vangt bot bij ex-smaakmaker van Anderlecht'

door
'Kompany vangt bot bij ex-smaakmaker van Anderlecht'

Vincent Kompany kondigde de nodige transfers aan bij Burnley en er worden een resem spelers uit de Belgische competitie aan de Engelse tweedeklasser gelinkt. The Daily Mail kwam met een straf gerucht naar buiten over een potentiële transfer. Kompany vangt echter bot.


De nieuwe manager van Burnley hoopte Sambi Lokonga op huurbasis naar Turf Moor te halen, maar die transfer zal geen doorgang vinden. Lokonga, die altijd lovend is geweest over Kompany, wil bij Arsenal blijven en The Gunners willen hem ook niet kwijt. Lokonga begon goed bij Arsenal, maar deemsterde de afgelopen maanden weg en speelde amper. Kompany en Lokonga hadden een zeer goede band in Brussel en onder de hoede van de coach zette de middenvelder heel wat stappen voorwaarts.

JPL

De afgelopen dagen en weken werd Kompany in verband gebracht met spelers als Majeed Ashimeru, Josh Cullen, Jack Hendry, Nicolas Raskin, Makhtar Gueye, Jackson Muleka en Adem Zorgane. De kans is groot dat Burnley minstens één speler uit de Belgische competitie gaat halen. Zij hebben met Steven Defour nog een ex-speler in België rondlopen die hen de nodige tips kan geven over bepaalde spelers.

Burnley verloor al een aantal spelers, maar Kompany liet op zijn persconferentie weten dat er de komende dagen nieuws mag worden verwacht over ingaande transfers. Burnley hoopt dit seizoen een gooi te doen naar promotie, maar de club zal zeker niet als titelfavoriet starten in de fysiek veeleisende Championship. Burnley wil met een andere aanpak een moderner beleid gaan voeren en Kompany lijkt daarvoor de juiste man op de juiste plaats te zijn.

LEES OOK: ‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Gaat Lokonga volgend jaar doorbreken bij Arsenal?

Meest recent

Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

1
1
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

72
72
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

57
57
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

28
28
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

42
42
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

284
284
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

97
97
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

22
22
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

46
46
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

253
253
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

318
318
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

95
95
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

264
264
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

340
340
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

425
425
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

327
327
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

115
115
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

605
605
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

752
752
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

243
243
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

327
327
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

71
71
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

134
134
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

343
343

Meer sportnieuws