'Verrassende gegadigde duikt op voor Mertens'

door
'Verrassende gegadigde duikt op voor Mertens'

Dries Mertens blijft in het ongewisse over zijn toekomst. De 35-jarige aanvaller heeft nog een contract tot het einde van de maand. Napoli blijft echter voor onzekerheid zorgen en daardoor is de toekomst nog steeds onduidelijk.


Mertens wil zijn loon zelfs halveren om zo nog minstens een jaar bij de club van zijn hart te spelen. De club ging daar voorlopig nog niet op in. Mertens was onlangs nog verrast over de houding van de club waar hij al negen jaar speelt. "Ik dacht dat ik zou blijven bij Napels, maar er is nog geen aanbieding gekomen. Het is vreemd dat ik zo lang moet wachten en ik snap het niet zo goed”, zei hij onlangs tijdens een persconferentie bij de Rode Duivels. Aan opties echter geen gebrek voor de voormalige jeugdspeler van RSC Anderlecht en AA Gent.

SERIE A

Royal Antwerp FC, Lazio, Inter Miami en Valencia zijn clubs die de Rode Duivel maar al te graag willen aantrekken. Daar mag volgens Tuttosport nu ook Salernitana aan toegevoegd worden. Dat zou wel eens een mooie uitdaging kunnen zijn, want de club ligt maar een 50-tal kilometer van de woonplaats van Mertens, waardoor hij dus in Napels kan blijven. Salernitana wist zich vorig seizoen op het nippertje te handhaven in de Serie A en zij hopen een jaar na de komst van Franck Ribery een nieuwe stunt te kunnen bewerkstelligen. Het is niet bekend of Mertens een overgang naar hen ziet zitten. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

Zal Mertens in Italië blijven?

Meest recent

Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

24
24
'Tzolis shockeert Club: spectaculaire exit dreigt plots'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

97
97
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

166
166
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

112
112
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

129
129
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

53
53
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

101
101
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

185
185
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

54
54
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

70
70
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

568
568
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

97
97
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

89
89
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

281
281
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

218
218
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

394
394
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

187
187
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

45
45
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

150
150
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

210
210
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

47
47
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

163
163
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

251
251
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

222
222

Meer sportnieuws