'Kompany vangt bot bij ex-smaakmaker van Anderlecht'

104 stemmen
'Kompany vangt bot bij ex-smaakmaker van Anderlecht'

Vincent Kompany kondigde de nodige transfers aan bij Burnley en er worden een resem spelers uit de Belgische competitie aan de Engelse tweedeklasser gelinkt. The Daily Mail kwam met een straf gerucht naar buiten over een potentiële transfer. Kompany vangt echter bot.


De nieuwe manager van Burnley hoopte Sambi Lokonga op huurbasis naar Turf Moor te halen, maar die transfer zal geen doorgang vinden. Lokonga, die altijd lovend is geweest over Kompany, wil bij Arsenal blijven en The Gunners willen hem ook niet kwijt. Lokonga begon goed bij Arsenal, maar deemsterde de afgelopen maanden weg en speelde amper. Kompany en Lokonga hadden een zeer goede band in Brussel en onder de hoede van de coach zette de middenvelder heel wat stappen voorwaarts.

JPL

De afgelopen dagen en weken werd Kompany in verband gebracht met spelers als Majeed Ashimeru, Josh Cullen, Jack Hendry, Nicolas Raskin, Makhtar Gueye, Jackson Muleka en Adem Zorgane. De kans is groot dat Burnley minstens één speler uit de Belgische competitie gaat halen. Zij hebben met Steven Defour nog een ex-speler in België rondlopen die hen de nodige tips kan geven over bepaalde spelers.

Burnley verloor al een aantal spelers, maar Kompany liet op zijn persconferentie weten dat er de komende dagen nieuws mag worden verwacht over ingaande transfers. Burnley hoopt dit seizoen een gooi te doen naar promotie, maar de club zal zeker niet als titelfavoriet starten in de fysiek veeleisende Championship. Burnley wil met een andere aanpak een moderner beleid gaan voeren en Kompany lijkt daarvoor de juiste man op de juiste plaats te zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Gaat Lokonga volgend jaar doorbreken bij Arsenal?

Meest recent

'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

9
9
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

51
51
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

52
52
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

89
89
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

145
145
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

58
58
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

648
648
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

227
227
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

262
262
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

378
378
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

116
116
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

89
89
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

143
143
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

239
239
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

308
308
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

216
216
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

40
40
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

40
40
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

159
159
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

268
268
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

75
75
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

226
226
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

223
223

Meer sportnieuws